RANGE ROVER SPORT 2019 МОДЕЛЬНОГО РОКУ

RANGE ROVER SPORT 2019 МОДЕЛЬНОГО РОКУ

Range Rover Sport, що поєднує широкі позашляхові можливості з динамікою спорткара, отримав ряд оновлень, покликаних забезпечити впевненість за кермом і неймовірні емоції від кожної поїздки.

Динаміку і простоту при щоденній експлуатації Range Rover Sport забезпечує адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go. Він підтримує заздалегідь задану швидкість руху при безпечних умовах поїздки або ж автоматично змінює її, щоб зберегти необхідну дистанцію до автомобіля, що рухається попереду. Технологія також здатна плавно зупинити Range Rover Sport при в'їзді в пробку і самостійно продовжити рух протягом трьох секунд після зупинки.

Крім того, адаптивний круїз-контроль доступний з функцією асистента рульового управління, яка допомагає утримати автомобіль в смузі руху, акуратно застосовуючи зусилля до керма. Технологія враховує дорожню розмітку або, якщо її немає, положення автомобіля попереду. У разі гальмування або зміни смуги система деактивується.

Система екстреного гальмування при русі на високих швидкостях доступна для кожної з версій адаптивного круїз-контролю. Вона знижує ризик зіткнення, активізуючи гальмівну систему при виявленні перешкоди по ходу руху.

Нік Коллінз (Nick Collins), директор модельної лінійки Jaguar Land Rover: «Останні оновлення покликані зробити Range Rover Sport ще привабливішим. Вдосконалені технології безпеки забезпечують комфорт і впевненість під час кожної поїздки».

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070