ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

Три ексклюзивні моделі з обмеженим випуском і створення грандіозного та сучасного витвору мистецтва у затоці Ред-Уорф в Англсі, Великобританія, відзначають початок нової глави в історії автомобіля Defender.

Нік і Стівен Вілкс, племінник і син Моріса Вілкса, обговорюють концепцію автомобіля Land Rover у затоці Ред-Уорф під час сімейного відпочинку у 1947 році.

«Мій батько Моріс зустрівся з братом на пляжі, - розповідає Стівен Вілкс. – Він розказав про концепцію нового автомобіля, на якому можна вирушати будь-куди та робити будь-що. Батько накреслив на піску контур, наглядно продемонструвавши, яким, на його думку, може бути Land Rover».

ЛЕГЕНДАРНИЙ СИЛУЕТ НА ПІСКУ

Шістьом автомобілям Land Rover з ланцюговими боронами на буксирі знадобилося три години для створення зображення культового автомобіля у 1-кілометровому масштабі на пісках затоки Ред-Уорф на острові Англсі у Великобританії.

ДЕ ВСЕ ПОЧАЛОСЯ

Автомобіль Land Rover, що з‘явився у 1947 році, змусив переосмислити концепцію багатофункціонального позашляховика «для фермерів, мешканців сільської місцевості та взагалі для промислового призначення».

DEFENDER СЬОГОДНІ

Модель Land Rover, що у 1990 році отримала назву Defender, святкує 67-річну історію в масштабах світу, відзначаючи початок нової, захоплюючої епохи в історії автомобіля.

НЕВПИННИЙ РОЗВИТОК

У 2015 році буде представлено три версії Defender, що вийдуть обмеженими партіями. Моделі Heritage і Adventure втілюють якості, притаманні Land Rover, а версія Autobiography поєднує розкіш з високими технічними характеристиками.

НОВІ ГОРИЗОНТИ

Британське виробництво поточної версії Defender наближується до фінальної стадії, та у 2015 році компанія Land Rover відсвяткує свою світову легенду автомобілебудування та розпочне розробку нового сімейства Defender.

СЕРІЯ HERITAGE
СЕРІЯ HERITAGE

ОБМЕЖЕНА СЕРІЯ HERITAGE

Кожна з трьох моделей Defender, що вийдуть обмеженими партіями, зосереджена на певному елементі характеру та історії Land Rover. Так, на створення версії Heritage надихнули перші моделі Land Rover. Обсяги виробництва цього колекційного автомобіля, що поєднує первинний дизайн з сучасним комфортом, строго обмежені.

СЕРІЯ HERITAGE
СЕРІЯ HERITAGE

ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

Дизайн решітки радіатора відображає ранні версії, а напис HUE 166 викликає в пам‘яті реєстраційний знак першого Land Rover з дослідної серії. Унікальне фарбування у зеленому кольорі Grasmere Green відповідає відтінку, притаманному Land Rover, а оригінальний значок Land Rover допомагає відтворити дух культового позашляховика Series 1.

СЕРІЯ HERITAGE
СЕРІЯ HERITAGE

ЯК ВСЕ ПОЧАЛОСЯ

30 квітня 1948 року компанія Rover представила автомобіль Land Rover Series I. Його створили зі спеціального сплаву алюмінію та магнію під назвою Birmabright, що залишився від виробництва літаків у воєнний час, а кузов пофарбували у зелений колір Ascot, що використовувався у кабінах літаків ВПС Великобританії.

СЕРІЯ HERITAGE
СЕРІЯ HERITAGE

НАЙСТАРІШИЙ LAND ROVER У СВІТІ

Модель HUE 166 – це перший Land Rover, і автомобіль їздить і донині. Надзвичайний позашляховик з повним приводом, що має виразне прізвисько «Huey» (з англ. «вертоліт»), обладнаний інноваційною роздавальною коробкою з високим і низьким діапазоном передавальних чисел. Після Другої світової війни фарба була в дефіциті, а тому єдиним наявним варіантом, якого було більш ніж достатньо, стала фарба армійського зеленого кольору.

/

Defender – це синонім надійності, витривалості, сили та, найважливіше, потужності.

