RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC: БІЛЬШ ПОТУЖНИЙ ТА ПРИВАБЛИВИЙ

RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC: БІЛЬШ ПОТУЖНИЙ ТА ПРИВАБЛИВИЙ

Компанія Land Rover підвищила статус найкращих у світі позашляховиків Range Rover, презентувавши модель Range Rover SVAutobiography Dynamic. Створена спеціалістами підрозділу з питань експлуатації ексклюзивних автомобілів Land Rover, ця модель пропонує своїм власникам незрівняний дизайн, розкішний інтер’єр та виключну потужність двигуна V8, що разом гарантує незрівнянне задоволення від керування.

Дорожній просвіт Range Rover SVAutobiography Dynamic на 8 мм нижче, ніж у стандартної моделі Range Rover, а дизайн його кузова додатково підкреслений яскравими елементами Graphite Atlas та іншими унікальними акцентами, включаючи фірмові червоні гальмівні суппорти BremboTM і цілий спектр 21- або 22-дюймових ексклюзивних легкосплавних дисків у трьох різних варіантах оздоблення. Весь зовнішній вигляд свідчить про виключну впевненість, силу та потужність цієї моделі.

Під капотом автомобіля знаходиться потужний двигун V8 з компресором наддуву — це найпотужніший силовий агрегат за всю історію Range Rover. 5,0-літровий двигун отримав нові налаштування, щоб забезпечувати потужність у 550 к. с. та 680 Н·м максимального крутного моменту у діапазоні 3500-4000 об/хв. У результаті автомобіль здатен розвивати швидкість до 100 км/год (0–62 миль/год) всього за 5,3 секунди.

 

Такі унікальні елементи інтер’єру, як сидіння, оздоблені прошитою у вигляді ромбів шкірою найвищої якості та строчкою контрастного кольору (доступні у чотирьох ексклюзивних забарвленнях), кнопка запуску/зупинки двигуна та педалі з рифленим оздобленням, додають відчуття вишуканості. Передня панель та облицювання дверей оздоблені накладками кольору Grand Black з оздобленням облицювання дверей кольору Red.

В салоні автомобіля знаходиться інформаційно-розважальна система InControl Touch Pro з 10-дюймовим інтуїтивно зрозумілим сенсорним дисплеєм з функцією Dual View, при цьому управління на екрані здійснюється тими ж жестами, що й на планшеті. Мультимедійна система забезпечує бездоганну функціональність інтегрованої супутникової навігації, а ціла низка нових сервісів значно розширює можливості підключення, дозволяючи водію завжди залишатися на зв’язку.

Range Rover SVAutobiography Dynamic може пишатися не тільки неперевершеним дизайном екстер'єру та виключно потужним двигуном, але й новітніми системами допомоги водієві, які було розроблено саме для покращення маневреності та контролю коливань кузова. Активна стабілізація (Dynamic Response) покращує керованість автомобіля та ваш комфорт, кардинально знижуючи крени кузова на поворотах. Для цього система використовує технологію незалежного регулювання переднього та заднього мостів, забезпечуючи оптимізацію маневреності на низькій швидкості, бездоганну стійкість авто на високій швидкості та точніше керування. Система Adaptive Dynamics сканує переміщення автомобіля до 500 разів за секунду, миттєво реагуючи на дії водія та зміни в рельєфі покриття і забезпечуючи максимальний контроль для водія та ще більше насолоди від керування.

ДЕТАЛЬНІШЕ про Range Rover SVAutobiography Dynamic

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070