RANGE ROVER SPORT SVR: НАЙШВИДШИЙ СЕРІЙНИЙ SUV НА НЮРБУРГРИНГУ

RANGE ROVER SPORT SVR: НАЙШВИДШИЙ СЕРІЙНИЙ SUV НА НЮРБУРГРИНГУ

- Range Rover Sport SVR: найшвидший та найпотужніший серійний Land Rover підкорив легендарний трек Нордшляйфе у Німеччині з результатом за 8 хвилин 14 секунд

- Результатів досягнемо без компромісу з кращими у класі позашляховими можливостями чи рівнем комфорту

- Переконайтеся у неперевершеному результаті Range Rover Sport SVR на треку Нюрбургринг ВІДЕО

Range Rover Sport SVR промчав славнозвісним колом Нордшляйфе у Німеччині за 8 хвилин 14 секунд, що зробило його найшвидшим серійним SUV, який бував на Нюрбургрингу. Вражаючу боротьбу з треком проводив водій-випробувач Land Rover на звичайному серійному автомобілі, що став новим потужним флагманом продуктивності.  

 

Новий SVR, який дебютував на Фестивалі Швидкості у Гудвуді у червні повернувся цього місяця на Нюрбургринг, щоб продовжити серію виснажливих випробувань. Range Rover Sport SVR оснащено удосконаленою версією 5.0-літрового двигуна Land Rover V8 supercharged, який налаштовано для забезпечення 550 к.с., що на 40 к.с. більше ніж існуючі версії V8 Supercharged.

Характеристики керованості SVR були відточені на вимогливому колі Нюрбургрингу Нордшляйфе, оскільки звивисті шляхи є ідеальним місцем для тестування автомобілів для досягнення високого рівня продуктивності.

Майк Кросс, Головний інженер відділу цілісності автомобілів, говорить: “Нюрбургринг є найкращим місцем для розвитку та випробування автомобілів, адже на 13-мильному теку та при проходженні більше ніж 70 поворотів їх можна зробити міцнішими, більш витривалими та швидкими. Ми хотіли впевнитися чи може SUV поводитися як гоночний автомобіль у складному оточенні. Результати вражають і Range Rover Sport SVR продемонстрував на дорозі визначну динаміку.”

 

Розробка Range Rover Sport SVR здійснювалась командою відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover, які мали на меті створити найбільш швидкий Range Rover Sport всіх часів. Таких результатів було досягнуто без компромісу з кращими у класі позашляховими можливостями чи рівнем комфорту.  Range Rover Sport SVR оснащено двоступінчатою роздавальною коробкою передач, для надання вибору між високими та низькими передавальними числами, а також автомобіль має такий самий рівень подолання броду в 850 мм, як і решта моделей Range Rover Sport.  Range Rover Sport SVR з’явиться в салонах дилерських центрів у 2015 році. Доступність моделі для українського ринку уточнюйте у офіційних дилерів Land Rover.

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070