ТЬЄРРІ БОЛЛОРЕ СТАВ ГЕНЕРАЛЬНИМ ДИРЕКТОРОМ JAGUAR LAND ROVER

ТЬЄРРІ БОЛЛОРЕ СТАВ ГЕНЕРАЛЬНИМ ДИРЕКТОРОМ JAGUAR LAND ROVER

Голова правління Jaguar Land Rover, Tata Sons і Tata Motors Натараджан Чандрасекаран повідомив про призначення Тьєррі Боллоре на посаду Генерального директора Jaguar Land Rover. Обов’язки CEO компанії Боллоре почне виконувати вже з 10 вересня цього року.

«Я радий вітати Тьєррі у команді Jaguar Land Rover. Визнаний світовим бізнесом лідер із досвідом складних трансформацій, Тьєррі додасть нове бачення на одній з найшанованіших посад в індустрії», відзначив Чандрасекаран.

Тьєррі Боллоре володіє багатим досвідом в автомобільному бізнесі, останнім часом обіймав посаду Генерального директора корпорації Renault, раніше — керівні посади у світового постачальника автомобілів Faurecia.

Коментуючи своє призначення, Тьєррі Боллоре зазначив: «Jaguar Land Rover відомий у всьому світі бездоганними традиціями бренду, вишуканим дизайном і інженерною довершеністю. Вважаю привілеєм очолити цю фантастичну компанію у часи найбільших випробувань нашого покоління. Відома своєю пристрастю та духом, команда Jaguar Land Rover — рушійна сила успіху компанії».

Боллоре  замінить на посаді професора Др. Ральфа Шпета, який обійме попередньо анонсовану посаду віце-голови правління без виконавчих повноважень.

«Я дякую Ральфу за десятиліття видатного бачення та лідерства для Jaguar Land Rover і вітаю його на новій посаді, яка стає доповненням до його існуючої ролі у правлінні Tata Sons»,додав Натараджан Чандрасекаран.

Jaguar Land Rover — світовий виробник двох відомих автомобільних брендів: Jaguar та Land Rover. Компанія фокусується на формуванні майбутньої мобільності та прямує до кінцевої мети Destination Zero. Ця мета означає світ без шкідливих викидів, аварій та заторів.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070