ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

Range Rover SV Coupé – це родзинка в сімействі Range Rover. Кузов з двома чітко окресленими дверцятами і сучасним чотиримісним салоном, який водночас є відображенням традиційності. Удосконалений, бездоганно сконструйований Range Rover SV Coupé - найнезвичайніший, найрозкішніший і найексклюзивніший з-поміж усіх Range Rover.

ДЖЕРІ МАКГОВЕРН ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР LAND ROVER

ДИЗАЙН

1/4
1/4
1/4
1/4
1/4
1/4
1/4

МАЙСТЕРНІСТЬ

ІНДИВІДУАЛЬНІ КОЛІРНІ КОМБІНАЦІЇ

Унікальність автомобіля довершує палітра кольорів Range Rover Coupé, яка не має аналогів. Кожен дизайнерський має кілька варіантів кольору з основної та SVO Premium-колекції. Крім того, ми пропонуємо підбір по-справжньому унікальних кольорів.

РОЗКІШНІ МАТЕРІАЛИ

М'яка напіванілінова шкіра постачається зі шкіряного заводу, заснованого в 1905 році. Оббивка сидінь зберігає структуру натуральної шкіри, її поверхня має унікальний ромбовий візерунок Diamond Quilted.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

У вас є можливість персоналізувати свій Range Rover SV Coupé. Від монограмних ініціалів до індивідуальних накладок, з емблемою Range Rover – ви маєте безліч можливостей зробити свій автомобіль колекційним.

ШПОН

Салон Range Rover SV Coupé оздоблено натуральним шпоном: Чорний Ясен Black Ash, Палісандр Сантос Santos Palisander або Наутіка Nautica створюють дивовижний візуальний ефект. Який би шпон ви не обрали, він додасть неперевершеної вишуканості інтер’єру Range Rover SV Coupé.

РУЧНА РОБОТА

Багаторічний досвід, увага до деталей і ручна робота визначають якість Range Rover Coupé. Все, що ви бачите і до чого торкаєтесь, справляє неабияке враження і робить кожну поїздку незабутньою.

ДЕТАЛІ

Кожну деталь цього розкішного позашляховика ретельно продумано. Ромбовий дизайн Diamond Quilted і варіант з контрастним простроченням відображає довершеність кожної деталі Range Rover SV Coupé.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

1/4
1/4

ПОТУЖНІСТЬ

1/4
1/4
1/4
1/4

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070