Геррі МакГоверн, директор з питань дизайну та головний креативний директор Land Rover
СЕРІЯ ADVENTURE
СЕРІЯ ADVENTURE

ОБМЕЖЕНА СЕРІЯ ADVENTURE

Модель Adventure в обмеженому випуску призначена для тих водіїв Land Rover, які закохані у дику природу та у повній мірі використовують неперевершені якості позашляховика. Саме тому цей автомобіль підвищеної міцності оснащується захистом днища та має максимальне тягове зусилля, що гарантує високу прохідність за будь-яких умов.

СЕРІЯ ADVENTURE
СЕРІЯ ADVENTURE

ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖЕЙ У НЕЗВІДАНЕ

Елементи практичності та комфорту гарантують, що Adventure стане колекційним автомобілем. До дизайнерських рішень входить шкіряна оббивка сидінь і керма, а також унікальне оздоблення. Драбина у задній частині та виносний повітрозбірник гарантують більшу глибину подоланого броду та відверто демонструють готовність автомобіля до дослідження найбільш недоступних місцевостей.

СЕРІЯ ADVENTURE
СЕРІЯ ADVENTURE

СЛАВНОЗВІСНИЙ ДУХ АВАНТЮРИЗМУ

Починаючи з найперших днів існування ранніх моделей, широко відома потужність автомобілів Land Rover привертала справжніх авантюристів, що прагнули досліджувати незвідані місцевості. У 1949 році, фактично як тільки з‘явилися автомобілі Land Rover, полковник Леблан у своєму новенькому Series I Land Rover з 2,0-метровою колісною базою вирушив з Великобританії у місця, які сьогодні відомі як Ефіопія.

СЕРІЯ ADVENTURE
СЕРІЯ ADVENTURE

ВІД ЛОНДОНА ДО СІНГАПУРА

То була одна з найдовших сухопутних подорожей довжиною майже у половину земної кулі – від Лондона до Сінгапура. У 1955 році шість оксфордських і кембриджських студентів на двох автомобілях Land Rover проклали шлях там, де це не вдалося попереднім експедиціям. Вони проїхали майже 20 тисяч кілометрів найскладнішою місцевістю, включаючи джунглі, пустелі, болота та гори.

СЕРІЯ ADVENTURE
СЕРІЯ ADVENTURE

НАРОДЖЕНИЙ ВІЛЬНИМ

Історичний зв‘язок між Land Rover і фондом Born Free («Народжений вільним») бере свій початок у 1966 році, коли автомобілі компанії були задіяні у класичному однойменному фільмі про дику природу, в якому знімалися засновники фонду Вірджинія МакКенна та Білл Траверс. Як і сьогодні, від автомобілів Land Rover вимагалася висока надійність, що дозволила дістатися до найвіддаленіших куточків дикої природи.

СЕРІЯ ADVENTURE
СЕРІЯ ADVENTURE

ЗМАГАННЯ G4 CHALLENGE

Змагання Land Rover G4 Challenge, що прийшло на зміну події Camel Trophy, являло собою пригодницькі перегони у світових масштабах на підтримку Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Маючи виразне червоно-помаранчеве фарбування, Defender змагався у найскладніших гонках навколо світу.

/

Змагання Land Rover G4 Challenge стало найяскравішою подією у моєму житті. Я маю на увазі, що за масштабами з ним неможливо порівняти жоден інший захід. Це був просто приголомшливий досвід.

Мартін Дрейєр, водій-віртуоз і переможець змагань G4 Challenge 2006 року
СЕРІЯ AUTOBIOGRAPHY
СЕРІЯ AUTOBIOGRAPHY

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН У СТАНДАРТНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Ексклюзивна версія Autobiography пропонує неперевершений рівень комфорту, комплектації та розкоші.

СЕРІЯ AUTOBIOGRAPHY
СЕРІЯ AUTOBIOGRAPHY

ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

Завдяки поєднанню салону у шкірі Windsor, алюмінієвої деталізації та асортименту унікальних кольорів модель Defender Autobiography стала найбажанішою з усіх, що були випущені донині. З підвищенням потужності від 122 до 150 кінських сил ви отримаєте автомобіль, що повністю відповідає своїй зовнішності.

/

LAND ROVER DEFENDER

Не упустіть шанс отримати цю класику автомобілебудування та дизайну, адже у 2015 році Defender підводить підсумки своєї епохи.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070