ГАРАНТІЯ ТА ПІДТРИМКА

Регіональна Гарантія Land Rover

Всі нові транспортні засоби, передані клієнту 1 квітня 2018 року або після цієї дати, переходять на Регіональну гарантію Land Rover.

На транспортний засіб поширюється дія гарантії виробника в регіоні, в який він був доставлений компанією Land Rover для першого продажу в якості нового транспортного засобу через мережу Land Rover або інший офіційний центр продажу. Специфікації та гарантія можуть бути різними в різних регіонах. Перелік регіонів та ринків у межах кожного гарантійного регіону можна дізнатись у найближчого до Вас Офіційного дилера Land Rover.

Якщо в майбутньому клієнт планує реєструвати або використовувати автомобіль в регіоні, відмінному від того, для якого автомобіль був вироблений компанією Land Rover, оригінальна гарантія на автомобіль припиняється, а гарантійні вимоги будуть відхилені виробником.

У рамках цієї програми була розроблена Активація Регіональної Гарантії (Regional Warranty Activation або RWA) для надання підтримки клієнтам, які експлуатують свої транспортні засоби за межами свого оригінального регіону продажу. Термін дії RWA відображатиме решту гарантійного періоду так, ніби автомобіль був проданий у новому регіоні, починаючи з оригінальної дати продажу. Для отримання більш детальної інформації по вартості придбання Пакету Підтримки Клієнта, термінам та умовам Регіональної Гарантії Land Rover прохання звертатись до найближчого до Вас Офіційного дилера Land Rover.

З Регіональної гарантії виключаються наступні типи транспортних засобів та кампаній, і ремонт цих категорій повинен підтримуватися Дилерами:

  1. Кампанії з відклику
  2. Туристи – Визначення туристичного транспортного засобу – автомобіль, який тимчасово знаходиться на іншому ринку, на який він був проданий у зв’язку з відпусткою клієнта, і може бути ідентифікований, наприклад, за оригінальними номерними знаками, проїзними документами у зворотній бік, тощо
  3.  Неоподатковувані, дипломатичні, військові транспортні засоби
  4. Транспортні засоби, які належать компанії Land Rover Limited

 

На автомобілі, які були передані клієнту до 01.04.2018 розповсюджується гарантія Land Rover лише за умови, що дані автомобілі були імпортовані в Україну офіційним імпортером автомобілів марок Jaguar, Land Rover -ТОВ з іноземними інвестиціями «Віннер Імпортс Україна, ЛТД»,  та продані кінцевому споживачеві через уповноваженого дилера.

Сервісна та гарантійна книжка Land Rover

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070