СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА RANGE ROVER EVOQUE

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА RANGE ROVER EVOQUE

У офіційній дилерській мережі Land Rover продовжує діяти спеціальна пропозиція на придбання Range Rover Evoque. Стильний, компактний та комфортний автомобіль лінійки Land Roverа можна придбати зі знижкою у розмірі 63 736 гривень* від базової вартості. Вартість на Range Rover Evoque у базовій комплектації Pure з 2,2 л. дизельним двигуном (150 к.с.) без урахуванням знижки складає від 460 000 гривень*).

 

Range Rover Evoque доступний для українського ринку у трьох комплектаціях -Pure, Prestige та Dynamic та пропонує 3 варіанти двигунів, два типи кузова та широкий вибір опцій та аксесуарів, які надають унікальну можливість персоналізації авто. 12 кольорів оздоблення екстер’єру, три контрастні кузову кольори даху, 7 варіантів дизайну легкосплавних колісних дисків, 16 варіантів оздоблення інтер’єру та фіксований панорамний дах - Range Rover Evoqueзадовольнить потреби найвибагливішого споживача.

 

Range Rover Evoque доступний у двох варіантах кузова – Coupé та 5-дверна версія. Coupé забезпечує неперевершеним комфортом у компактному виконанні. 5-дверна версія Evoque пропонує практичності та простору для пасажирів задніх сидінь.

 

Модельний ряд представлено з прогресивними бензиновими та дизельними двигунами, оснащених 6-швидкісною механічною та автоматичною трансмісією. 2.2-літровий турбодизель представлений у 150- та 190-сильних версіях. Новий бензиновий 2.0-літровий Si4 потужністю 240 к.с., з системою безпосереднього впорскування пального та подвійною системою регулювання фаз газорозподілу, забезпечує вражаючу продуктивність та розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год за 7,1 с.

 

Дізнайтесь більше про Range Rover Evoque у комплектації, яка зацікавила вас, у офіційних дилерів Land Rover.

 

Примітка:

Формування ціни на автомобіль відбувається наступним чином: від вартості автомобіля Range Rover Evoque у базовій комплектації без урахування додаткових опцій, віднімається знижка (знижка еквівалентна 6000 євро. Розрахунок проводиться по курсу НБУ на дату оплати.)

 

Розрахунок вартості та розміру знижки дійсний на 14 серпня 2013 року і здійснювався по курсу НБУ на 14 серпня 2013 року.

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070