ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

ВИБІР ДВИГУНІВ

Можливо, ви зупинили свій вибір на одному з наших автомобілів, і ви, напевно, знаєте про спектр бензинових, дизельних і гібридних PHEV двигунів, які ми пропонуємо, проте який з них саме для вас? Наші пропозиції дозволяють вам підібрати найкращий двигун, який відповідатиме вашому стилю життя та типам найчастіших подорожей.

ЯКИЙ ВИ ВОДІЙ?

МІСТО

Якщо ви використовуєте свій автомобіль для коротких поїздок у місті, наприклад, у школу або по покупки, то бензиновий двигун стане оптимальним варіантом. Ви рідко їздите по шосе та маєте мінімальний пробіг, здебільшого в населених пунктах.

МІЖМІСЬКИЙ

Для водіїв авто з великим пробігом, які переважно здійснюють довгі подорожі автомагістралями та рідко по місту, дизельний двигун буде оптимальним варіантом.

МІСТО І СЕЛО

Тим, хто живе за межами міста, але регулярно їздить автомагістралями, варто розглядати дизельний двигун. Дизелі Jaguar відповідають екологічним стандартам Євро-6 та звільнені від встановлених у зонах з низьким рівнем викидів штрафів.

ВОДІННЯ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ

Якщо ви любите гострі відчуття та переважно їздите дорогами країни для отримання насолоди, та рідко –в місті, тоді вам підійде або дизельний, або бензиновий двигун.

1/4

ГОЛОВНІ ФАКТИ

ДВИГУНИ СТАНДАРТУ ЄВРО-6
ДВИГУНИ СТАНДАРТУ ЄВРО-6

Наші дизельні двигуни стандарту Євро-6 – найекологічніші у світі. Їх рівень викидів можна порівняти з бензиновими двигунами, але викиди CO2 на 20-25% нижчі.

ОКСИДИ АЗОТУ
ОКСИДИ АЗОТУ

Усі наші транспортні засоби, починаючи з вересня 2015 року, оснащені провідною технологією селективної каталітичної нейтралізації (SCR) за допомогою реагенту для очищення вихлопних відходів (наприклад, AdBlue), що допомагає зменшити викиди оксиду азоту.

САЖОВІ ФІЛЬТРИ (DPF)
САЖОВІ ФІЛЬТРИ (DPF)

За період з 2004-го по 2016 рік, викиди оксиду азоту в наших автомобілях зменшилися більш ніж на 84 %.

Високоефективні сажові фільтри DPF (дизельні сажові фільтри) наших транспортних засобів збирають 99,9% усіх часток сажі.

ЗОНА З УЛЬТРА НИЗЬКИМ РІВНЕМ ВИКИДІВ ULEZ
ЗОНА З УЛЬТРА НИЗЬКИМ РІВНЕМ ВИКИДІВ ULEZ

Наші двигуни стандарту Євро-6 звільнені від встановленої компанією Transport for London у Великобританії щоденної плати в зоні з ультра низьким рівнем викидів (ULEZ).

ГЛОССАРІЙ

- ГЛОССАРІЙ

РОЗКРИТИЗАКРИТИ
 • Nox
  Оксид азоту - газ, який впливає на якість повітря.
 • CO2
  Двоокис вуглецю - газ, який впливає на глобальне потепління.
 • PM
  Тверді частинки: тверді та рідкі частинки, суспендовані у вихлопних газах, які впливають на якість повітря.
 • EU5
  Екологічний стандарт Євро-5 від вересня 2009-го – впровадження сажового фільтру.
 • EU6
  Екологічний стандарт Євро-6 від вересня 2014-го – впровадження технології селективної каталітичної нейтралізації (SCR).
 • DEF
  Очищувач дизельних вихлопних газів (загальновідомий як AdBlueTM) – рідина, яку вводять у вихлопну систему, щоб зменшити викиди оксиду азоту.
 • DPF
  Дизельний сажовий фільтр видаляє 99,9% всіх усіх сажових частинок, до того, як вони потраплять у вихлопну трубу.
 • SCR
  Технологія селективної каталітичної нейтралізації - система активного очищення відпрацьованих газів для зниження викидів оксиду азоту.
 • NEDC
  Новий європейський цикл руху – метод лабораторного тестування, який використовують для вимірювання рівня викидів транспортних засобів і створення політики оподаткування.
 • RDE
  Світові тестування автомобілів на шкідливі викиди в реальних дорожніх умовах. Переглянуте законодавство про викиди в стандарті Євро-6, яке розроблено для моделювання реального світового руху.
 • WLTP
  WLTP (Всесвітня гармонізована процедура випробувань легкових транспортних засобів) – новий процес, поетапно вводиться з 2017 року, який вимірює споживання палива та енергії, діапазон і рівень викидів та замінює попередні тестування циклу руху NEDC (Новий європейський цикл руху) для вимірювання споживання палива та рівня викидів пасажирських транспортних засобів в Європі. Створений, щоб отримати цифри, найбільш наближені до водіння в реальных умовах. Випробуються автомобілі з додатковим обладнанням, а також ті, які потребують більш ретельної процедури тестування. Відмінності в цифрах між двома режимами тестування виникають з причини використання різних методик, а не з причини низької ефективності.
 • ULEZ
  Зона зона з ультра низьким рівнем викидів – зона в Лондоні, де стягується плата з автомобілів, які на не відповідають стандарту Євро-6.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З LAND ROVER

АВТОМОБІЛІ

Знайдіть свій ідеальний Land Rover.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми щодня працюємо над поліпшенням процесу експлуатації та зменшенням шкідливого впливу виробничого процесу на навколишнє середовище.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ІННОВАЦІЇ

Дізнайтеся, як наші інженери та дизайнери створюють технології майбутнього для позашляховиків.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070