АБСОЛЮТНО НОВИЙ RANGE ROVER SPORT ВСТАНОВЛЮЄ РЕКОРД ПО ЗАЇЗДУ НА СХИЛИ PIKES PEAK

АБСОЛЮТНО НОВИЙ RANGE ROVER SPORT ВСТАНОВЛЮЄ РЕКОРД ПО ЗАЇЗДУ НА СХИЛИ PIKES PEAK

- Неперевершена динаміка Range Rover Sport підкорює одну з найбільш складних місцевостей для керування.
- Встановлено новий рекорд по заїзду серійного SUV на схил гірською дорогою у Колорадо (19,31 км)
- Новий рекорд підтверджує, що Range Rover Sport є на сьогодні найшвидшим, найбільш маневреним та універсальним автомобілем лінійки Land Rover
- Буде представлено  короткометражний документальний фільм, перший у категорії «Випробування керованості»

6 червня 2013 року на місці проведення щорічного видовищного змагання відомого під назвою «Гонка до небес» (‘The Race To the Clouds’) абсолютно новий Range Rover Sport побив давній рекорд по заїзду серійних автомобілів відповідно до програми «Міжнародний заїзд на схили Pikes Pike».

 

Range Rover Sport подолав 19,31-кілометровий асфальтований шлях лише за 12 хвилин 35,61 с. – середня швидкість під час випробування складала 95.23 км/год. – керування відбувалось на звивистому шляху, який з одного боку обмежений скелями, а з іншого – крутими схилами. Рекорд було зафіксовано незалежною асоціацією PPIHC (Pikes Peak International Hill Climb), які є організаторами щорічного змагання в Колорадо.

 

Пробіг Pikes Peak лежить через 156 поворотів, які звиваються вверх межигір’я від 2 860 м. до 4 300 м. над рівнем моря. На цій висоті повітря лише на 58% наповнене киснем, що послаблює роботу двигуна та зменшує фізичну та розумову працездатність людини.

Новий рекорд встановив Range Rover Sport з 510-сильним 5.0-літровим бензиновим двигуном V8 Supercharged. Автомобіль зазнав лише незначних змін у оснащенні каркасу та посиленні ременів безпеки, для повної відповідності вимогам безпеки гоночних авто.

 

За кермом Range Rover Sport був американський каскадер та постійний учасник змагань Пол Далленбах.  Відомий як спеціаліст з заїзду на Pikes Peak, 45-річний Далленбах походить з Базальту в Колорадо, був 6-разовим переможцем по сходженню на вершину та перемагав гонку 3 рази. 

Далленбах говорить: "На Pikes Pike немає права на помилку – як тільки ви недооціните один з 156 поворотів і ви вже в деревах або ж на краю пропасті. Для того, щоб подолати сьогоднішній шлях потрібно бути абсолютно впевненим у своєму автомобілі, і Range Rover Sport мені це гарантував – це найшвидший, найбільш маневрений та  чутливий автомобіль. Я мав можливість розмістити автомобіль так, як мені було необхідно, щоб дотримуватися оптимальної швидкості при подоланні кутів повороту. Це автомобіль з надзвичайними можливостями і я радий, що став частиною впровадження нового рекорду на Pikes Peak".

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070