1/4

На додаток до всебічного моделювання та тестування, ми проїхали на новому Defender відстань у 1,2 мільйона кілометрів та виконали понад 45 000 індивідуальних випробувань, щоб гарантувати, що це найміцніший Land Rover за всі часи.

Нік Роджерс Виконавчий директор З Jaguar Land Rover

ШИНИ
ШИНИ

Обладнаний усім необхідним для будь-яких пригод. Збільшені міцні шини Defender здатні витримати їзду на будь-якій місцевості.

МАТЕРІАЛИ
МАТЕРІАЛИ

Від нашого функціонального інтер'єру із міцним гумовим покриттям підлоги, до стійкого екстер’єру Defender із матовим захисним покриттям - усе відповідає своєму призначенню.

ТЕСТУВАННЯ
ТЕСТУВАННЯ

Defender був розроблений, щоб витримувати екстремальні умови та постійний сторонній вплив.

АРХІТЕКТУРА

МОНОКОКОВА АРХІТЕКТУРА

Вона по-справжньому вражає не лише силою, але й стійкістю. Унікальна архітектура робить Defender нашим найсильнішим та найфункціональнішим автомобілем серед інших членів родини транспортних засобів.

1/4

ДОВГОВІЧНІСТЬ

1/4
1/4
1/4

ВАШ DEFENDER

Готовий до всього. Defender, створений саме для Вас.

Two Defenders side profile

ІНТЕР’ЄР

ГУМОВЕ ПОКРИТТЯ
ГУМОВЕ ПОКРИТТЯ

Зносостійке гумове покриття, яке легко очищається, встановлюється у всьому салоні. Приховані дверні пороги дозволяють легко видалити бруд.

ОЗДОБЛЕННЯ ВИДИМИХ ЕЛЕМЕНТІВ
ОЗДОБЛЕННЯ ВИДИМИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Нагадування про справжню велику силу Defender. Оздоблення видимих елементів салону має міцне структуроване порошкове покриття та простягається до поперечної балки автомобіля, керма та дверей.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

ПОКРИТТЯ ПОПЕРЕЧНОЇ БАЛКИ АВТОМОБІЛЯ

Виберіть своє покриття. Оздоблення видимих елементів салону доступне у трьох кольорах: White, Light Grey або Dark Grey1.

ЗАХИСТ ДНИЩА

Виходьте за межі, знаючи, що завдяки захисту днища2 ви захищені від будь-якої небезпечної поверхні під колесами вашого авто.

ЗАХИСНА ПЛАСТИНА А-ПОДІБНОЇ РАМИ

Збільшує захист від пошкодження передньої частини Defender, а також покращує зовнішній вигляд автомобіля2.

КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ КУЗОВА CHEQUER BODY

Насолоджуйтесь своєю пригодою, не турбуючись про стан лакофарбового покриття. Цей комплект забезпечить додатковий захист екстер’єру.

1/4

Ми створили Defender, щоб ви могли більше мріяти. Прикладіть зусилля. Вийдіть за межі можливого.

ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БЕЗДОРІЖЖЯ
ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БЕЗДОРІЖЖЯ

Відкривайте нові території. Долайте екстремальні умови. Надзвичайні позашляхові можливості Defender та постійний повний привід роблять його невпинним. І на дорозі, і на бездоріжжі.

CONFIGURABLE TERRAIN RESPONSE
CONFIGURABLE TERRAIN RESPONSE

Досліджуйте. Шукайте свій шлях. Налаштовуйте систему в умовах бездоріжжя відповідно до своїх індивідуальних уподобань за допомогою технології Configurable Terrain Response.

ГЕОМЕТРІЯ
ГЕОМЕТРІЯ

Виняткові кути в’їзду, рампи та виїзду. Скорочені передні та задні звіси. Геометрія Defender робить його надзвичайно потужним.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БЕЗДОРІЖЖЯ

Повний привід, двошвидкісна трансмісія, електронний активний диференціал та збільшені шини роблять Defender нашим найпотужнішим Land Rover за всю історію існування бренду.

