DISCOVERY – FIRST EDITION ЦЕЙ ПРЕСТИЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ Є ВЗІРЦЕМ РОЗКОШІ Й ДОСТУПНИЙ В ОБМЕЖЕНІЙ КІЛЬКОСТІ, ЩО РОБИТЬ ЙОГО ЕКСКЛЮЗИВНИМ І ЩЕ БІЛЬШ БАЖАНИМ


Ціна від
2 702 370 грн.
ВИКИДИ CO2, г/км
На рівні 163
ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 6,2

ДИЗАЙН

1/4
ІНТЕР'ЄР
ІНТЕР'ЄР

ВИТОНЧЕНЕ ОЗДОБЛЕННЯ

Вишуканий інтер'єр оздоблено шкірою Віндзор, яка пропонується в трьох кольорах.

Майстерні дизайнерські штрихи, такі як вертикальне оздоблення з матового алюмінію Brushed Aluminium, що оброблений у трьох напрямках для преміум-ефекту, тішать око.

Ексклюзивно для Discovery First Edition застосовано оздоблення у вигляді карти Великої Британії, яке відображає ті місця, де цей транспортний засіб був спроектований і побудований, у тому числі Гейдон, Солігалл, Лондон та Гейлвуд.

/

ОРИГІНАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

21
21" ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛЕСА

Виразні 21" легкосплавні колеса входять до стандартної комплектації з оздобленням Gloss Black для авто у кольорі Namib Orange та з оздобленням Silver для авто у кольорі Silicon Silver і Farallon Black. Для більш спортивного вигляду пропонується опція 22" легкосплавних коліс.

INCONTROL TOUCH PRO
INCONTROL TOUCH PRO

Інформаційно-розважальна система InControl Touch в Discovery є головним вузлом для зовнішніх підключень, управління та розваг. Надзвичайно чутливий 10" сенсорний екран дозволяє інтуїтивно керувати медійними пристроями та внутрішніми налаштуваннями автомобіля, а також навігаційною системою.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СКЛАДАНІ СИДІННЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СКЛАДАНІ СИДІННЯ

Discovery першого випуску має три ряди шкіряних сидінь з інтелектуальною системою Intelligent Seat Fold, яка дозволяє налаштувати другий і третій ряд за допомогою перемикачів, що розташовані у вантажному відділенні, на основному сенсорному екрані або навіть віддалено через ваш смартфон.

АКУСТИЧНА СИСТЕМА MERIDIAN™ DIGITAL SURROUND
АКУСТИЧНА СИСТЕМА MERIDIAN™ DIGITAL SURROUND

Land Rover став партнером компанії Меридіан, світового лідера в галузі високоякісних акустичних систем, щоб розробити цифрову акустичну систему Digital Surround Sound потужністю 825 Вт із 16 динаміками і двоканальним саббуфером.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ INCONTROL NAVIGATION PRO
СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ INCONTROL NAVIGATION PRO

Коли ви під'їздите до місця призначення, система навігації InControl Touch Pro сама запропонує автостоянку поблизу з бази даних, і за один клік місце паркування буде додано до системи, а маршрут оновлено.

TERRAIN RESPONSE 2 – СИСТЕМА РЕАГУВАННЯ НА РЕЛЬЄФ
TERRAIN RESPONSE 2 – СИСТЕМА РЕАГУВАННЯ НА РЕЛЬЄФ

Система реагування на рельєф Terrain Response 2 контролює умови руху, автоматично вибираючи правильний режим водіння для оптимізації роботи двигуна та інші налаштування відповідно до вимог рельєфу місцевості.

ДВИГУНИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальна швидкість
(км/год)
Максимальний крутний момент
(Нм)
Міський цикл л/100км Заміський цикл л/100км Комбінована економія пальногол/100км Викиди CO2
(г/км)

Td6 DIESEL АВТОМАТ (4WD) 3,0 л дизель
(258 к. с.)

8,1 209 600 8,3 6,5 7,2 189


* Усі цифрові дані чинні на момент публікації й потребують офіційного підтвердження.

ТЕХНОЛОГІЯ

Discovery побудовано із застосуванням останніх інновацій. Він має неперевершені ходові характеристики й можливості, які дозволяють вам отримувати максимум від вашого автомобіля.

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Discovery оснащено низкою стильних і практичних аксесуарів, які надають широкі можливості персоналізації.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

DISCOVERY FIRST EDITION

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070