RANGE ROVER — ЩЕ БІЛЬШЕ ВИШУКАНОСТІ, РОЗКОШІ ТА ПОТУЖНОСТІ

RANGE ROVER — ЩЕ БІЛЬШЕ ВИШУКАНОСТІ, РОЗКОШІ ТА ПОТУЖНОСТІ

У всіх моделях Range Rover 2017 року технологічні рішення були вдосконалені з метою поліпшити функціонал автомобілів і зробити їх ще більш вишуканими, розкішними та потужними. Представники бренду Range Rover 2017 року також оснащені низкою інноваційних технологій, які виступають фундаментом для досягнення повністю автономного керування. 

Найбільш помітне доповнення у Range Rover Sport 2017 року — це інформаційна система InControl Touch Pro з розширеним діапазоном нових функцій. У режимі Commute Mode ця система автоматично запам'ятовує найпопулярніші маршрути і обирає найкращий шлях, зважаючи на завантаженість доріг. Функція планування маршруту від початкового місцезнаходження до кінцевого дозволяє водію ввести дані про пункт призначення у застосунок Route Planner, який допоможе без проблем знайти автомобіль, а потім перенесе всю необхідну інформацію по маршруту в бортову систему. Після того, як автомобіль буде припарковано біля заданого пункту призначення, система знову стане доступною через смартфон, щоб власник не залишився без допомоги, навіть ідучи пішки, та швидко знайшов обране місце. 

Інтелектуальна передова система Advanced Tow Assist допомагає водієві при русі заднім ходом з причепом або трейлером, а інтелектуальний обмежувач швидкості автоматично регулює швидкість, використовуючи технологію розпізнавання дорожніх знаків. 

Окрім того, до широкого спектру засобів безпеки додано систему слідкування за станом водія та систему моніторингу сліпих зон, яка автономно повертає автомобіль на його смугу руху, якщо сенсор фіксує, що водій переїжджає на сусідню смугу. 

Додатковий режим старту на слизькій поверхні Low Traction Launch ще більш розширює позашляхові можливості автомобіля. Водій має можливість вручну обрати режим старту на слизькій поверхні, наприклад, на мокрій траві, снігу або льоду. Окрім цього, інформаційна система All-Terrain Info Centre виводить на центральний сенсорний дисплей всю необхідну для водія інформацію стосовно налаштувань та стану автомобіля. 

Клієнти також зможуть обрати улюблений колір з палітри кольорів, розробленої спеціалістами підрозділу з питань експлуатації ексклюзивних автомобілів. Нові елементи екстер’єру доступні у 19 кольорах з глянцевим або матовим покриттям. Клієнти також можуть обрати перламутрові відтінки або «металік». Щоб дізнатися більше, натисніть тут

Компанія Land Rover підвищила статус найкращих у світі позашляховиків Range Rover, презентувавши модель Range Rover SVAutobiography Dynamic. Створена спеціалістами підрозділу з питань експлуатації ексклюзивних автомобілів Land Rover, ця модель пропонує своїм власникам незрівняний дизайн, розкішний інтер’єр та виключну потужність двигуна V8, що разом гарантує незрівнянне задоволення від керування. Щоб дізнатися більше, натисніть тут

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО RANGE ROVER

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070