ПЕРШІ КАДРИ RANGE ROVER EVOQUE 2016 МОДЕЛЬНОГО РОКУ

ПЕРШІ КАДРИ RANGE ROVER EVOQUE 2016 МОДЕЛЬНОГО РОКУ

- Новий вражаючий вигляд головного світла Range Rover Evoque 2016 модельного року

- Перший Land Rover, який буде оснащено повністю світлодіодним адаптивним головним світлом

- На фото перше зображення останньої версії найбільш успішної моделі Land Rover

Сьогодні Land Rover представив перше фото Range Rover Evoque 2016 модельного року, яке відображає новий вражаючий вигляд головного світла найуспішнішої моделі Land Rover.

Range Rover Evoque 2016 модельного року стане першим Land Rover, який буде оснащено повністю світлодіодним адаптивним головним світлом. Модель буде представлена на Женевському автосалоні 3 березня 2015 року. Потужна технологія забезпечує найкращим рівнем освітлення у темний час доби, повторюючи вигини дороги, та володіє виразною графікою головного світла.

Джеррі МакГоверн, Директор з дизайну Land Rover та головний креативний директор, говорить: "Нашим завданням було удосконалити Evoque не змінюючи його легендарний дизайн. Оновлення елементів дизайну надають йому навіть сильнішої присутності та впізнаваності на дорозі, зберігаючи емоційну привабливість, яка зробила його таким популярним серед більше ніж 400 000 покупців у світі."

Range Rover Evoque 2016 модельного року також оснащено новою лінійкою двигунів, технологіями безпеки та зручності, удосконаленим оздобленням інтер’єру та екстер’єру.

Більш детальна інформація про Range Rover Evoque 2016 модельного року буде представлена 23 лютого 2015 року.

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070