ЦЕНТР LR ДЛЯ АЛЮМІНІЄВИХ КУЗОВІВ

Центр Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А

До відома страхових компаній

Авторизовані центри Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А

На українському ринку моделі бренду Land Rover, а саме Range Rover та Range Rover Sport, та Jaguar, а саме XJ та F-type, які виготовлено за новітньою технологією Premium Light-Weight Architecture. Кузови моделей повністю алюмінієві, тому вимоги до якості та умов виконання ремонтів на цих автомобілях, потребують особливого оснащення кузовного сервісного центру та високого рівня технічної кваліфікації спеціалістів.

Повідомляємо Вам, що відповідно до стандартів та умов Виробника Jaguar Land Rover за результатами проведеної перевірки та атестації наявного обладнання, умов проведення робіт, а також рівня кваліфікації спеціалістів, статус «центру Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А» мають дві компанії:

1. ТОВ «Автолайф центр», м. Київ, вул. Крайня, 1, тел.: (044) 206 36 36. Контактна особа: Водолага Василь.

2. ТОВ «Аеліта Преміум», м. Дніпропетровськ, вул. Булигіна, 3, тел.: (056) 740-89-75. Контактна особа: Карлов Сергій.

Тому, при необхідності проведення складних структурних кузовних ремонтів на автомобілях з алюмінієвими кузовами, відповідно до страхових випадків, всі автомобілі  Range Rover та Range Rover Sport,  а також XJ та F-type повинні бути доставлені до «Автолайф центр», за адресою: м. Київ, вул. Крайня 1, або до «Аеліта Преміум», за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Булигіна, 3.

За додатковою інформацією звертайтесь до офіційного імпортера Jaguar  Land Rover в Україні компанії ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд.» за телефоном (044) 585 63 00 або надсилайте звернення на landrover@winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070