ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

Ми створили абсолютно новий та високотехнологічний завод у Oxford Road, де ми зможемо виробляти по-справжньому унікальні автомобілі, поверхня яких може бути покрита найрізноманітнішими фарбами — будь-якого кольору та з будь-яким оздоблення.

ДЖОН ЕДВАРДЗ Генеральний директор з питань експлуатації ексклюзивних автомобілів
БІЛЬША ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Спеціалісти SVO використовують фарби преміум-класу та спеціальне оздоблення, яке зробить ваш Land Rover по-справжньому унікальним зовні.

ОЗДОБЛЕННЯ ВРУЧНУ

Завод SVO у Oxford Road може похвалитися надсучасними процесами виробництва, які опираються на покоління англійської майстерності. Кожен транспортний засіб, який потрапляє сюди, ретельно оглядається і оздоблюється вручну. Ви можете бути впевнені у ексклюзивній якості та майстерності.

РОЗШИРЕНИЙ ВИБІР

Наша лінійка спеціально розроблених кольорів включає використання найновіших технологій по розробці пігментів для гарантії того, що їх якості та витривалість не змінюються з часом. Преміум гама кольорів SVO складається із 19 індивідуальних відтінків для задоволення будь-яких смаків.

НАЙКРАЩЕ ОЗДОБЛЕННЯ

Ми пропонуємо різні варіанти фарбування кузова вашого автомобіля — від потрійного фарбування, тонованого або матово сріблястого до прозорого покриття та покриття спеціальними пігментами ChromaFlair™ — щоб зробити ваш Land Rover ще більш привабливим.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРБУВАННЯ

1/4
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

ФАРБОВЕ ПОКРИТТЯ

ГЛЯНЦЕВЕ ПОКРИТТЯ

Це фарбове покриття надасть вашому автомобілю розкішного, тривалого та привабливого блиску.

МАТОВЕ СРІБЛЯСТЕ ПОКРИТТЯ

Для отримання матової сріблястої поверхні потрібно нижнім шаром нанести глянцеве покриття, щоб потім колір рівномірно розподілився по всій поверхні. Таким чином ви отримаєте м'яке анодоване покриття.

ТОНОВАНЕ ПРОЗОРЕ ПОКРИТТЯ

Це покриття передбачає використання додаткових пігментів у верхньому шарі, щоб додати насиченості кольору.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРБУВАННЯ
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРБУВАННЯ

ДВОКОЛІРНЕ ПОКРИТТЯ

Ваш Range Rover SVAutobiography може бути пофарбовано двома кольорами для того. Щоб додати йому індивідуальності та витонченості. Верхня частина кольору Santorini Black може бути доповнена одним із 6 інших відтінків нашої преміум палітри кольорів. Додаткові опції для верхньої частини кузова може запропонувати відділ індивідуальних замовлень.

/
1/4

ЗАВОД OXFORD ROAD

1/4
ТЕХНОЛОГІЇ

SVO може похвалитися використанням інноваційних технологій — від надзвичайно точних рухів наших роботів до повітряного душу, який здуває усі часточки пилу з одягу працівників. Наш підрозділ здатен задовольнити вимоги будь-якого клієнта та надати йому найякісніші послуги.

МАЙСТЕРНІСТЬ

Навички та увага до деталей — це те, що потрібно людині для створення ексклюзивних транспортних засобів. Саме тому спеціалісти підрозділу SVO до цих пір використовують воскові олівці та ножі для гравірування перед проведенням візуального контролю, щоб упевнитися, що покриття автомобіля ідеальне.

УМОВИ

Під час процесу фарбування повітряний потік видуває будь-які часточки сміття у отвори до системи фільтрів, яка зберігає їх для вторинної переробки. Зменшення об'єму відходів та використання меншої кількості води сприяє ефективному виробництву та стійкому розвитку навколишнього середовища.*Представлені на фото автомобілі можуть відрізнятися від найновіших. Зверніться до вашого дилера за останніми оновленнями. **Потребується додаткова турбота про покриття під час мийки кузова автомобіля із матовим покриттям. Зверніться до вашого дилера за додатковою інформацією.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070