НОВИЙ RANGE ROVER

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОВИЙ RANGE ROVER

ВИШУКАНІСТЬ ТА РОЗКІШ

Поєднання сучасної розкоші Range Rover з неперевершеною вишуканістю. Кожна подорож має значення.

НАЙКОМФОРТНІШІ ПОДОРОЖІ

Від дверей з електроприводом* до сидінь із функцією масажу гарячим камінням — кожна деталь Range Rover дарує вам розкішні враження від подорожей.

КОМФОРТ ПРЕМІУМ КЛАСУ

Задні сидіння представницького класу забезпечують комфорт для чотирьох пасажирів та універсальність для п'ятьох із пультом-планшетом керування на задніх сидіннях та додаткового пакета опцій Comfort Plus.

ПРОСТІР ДЛЯ ВСІХ

Автомобіль із 7 сидіннями та подовженою колісною базою створений для дійсно комфортних подорожей семи дорослих пасажирів, що гарантується наявними опціями, включаючи сидіння з напіванілінової шкіри з підігрівом, порти USB-C та робоче освітлення.

ДОДАТКОВИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Вдосконалюйте фірмові відкідні двері багажного відділення Range Rover, використовуючи пакет опцій Tailgate Event Suite, до складу якого входять шкіряні подушки, динаміки на двері багажника та підсвічування.
АКТИВНЕ ШУМОПОГЛИНАННЯ

АКТИВНЕ ШУМОПОГЛИНАННЯ

Уперше в світі використано динаміки в підголівниках, які створюють тихі зони, забезпечуючи активне шумопоглинання нового покоління. У поєднанні з акустичним ламінованим склом створюють атмосферу спокійного затишку та втечі від зовнішнього світу.
СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ CABIN AIR PURIFICATION PRO

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ CABIN AIR PURIFICATION PRO

Додаткова фільтрація РМ2,5 і технологія nanoe TM X значно зменшують запахи, видаляють бактерії та алергени, включаючи вірус SARS-COV-2. Система моніторингу рівня CO 2 в салоні позитивно впливає на самопочуття та уважність водія.
ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Чотиризонний клімат-контроль надає окремі елементи керування мікрокліматом водієві, передньому пасажиру та пасажирам з кожного боку другого ряду сидінь, даючи можливість регулювати рівні температури, напрям та інтенсивність потоку повітря

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Легкий інтегрований зв'язок і зручність на кожному кроці.

PIVI PRO
ПЛАВАЮЧИЙ 13,1-ДЮЙМОВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
ДИСПЛЕЇ ВОДІЯ
РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ЗАДНІХ СИДІНЬ

ВНУТРІШНЄ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

Ця додаткова функція 6 дозволяє контролювати простір позаду автомобіля. Камера, що розташована в антені, транслює відео в потоковому режимі на дзеркало заднього виду, забезпечуючи постійну видимість незалежно від присутності пасажирів на задніх сидіннях або наявності великих предметів у багажному відділенні.

ПОКРАЩЕНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Range Rover оснащений нашими найсучаснішими силовими агрегатами, що забезпечують нові рівні продуктивності, ефективності й досконалості.

ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ (PHEV)

Range Rover доступний з новим гібридним силовим агрегатом зі збільшеним запасом ходу**. 3,0-літровий 6-циліндровий бензиновий двигун Ingenium з електромотором 105 кВт доступний у варіантах P440e та P510e. Ви можете дізнатися про переваги гібридних силових агрегатів, а також знайти відповіді на будь-які питання в розділі Going Electric з Land Rover.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДНОГО ДВИГУНА [1]

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ (ДО)

100 км (62 милі)

WLTP. Прогнозований запас ходу в реальних умовах руху — до 80 км.

ВИКИДИ CO2

30 г/км

У режимі EV — нульові викиди.

ЧАС ЗАРЯДКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ (ВІД)

5 ГОДИН

До 100% заряду при використанні домашнього зарядного пристрою від джерела змінного струму потужністю 7 кВт.

ЧАС ЗАРЯДКИ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ (ВІД)

< 60 ХВ

Заряджайте до 80 % менш ніж за 60 хвилин за допомогою швидкої зарядки від джерела постійного струму 50 кВт.
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

Система адаптивного управління підвіскою забезпечує точну динаміку та плавний хід автомобіля, за рахунок контролю положення коліс та рухів кузова до 500 разів на секунду. Система безперервно аналізує дані від водія та дороги, безперервно пропонуючи оптимізацію налаштувань амортизаторів.
АКТИВНИЙ ЗАДНІЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ З ЕЛЕКТРОННИМ БЛОКУВАННЯМ

АКТИВНИЙ ЗАДНІЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ З ЕЛЕКТРОННИМ БЛОКУВАННЯМ

Активний задній диференціал з електронним блокуванням надає додаткову перевагу, що полягає в кращому зчепленні при поворотах та на бездоріжжі. Його робота заснована на регулюванні проковзування між лівим та правим колесами на задній осі.
СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Система динамічного козподілу крутного моменту дозволяє здійснювати контрольовані маневри при поворотах, реагуючи на зміни. Електронний диференціал і гальмівна система забезпечують баланс розподілу крутного моменту двигуна між чотирма колесами під час проходження поворотів.
ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА З ЕЛЕКТРОННИМ КЕРУВАННЯМ ТА СИСТЕМОЮ ДИНАМІЧНОЇ  СТАБІЛІЗАЦІЇ DYNAMIC RESPONSE PRO

ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА З ЕЛЕКТРОННИМ КЕРУВАННЯМ ТА СИСТЕМОЮ ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ DYNAMIC RESPONSE PRO

Пневматична підвіска з електронним керуванням допомагає Range Rover долати повороти, забезпечуючи комфорт без зайвих хвилювань. Система Dynamic Response Pro покращує керованість за допомогою електронної системи активного контролю нахилу кузова (eARC), забезпечуючи виняткове керування та поворот коліс.

ОСОБЛИВІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Range Rover пропонує безтурботну зручність, впевнену їзду та відчуття спокою на всіх поверхнях.

КЕРУВАННЯ ВСІМА КОЛЕСАМИ

Новинка для Land Rover. Керування всіма колесами доступне в стандартній комплектації та забезпечує ще більш комфортну їзду, стабілізуючи автомобіль на високих швидкостях та збільшуючи маневреність на низьких. Це найбільш маневрений Range Rover поміж усіх існуючих.

БУКСИРУВАННЯ

Завдяки потужній буксирувальній здатності до 3500 кг, Range Rover може виконувати найскладніші завдання. Автомобіль може бути обладнаний електричним висувним буксирувальним пристроєм, вдосконаленою системою буксирування, системою зчеплення та контролю стійкості причепа, завдяки чому є прикладом вдосконалення можливостей буксирування.

ПОДОЛАННЯ БРОДУ

Range Rover здатний долати водні перешкоди глибиною до 900 мм 8 . 3D камера кругового огляду з системою Wade Sensing використовує датчики на зовнішніх дзеркалах, щоб надати повідомлення, коли рівень води наближується до максимальної глибини, яку може подолати автомобіль. Система керування надає інформацію у режимі реального часу та є особливо корисною у темний час доби.

ОБЕРІТЬ СВІЙ НОВИЙ RANGE ROVER

Створіть Range Rover відповідно до ваших уподобань за допомогою вибору моделей, двигунів та пакетів специфікацій.

Sunset Gold (з покриттям Satin) | First Edition | 5 сидінь, стандартна колісна база

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ АБО АВТОМОБІЛЬ В НАЯВНОСТІ

Виберіть модель, двигун та пакет технічних характеристик, перш ніж створити унікальний автомобіль за допомогою вибору кольорів, коліс та варіантів оформлення салону. Для полегшення вибору підрозділ Land Rover Design заздалегідь підготував чотири автомобілі, включаючи First Edition у кольорі Sunset Gold, у яких реалізовані найкращі опції Range Rover.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

МОДЕЛІ RANGE ROVER

МОДЕЛІ RANGE ROVER

Переглянути весь модельний ряд.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Вдосконалений. Розкішний. Ексклюзивний.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути факти та цифри.
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Зробіть свій Range Rover унікальним.

*Двері з електроприводом доступні з початку 2022 року для подовженої колісної бази та з середини 2022 року для стандартної колісної бази.
*
*Доступний з січня 2022 року.

[1]Наведені значення є оцінками виробника і будуть замінені офіційними даними тестувань ЄС, як тільки вони стануть доступними. Наведені дані призначені виключно для порівняння. Показники у реальних умовах можуть відрізнятися. Викиди CO 2 , показники економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари. Показники отримані при повністю зарядженій батареї.

1Ваш автомобіль готовий до використання Apple CarPlay®. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2Ваш автомобіль готовий до використання Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті www.android.com/auto/.
3 Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover.
4Можуть застосовуватись правила чесного використання. Включають підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

5Можуть застосовуватися правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця швидкість і функціональність трафіка можуть знижуватися на залишкові дні місяця. Для отримання детальної інформації про "Політику добросовісного використання", пов’язану з цією функцією, зверніться до "Умов InControl Pivi Pro" на веб-сайті landrover.com/pivi-pro-terms. Час відтворення залежить від постачальника потокової передачі та визначення відеовмісту. HD-відео значно збільшить обсяг використання даних.
6Регулюється місцевими нормами. Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду.
7Зображення не відтворюється в режимі реального часу. Перевірте безпеку навколишнього середовища.
8Завжди перевіряйте маршрут та виїзд, перш ніж долати брод.

Додаткові функції та їхня доступність можуть відрізнятися в залежності від технічних характеристик автомобіля (моделі та силового агрегату) або вимагати наявності інших функцій. Для отримання інформації щодо наявності всіх можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до місцевого дилера Land Rover або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Усі функції автомобіля повинні використовуватися водіями лише тоді, коли це безпечно для них самих. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте наявність та повні умови для місцевого ринку у вашого дилера Land Rover. Деякі функції вимагатимуть встановлення SIM-картки з відповідним тарифом та пов’язані з підпискою, яку необхідно продовжувати після закінчення первинного терміну, наданого дилером. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa та всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Окремі функції Alexa залежать від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

Apple CarPlay® є торговою маркою Apple Inc. Можуть застосовуватись умови Apple Inc для кінцевого користувача.
Android AutoTM є торговою маркою Google LLC.
App Store є торговою маркою Apple Inc.
Google Play Store є торговою маркою Google LLC.
MeridianTM є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. TrifieldTM та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.