СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ПРОБУДЖУВАТИ НОВІ ВІДЧУТТЯ, АВТОМОБІЛЬ RANGE ROVER EVOQUE EMBER

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ПРОБУДЖУВАТИ НОВІ ВІДЧУТТЯ, АВТОМОБІЛЬ RANGE ROVER EVOQUE EMBER

Серія Ember

Подробиці про ексклюзивну лімітовану серію автомобілів Range Rover Evoque. Оновлення серії найрозкішнішого у світі компактного SUV. Відома під назвою Ember, ця серія яскраво червоних та чорних компактних SUV вирізняється рядом оновлень дизайну, які підкреслюють характерний силует автомобіля Evoque.

Лімітована серія «Ember» створена на базі Range Rover Evoque HSE Dynamic. Але автомобілі нової серії отримали виразні елементи екстер’єру, у тому числі дах кольору Firenze Red, контрастний до чорного кольору Santorini, у який забарвлено кузов. Інтер’єр автомобіля також виконано у стилі Ember, про що свідчать сидіння кольору Ebony Black з контрастною червоною строчкою Pimento та багато інших особливостей дизайну.

Філ Сіммонс (Phil Simmons), керівник компанії Land Rover з питань дизайну інтер’єру, заявив: «Ми прагнули надати зовнішньому вигляду Range Rover Evoque Ember спортивного характеру. Яскравий контраст між насиченими кольорами Firenze Red і Santorini Black чудово підкреслює приголомшливі пропорції Evoque».

Технологічні оновлення

Не тільки автомобілі із серії Ember, але усі транспортні засоби з лінійки Evoque отримали ряд приголомшливих оновлень.

Вбудовані технології були вдосконалені завдяки новому мультимедійному комплексу InControl Touch Pro. Ця технологія оптимізує мультимедійні можливості автомобіля за рахунок збільшення швидкості відгуку і більш інтуїтивної роботи. Спочатку комплекс InControl Touch Pro з 10,2-дюймовим сенсорним дисплеєм з можливістю налаштування домашнього екрана був доступний лише для Range Rover Evoque Convertible. Керування мультимедійною системою здійснюється тими ж жестами, що й для смартфонів і планшетів. Користувач може наближати, віддаляти і перегортати зображення на екрані. У порівнянні зі стандартним 8-дюймовим сенсорним дисплеєм у автомобілі Evoque якість зображення зросла на 80 %: роздільна здатність широкоформатного дисплея (21: 9) складає 1280 × 542 пікселів.

Автомобілі Range Rover Evoque — б’ють усі рекорди продажів за всю історію компанії Land Rover. Ми вважаємо, що наші останні технологічні оновлення автомобіля роблять його ще більш зручним у плані інтуїтивного керування, і тому він особливо сподобається людям, які на «ти» з технікою.

Graphite Design Pack

Новий пакет оздоблення Graphite Design Pack вдосконалює екстер’єр Range Rover Evoque HSE Dynamic та Autobiography, пропонуючи ряд важливих оновлень дизайну. Він включає в себе унікальні 20-дюймові легкосплавні диски кольору Satin Technical Grey, решітку радіатора у стилі Dynamic кольору Narvik Black з оздобленням Satin Dorchester Grey, а також заглушки буксирувальних кілець того ж кольору. Чорний контрастний дах, напис на капоті і дверях багажного відділення, затемнені передні фари і задні ліхтарі, а також наконечники вихлопних труб кольору Dynamic Black довершують образ автомобіля у комплектації HSE Dynamic.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070