ГЕОМЕТРІЯ

Найсучасніша геометрія збільшує широкі можливості автомобіля на бездоріжжі. Кут в'їзду становить 38 градусів3. Це доповнюється кутом продольної прохідності до 31 градуса та заднім кутом прохідності 40 градусів3.

ЗВИЧАЙНІ УМОВИ ВОДІННЯ

Настільки ж потужний у звичайних умовах водіння, як і на бездоріжжі. Насолоджуйтесь вишуканим комфортом із незалежними передньою та задньою підвісками, а також можливістю вибору пружинної підвіски або електронної пневматичної підвіски з адаптивною динамікою.

ЗА МЕЖАМИ МОЖЛИВОГО

1/4
1/4
1/4
1/4

ВАШ DEFENDER

Готовий до всього. Defender, створений саме для Вас.

Two Defenders side profile

БЕЗДОРІЖЖЯ

ПОВНИЙ ПРИВІД

Під час руху на поверхнях з низьким зчепленням, таких як крига та сніг, крутний момент може розподілятися між передніми та задніми колесами, забезпечуючи більшу стабільність та контроль.

ДВОШВИДКІСНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Додатковий набір передач на нижньому діапазоні може виявитись безцінним у складних умовах, таких як круті схили чи спуски, при водінні в умовах бездоріжжя або під час буксирування.

ЕЛЕКТРОННА ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА

Виберіть варіант між висотою в’їзду на 50 мм нижче звичайного дорожнього просвіту та висотою, збільшеною до 75 мм, з подальшим збільшенням дорожнього просвіту до додаткових 70 мм у більш екстремальних умовах бездоріжжя.

ЕЛЕКТРОННИЙ АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ

Ця система пропонує додаткову перевагу: більше зчеплення на поворотах та в умовах бездоріжжя. Це відбувається завдяки контролю ковзання між лівим та правим колесом на задній осі.

CONFIGURABLE TERRAIN RESPONSE

Вперше у світі для системи Terrain Response пропонується можливість індивідуального налаштування трансмісії, керма, диференціалів та зчеплення, щоб задовольнити всі ваші вимоги під час їзди в умовах бездоріжжя.

ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БЕЗДОРІЖЖЯ

У яких умовах ви б не знаходились, вам гарантовані повна впевненість та контроль. Функції включають у себе систему старту на слизькій поверхні Low Traction Launch, функцію поступового вивільнення гальм при спуску зі схилу Gradient Release Control та систему допомоги при спуску зі схилу Hill Descent Control.

АДАПТИВНА ДИНАМІКА

Ця система 500 разів на секунду зчитує дані про параметри руху автомобіля та повороти керма, забезпечуючи точну керованість та максимальну плавність ходу. Вона реагує на команди водія та ситуацію на дорозі, надаючи можливість точного регулювання налаштувань жорсткості амортизаторів у всьому діапазоні значень.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Встановлюйте та підтримуйте постійну швидкість у складних умовах бездоріжжя. Система контролю руху на будь-яких поверхнях All Terrain Progress Control діє так само, як низькошвидкісний круїз-контроль та працює на швидкостях від 1,8 км/год до 30 км/год.

ДВИГУНИ

БЕНЗИНОВИЙ ТА ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУНИ
БЕНЗИНОВИЙ ТА ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУНИ

Defender пропонує ряд вдосконалених та економічних двигунів Ingenium. Вибирайте варіант серед передових бензинових або дизельних двигунів.

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН З ТЕХНОЛОГІЄЮ М’ЯКОГО ГІБРИДУ
БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН З ТЕХНОЛОГІЄЮ М’ЯКОГО ГІБРИДУ

Допомагаючи зменшити споживання пального та викиди CO2, двигун P400 збирає та акумулює енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування, та перерозподіляє її.

