Ukraїner — це проект про подорожі Україною, цікавих людей, незвичні види діяльності та унікальні історичні поселення. Медіапроект у 2016 році заснував журналіст, мандрівник і письменник Богдан Логвиненко. Вже влітку того самого року Ukraїner вирушив у першу експедицію. Команда проекту мала на меті показати українцям та іноземцям, що наша країна є унікальною та вартою того, щоб її досліджувати.


Чарівні українські краєвиди - це лише одна сторона проекту. Особливого шарму йому надають люди, які втілюють авантюрні задуми і своїм прикладом показують, як виходити за нав’язані межі. Історії таких люедй переконують, що починати робити те, що любиш, ніколи не пізно. І коли ти віриш у свою справу і сумлінно робиш навіть прості повсякденні речі, все вдасться. Втілюють мрії у , здавалося б, непридатних для цього умовах, виходячи за межі буденного. Саме люди з історій Ukraїner змінюють не лише власне життя, а й життя цілих містечок. Саме цим проект і надихає


Розділяючи цінності проекту, до нього долучилася компанія Land Rover Україна й надала команді всюдихідний позашляховик Discovery Sport. Адже Land Rover спонукає виходити вище й за межі.


Команда запланувала охопити в своїх експедиціях 14 етнічних земель. Наразі Ukraїner вже побував на Закарпатті, Полтавщині, Буковині, Сіверщині, Поділлі, в Бессарабії, Карпатах та Приазов’ї. Усі подробиці мандрівок регулярно з’являються на сторінках Ukraїner та Land Rover Ukraіne у Facebook, Instagram та Youtube.


Богдан Логвиненко бере участь у кожній експедиції. Над матеріалами з мандрівок працюють відеографи Павло Пашко і Дмитро Охріменко, фотографи Сергій Коровайний і Тарас Ковальчук, продюсерка Наталія Панченко та режисер Микола Носок. Команда постійно розширюється, до проекту долучаються волонтери з різних країн.
На нашій сторінці ви можете подивитися фото та відео з експедицій і надихнутися відкривати Україну вже на своєму авто.

Погляди та ідеї, висловлені в Ukrainer Journey stories, відносяться лише до авторів і не обов'язково відображають точку зору Jaguar Land Rover Limited. Будьте відповідальними за кермом. Завжди дотримуйтесь місцевих обмежень руху та швидкості.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070