НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE: РОЗКІШ З ТУРБОТОЮ ПРО ЕКОЛОГІЮ

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE: РОЗКІШ З ТУРБОТОЮ ПРО ЕКОЛОГІЮ

  • Компанія Jaguar Land Rover отримала сертифікат відзнаки як нейтрально-вуглецеве виробництво та розробка у Великобританії
  • Електрифікація нового Range Rover Evoque: легка гібридна модель доступна вже сьогодні а плагін-гібридна версія буде доступна за 12 місяців*
  • Прихильність Land Rover до інновацій є очевидною в області новітніх матеріалів текстилю, які запропоновані клієнтам у вигляді розкішних альтернатив шкірі
  • У кожному Range Rover Evoque використовується до 33 кг природного та переробленого матеріалу
  • Нова покращена архітектура преміального SUV забезпечує можливість електрифікації, а також надає більше простору в салоні

  Range Rover Evoque – це екологічно відповідальний автомобіль, який включає в себе гібридні електричні трансмісії, ефективні трициліндрові двигуни Ingenium та інноваційні, натуральні та перероблені матеріали.

Land Rover поставив питання електрифікації в серце нового Range Rover Evoque. Гібридно-електричні силові агрегати були вперше представлені в родині Evoque, щоб покращити ефективність, продуктивність і вишуканість за будь-яких умов.

Компанія Jaguar Land Rover зосередила свою увагу на зменшенні впливу шкідливих викидів транспортних засобів на навколишнє середовище. Це включає в себе зменшення викидів CO2, що необхідне для виготовлення кожного автомобіля на 46%, у порівнянні з результатами 2007 року, та придбання електроенергії, отриманої без використання вуглецю для своїх заводів у Великобританії. В результаті, компанія Jaguar Land Rover розгорнула співпрацю з компанією Carbon Trust, щоб сертифікувати свої потужності як безвуглецеве виробництво Великобританії, з квітня 2017 року по березень 2018 року. Цей період як раз випав на виготовлення та розробку нового Range Rover Evoque.

 Побудований на новітній поперечній архітектурі, Range Rover Evoque ефективно поєднується з дизельними або бензиновими двигунами Ingenium, а також гібридними технологіями та розкішними, стійкими матеріалами. У кожному Range Rover Evoque використовується до 33 кг натурального та переробленого матеріалу для мінімізації впливу на навколишнє середовище. Перероблені матеріали взяті з суміші пост-споживчих або постіндустріальних джерел в межах локального постачання.

Прихильність Land Rover до інновацій чітко відображається в його послідовності в напрямку більш широкого вибору екологічних матеріалів інтер'єру, водночас зберігаючи розкішне відчуття торгової марки. Клієнти можуть обирати сидіння, оздоблені преміальною альтернативною шкірою, розробленої датськими текстильними фахівцями, Квадрат (Kvadrat) - високоякісний матеріал, який поєднує в собі суміш міцної вовни у комбінації з тонкою тканиною з велюру та замші Dinamica®. Крім вище зазначеного, клієнти матимуть можливість обрати матеріал евкаліптового текстилю для своїх сидінь, виготовленого з натуральних волокон, при вирощуванні яких використовується значно менше води, ніж традиційним способом, або обрати інші спеціальні матеріалу. Кожен варіант надає розкішне відчуття та унікальний дизайн, пропонуючи по-справжньому преміальну альтернативу використанню натуральної шкіри.

Кріс Торп, бізнес-директор компанії Jaguar Land Rover: «Те, як саме ми створюємо наші транспортні засоби та матеріали, що входять до них, має життєво важливе значення для кожного працівника Jaguar Land Rover. Використання перероблених та натуральних матеріалів у новому Range Rover Evoque, а також додавання гібридних силових агрегатів не тільки покращує його привабливість, але й підкріплює наш підхід до розумної розкоші».

Новий Range Rover Evoque буде доступний з 48-вольтовим гібридним силовим агрегатом*, який накопичує енергію, яка зазвичай втрачається при гальмуванні, і зберігає її в прихованій батареї. При швидкості нижче 17 км/год під час гальмування двигун буде відключений, щоб мінімізувати викиди. Ця технологія поєднує в собі зниження споживання палива та вихлопних газів, що досягають зараз 5,6 л / 100 км та викидів CO2 149 г/км (еквівалент NEDC).

Дейв Шкипер, менеджер гібридної інтеграції Land Rover: «Електрифікація є найважливішою частиною майбутніх рішень мобільності, а полегшені гібриди (MHEV)** - перший крок на цьому шляху. Для MHEV не має потреби заряджання, і він забезпечує зниження споживання палива в реальному світі, яке приносить користь майже всім покупцям нового Range Rover Evoque. Для тих клієнтів, які хочуть відчути беззаперечне вдосконалення Range Rover, гібридна модель буде доступна через 12 місяців».

При прискоренні, накопичена енергія перерозподіляється, зменшуючи споживання палива та перетворюючи новий Range Rover Evoque на ідеальний позашляховик для водіння в перевантаженому міському русі. Такий легкий гібридний силовий агрегат буде об'єднаний в повноцінний гібридний автомобіль у 2019 році.

Клієнти також можуть обирати між 6-ти та 4-циліндровими двигунами Ingenium, та трьома бензиновими та дизельними варіантами, відповідно. Найбільш ефективним з них є дизельний двигун потужністю 150 кінських сил (FWD) з викидами 143 г/км (еквівалент NEDC) і витратами палива 5,4 л/100 км, та з іншого боку потужний бензиновий двигун - 400 Нм крутного моменту, викиди 186 г/км (еквівалент NEDC) та розхід 8,1 л/100 км.

 * Деталі будуть повідомлені додатково

** Доступно в залежності від ринку

 

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070