БЕНЗИНОВИЙ ПЛАГІН-ГІБРИДНИЙ ДВИГУН
БЕНЗИНОВИЙ ПЛАГІН-ГІБРИДНИЙ ДВИГУН

Наш плагін-гібридний двигун P400e (PHEV), що незабаром надійде у продаж, принесе Defender усі переваги електрифікації.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

1/4
1/4

Міцний, довговічний та високофункціональний, Land Rover Defender - це переконлива історія емоційно привабливого дизайну та інженерної цілісності.

Джері МакГоверн Головний дизайнер Land Rover

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ЛІНІЇ
ДИЗАЙНЕРСЬКІ ЛІНІЇ

Одного погляду на цей безумовно впізнаваний силует достатньо, щоб зрозуміти, що перед вами зовсім не пересічний автомобіль. Короткі передні та задні звіси покращують його геометрію та ходові характеристики.

ПЕРЕДНІ ФАРИ
ПЕРЕДНІ ФАРИ

Defender можна миттєво впізнати за характерними круглими фарами з ідеальними пропорціями.

ВІКНА ALPINE
ВІКНА ALPINE

Данина минулому. Ці вікна допомагають оточити салон світлом та додають індивідуальності транспортному засобу.

ЕКСТЕР’ЄР

Екстер’єр Defender неможливо з чимось порівнювати. Його характерний силует миттєво демонструє характер автомобіля.Please enable javascript on your browser.


Please enable javascript on your browser.

ДЕТАЛІ

Усе, що стосується екстер’єру, є переконливим – від фар до багажника, який відчиняється в бік, та закругленої лінії даху.

ІНТЕР’ЄР

Інтер’єр зі змістом. Салон Defender може бути пристосований до ваших потреб.

Please enable javascript on your browser.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

TAB TO INTERACT

Please enable javascript on your browser.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

TAB TO INTERACT

ДЕТАЛІ

Скористайтеся можливістю побачити більше з командирської позиції водія в Defender. Кожна розроблена деталь у салоні автомобіля має своє призначення.

ВАШ DEFENDER

Готовий до всього. Defender, створений саме для Вас.

Two Defenders side profile

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР САЛОНУ

Вільний простір салону Defender забезпечує повну універсальність. Це дозволяє пасажирам переміщатись між переднім та заднім рядом, а також надає додатковий простір для зберігання речей.

ПЕРЕДНЄ ВІДКИДНЕ СИДІННЯ

Додавання переднього відкидного сидіння означає, що ви можете розмістити ще одного пасажира в передньому ряду. Сидіння можна скласти, якщо воно не потрібно. У такому разі воно виконуватиме функцію підлокітника з двома утримувачами для чашок.

ХОЛОДИЛЬНИК У ЦЕНТРАЛЬНІЙ КОНСОЛІ

Варіанти конфігурації сидінь Defender включають центральну консоль з відділенням для охолодження, тому ви можете охолодити напої під час будь-якої подорожі. Дуже освіжає.

СИДІННЯ

Конфігурації сидінь Defender гарантують те, що ваші друзі та члени родини також зможуть поїхати з вами. Автомобіль пропонує можливість встановлення 5, 6 або 5 + 2 сидінь.

КОМПЛЕКТИ АКСЕСУАРІВ

Кожен з комплектів аксесуарів створений спеціально, щоб допомогти вам отримати більше від життя. Якими б не були ваші вимоги, у нас є потрібний комплект аксесуарів. Дивіться варіанти нижче.

КОМПЛЕКТ EXPLORER
КОМПЛЕКТ EXPLORER

Прокладайте власний шлях незалежно від місцевості. Комплект аксесуарів Explorer оснащує Defender усім необхідним, щоб кидати виклик умовностям та підкорювати найбільш недосліджені території. Відкрийте для себе ідеальний комплект, використовуючи наш опитувальник.

