СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА RANGE ROVER EVOQUE

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА RANGE ROVER EVOQUE

У офіційній дилерській мережі Land Rover продовжує діяти спеціальна пропозиція на придбання Range Rover Evoque. Спеціальна пропозиція діє лише до 30 червня 2014 року у офіційній дилерській мережі Land Rover.

Range Rover Evoque доступний для українського ринку у трьох комплектаціях - Pure, Prestige та Dynamic та пропонує 3 варіанти двигунів, два типи кузова та широкий вибір опцій та аксесуарів, які надають унікальну можливість персоналізації авто. 12 кольорів оздоблення екстер’єру, три контрастні кузову кольори даху, 7 варіантів дизайну легкосплавних колісних дисків, 16 варіантів оздоблення інтер’єру та фіксований панорамний дах - Range Rover Evoque задовольнить потреби найвибагливішого споживача.

 

 

Range Rover Evoque доступний у двох варіантах кузова – Coupé та 5-дверна версія. Coupé забезпечує неперевершеним комфортом у компактному виконанні.  5-дверна версія Evoque пропонує практичності та простору для пасажирів задніх сидінь. Модельний ряд представлено з прогресивними бензиновими та дизельними двигунами. 2-літровий турбодизель представлений у 150- та 190-сильних версіях. Бензиновий 2.0-літровий Si4 потужністю 240 к.с., з системою безпосереднього впорскування пального та подвійною системою регулювання фаз газорозподілу, забезпечує вражаючу продуктивність та розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год  за 7,1 с.

У 2014 модельному році Range Rover Evoque отримав значну кількість вдосконалень. Відтепер  Range Rover Evoque оснащено 9-ступінчатою автоматичною коробкою передач. Вперше представлена ​​на Женевському автосалоні у березні 2013 року автоматична коробка передач ZF9HP є однією з перших 9-ступінчастих трансмісій, що встановлюються на пасажирських автомобілях. Інноваційна система відрізняється надшвидким часом відгуку, яке на думку ZF є «нижче порогу сприйняття», і адаптивною програмою перемикання, яка швидко пристосовується до стилю керування. Завдяки великому діапазону передавальних чисел і підвищеній економічності нова трансмісія забезпечує зниження витрати пального, зменшення викидів CO2, кращу динаміку і більший рівень комфорту.

 

 

При замовленні Range Rover Evoque клієнтам доступні новітні технології, шість унікальних систем допомоги водієві та оновлений дизайн екстер'єру та інтер'єру. Range Rover Evoque оснащено допоміжними системами допомоги водію та функціями комфорту:

- Park Exit (автоматичний виїзд з паралельної парковки)
- Adaptive Cruise Control ( адаптивний круїз -контроль ) оснащений Queue Assist (полегшення руху в щільному потоці), Forward Alert (попередження зіткнень) і Intelligent Emergency Braking (інтелектуальна система екстреного гальмування)
- Closing Vehicle Sensing (попередження про наближення автомобіля) у поєднанні з Reverse Traffic Detection (попередження про небезпеку зіткнення під час руху заднім ходом)
- Lane Departure Warning (попередження про схід зі смуги)
- Traffic Sign Recognition (розпізнавання дорожніх знаків)
- Wade Sensing (відстеження глибини броду)

Окрім цих нових технологій змінився ряд деталей в дизайні екстер'єру Evoque: для моделі пропонуються нові колірні рішення салону, чотири нових варіанти легкосплавних дисків і новий стиль емблеми Land Rover на решітці радіатора, в центрі коліс і на дверях багажника.

 

 

Дізнайтесь більше про Range Rover Evoque у офіційних дилерів Land Rover http://www.landrover.ua/find-a-dealer/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070