РОЗПОЧАТО БУДІВНИЦТВО НОВОГО ЗАВОДУ JAGUAR LAND ROVER В М. НІТРА, СЛОВАЧЧИНА, ПЛОЩЕЮ 300,000 М2

РОЗПОЧАТО БУДІВНИЦТВО НОВОГО ЗАВОДУ JAGUAR LAND ROVER В М. НІТРА, СЛОВАЧЧИНА, ПЛОЩЕЮ 300,000 М<SUP>2</SUP>

Восени була проведена церемонія закладення фундаменту нового заводу Jaguar Land Rover, в Словаччині, на якому, як повідомляє прес-служба Jaguar Land Rover, буде вироблятися новий ALL-NEW DISCOVERY 5-го покоління, продажі якого стартують в 2017 році у світі.

Сам завод в м .Нітра, Словаччина, розпочне роботу у 2018 році, на його лініях будуть вироблятися моделі: All-New Discovery, Range Rover, Range Rover Sport та Jaguar F-PACE.

Jaguar Land Rover лідирує в розробці інноваційних технології  на автомобільному ринку. Словацький завод, стане передовим виробником легко сплавних алюмінієвих кузовів та новатором в інженерно-технологічних напрацюваннях. На своїх потужностях, завод вироблятиме цілий ряд абсолютно нових алюмінієвих автомобілів Jaguar Land Rover, підтримуючи поточні зобов'язання компанії поставляти високотехнологічні легкі автомобілі своїм клієнтам.

«Будівництво заводу в Словаччині є початком нового етапу для Jaguar Land Rover, та ще одним кроком до створення по-справжньому глобального бізнесу. Завод буде зміцнювати наші міжнародні виробничі потужності, та доповнюють наші існуючі виробничі об'єкти в Великобританії, Китаї, Індії та Бразилії».

 

Вартість будівництва заводу складає £ 1 мільярд, а його виробничі потужності дозволять випускати 150 000 автомобілів в рік. Перші автомобілі зійдуть з конвеєра в кінці 2018 року.

Завод в м. Нітра буде першим в Європі, що в своєму виробничому процесі використовує систему транспортування Pulse Kuka, яка на 30% швидша за звичайну конвеєрну систему виробництва.  Передові технології заводу включають використання високо автоматизованого процесу фарбування, що забезпечить найвищу якість покраски і зведе до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище. Завод буде включати в себе цілий ряд природоохоронних заходів, таких як новітні технології водозберігання і системи регенерації тепла, з метою забезпечення сталого та ефективного функціонування.

 

Соціальна відповідальність Jaguar Land Rover

Jaguar Land Rover працює в тісній співпраці з державними структурами та профспілками поблизу свох заводів по всьому світу. Будівництво в Словаччині тільки починається, проте компанія вже почала встановлювати зв'язки в м. Нітра і околицях.

Протягом наступних двох років, Jaguar Land Rover буде працювати з місцевими організаціями, щоб створити нові освітні програми, надихнути нове покоління автомобільних інженерів, та надати інформацію про діапазоні кар'єрних можливостей доступних молоді. Буде створено 2 800 робочих місць, а широкомасштабна програма найму розпочнеться в кінці 2017 року.

Крім того, буде впроваджена програма обміну досвідом, яка включатиме навчання і підвищення кваліфікації безробітних, щоб підготувати їх до роботи в автомобільній індустрії.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070