КОМПЛЕКТ ADVENTURE
КОМПЛЕКТ ADVENTURE

Задовольніть вашу пристрасть до нового. Комплект Adventure оснащує Defender усім необхідним, щоб вивести вас зі звичних туристичних маршрутів до справжніх природних пам’яток. Відкрийте для себе ідеальний комплект, використовуючи наш опитувальник.

КОМПЛЕКТ COUNTRY
КОМПЛЕКТ COUNTRY

Комплект Country оснащує Defender усім необхідним, щоб запропонувати вам комфорт та зробити кожну подорож справді незабутньою. Відкрийте для себе ідеальний комплект, використовуючи наш опитувальник.

КОМПЛЕКТ URBAN
КОМПЛЕКТ URBAN

Підкорюйте бетонні джунглі. Комплект Urban пропонує Defender можливість стати помітним у передмісті завдяки вражаючому стильному дизайну, впевненому вигляду та стійкості автомобіля. Відкрийте для себе ідеальний комплект, використовуючи наш опитувальник.

1/4

Завдяки повністю оновленому дизайну екстер’єру та інтер’єру, а також набору останніх функцій допомоги водіям та можливостей зв’язку Defender нового покоління стане революційним продуктом для Land Rover.

ПОВНІСТЮ НОВА ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА
ПОВНІСТЮ НОВА ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

Натхненна вашим смартфоном. Наша нова інформаційно-розважальна система Pivi Pro забезпечує повний зв’язок та моментально відображає ключову інформацію.

ПОКРАЩЕНА ВИДИМІСТЬ
ПОКРАЩЕНА ВИДИМІСТЬ

Подивіться на ваш світ по-іншому. Технологія ClearSight, що входить до складу вдосконаленої 3D-системи камер кругового огляду, значно покращує видимість.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

МОМЕНТАЛЬНЕ ВІДТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

10-дюймовий сенсорний екран відповідає вашим потребам. Система Pivi Pro автомобіля Defender має вигляд екрану, який дозволяє виконувати найчастіші завдання та використовувати найпопулярніші функції на головному екрані. Ви можете легко налаштувати вигляд екрану та ввести додаткову інформацію або функції.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ВОДІЙСЬКИЙ ДИСПЛЕЙ

Переглядайте широкий спектр потрібної інформації на 12,3-дюймовому інтерактивному дисплеї водія з високою роздільною здатністю в автомобілі Defender. Дисплей можна налаштувати відповідно до ваших побажань – додати повноекранну мапу або інформацію та медіа зі смартфону.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ВІТРОВЕ СКЛО

Відображає основні дані автомобіля, включаючи швидкість, передачу та вказівки системи навігації, на вітровому склі. Він має кришталево чисту повнокольорову графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє вам легко переглядати всю інформацію, включаючи інформацію про бездоріжжя, таку як кут нахилу та кут розвалу коліс.

ВИДИМІСТЬ

1/4
1/4
1/4

ЗРУЧНІСТЬ

1/4

ВАШ DEFENDER

Готовий до всього. Defender, створений саме для Вас.

Two Defenders side profile

КОМФОРТ

АУДІО-СИСТЕМА MERIDIAN™ SURROUND SOUND

Додаткова аудіо-система об’ємного звучання Meridian Surround Sound потужністю 700 Вт включає 14 динаміків та двоканальний сабвуфер, що забезпечує кришталево чисті висоти та насичені, глибокі баси у всьому салоні. Ви слухатимете музику саме так, як вам хочеться.

КЛІМАТ У САЛОНІ

Незалежно від зовнішніх умов, водій та пасажири можуть перебувати в ідеальному середовищі в автомобілі за допомогою дво- та тризонного клімат-контролю. Крім того, система іонізації повітря в салоні видаляє алергени, бактерії в повітрі та супутні запахи.

СИДІННЯ З ОХОЛОДЖЕННЯМ ТА ПІДІГРІВОМ

Додаючи комфорт до можливостей автомобіля, сидіння з підігрівом та охолодженням гарантують, що ви перебуватимете в оптимальних умовах під час кожної поїздки.

ПРЕМІАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ

Преміальне освітлення салону має 10 варіантів налаштувань, щоб відповідати вашому настрою, особистості або стилю водіння.

ДОПОМОГА

1/4

ДОПОМОГА ВОДІЯМ

Відтепер має вбудовані функції допомоги при паркуванні 360°. Зображення з чотирьох прихованих камер, розміщених по периметру транспортного засобу, які інтелектуально поєднані разом, забезпечує тривимірне панорамне відображення автомобіля на сенсорному екрані, яке неможливо отримати, перебуваючи всередині транспортного засобу. Ця покращена видимість робить масштабування місцевості та маневрування автомобіля простішими, ніж будь-коли раніше.

СИСТЕМА КОНТРОЛЯ СЛІПИХ ЗОН BLIND SPOT ASSIST

Якщо Defender виявить інший автомобіль у вашій сліпій зоні під час зміни смуги руху, у відповідному дзеркалі дверей загориться світове попередження, а система застосує зусилля до керма, щоб спрямувати автомобіль назад до смуги та уникнути можливого зіткнення.

ФУНКЦІЯ КОНТРОЛЮ БЕЗПЕЧНОГО ВИХОДУ З АВТОМОБІЛЯ CLEAR EXIT MONITOR

Забезпечує безпеку пасажирів вашого Defender при виході з автомобіля, попереджаючи про потенційні загрози, такі як проїжджаючі повз автомобілі або велосипедисти.

СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ АВТОМОБІЛІВ, ЩО НАБЛИЖАЮТЬСЯ ЗЗАДУ, REAR TRAFFIC MONITOR

Попереджає вас про наближення автомобілів, пішоходів або про інші загрози при виїзді з паркувального місця, навіть якщо огляд простору позаду автомобіля ускладнено.

ПАКЕТ ОПЦІЙ «АСИСТЕНТ КОНТРОЛЯ СЛІПИХ ЗОН»

Містить функції пакету опцій «Асистент контроля сліпих зон»: систему контроля сліпих зон Blind Spot Assist, систему виявлення автомобілів, що наближаються ззаду, Rear Traffic Monitor та функцію контролю безпечного виходу з автомобіля Clear Exit Monitor.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Адаптивний круїз-контроль автоматично підтримує безпечну дистанцію між вашим автомобілем та тим, що їде попереду, навіть якщо останній сповільнюється або зупиняється. Якщо автомобіль перед вами припиняє рух, ваш автомобіль також почне плавно гальмувати до повної зупинки, а потім знову рушить з місця.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ЗІТКНЕННЮ ЗЗАДУ REAR PRE-COLLISION MONITOR

Якщо транспортний засіб, що наближається ззаду, не знижує швидкість, Defender намагатиметься попередити його водія про необхідність гальмування автоматичним спалахом світлових сигналів.

СИСТЕМА КАМЕР КРУГОВОГО ОГЛЯДУ 3D

Відтепер має вбудовані функції допомоги при паркуванні 360°. Зображення з чотирьох прихованих камер, розміщених по периметру транспортного засобу, які інтелектуально поєднані разом, забезпечує тривимірне панорамне відображення автомобіля на сенсорному екрані, яке неможливо отримати, не виходячи з транспортного засобу. Ця покращена видимість робить масштабування місцевості та маневрування автомобіля простішими, ніж будь-коли раніше.

Two Defenders side profile

ВИБЕРІТЬ СВІЙ DEFENDER

Потужність у всіх формах, розмірах та дизайнах кузова.1Ексклюзивно для Defender X.
2Доступні з середини 2020 року.
3З електронною пневматичною підвіскою у режимі висоти для бездоріжжя.
4Defender 110 з шинами для бездоріжжя.
5Завжди перевіряйте маршрут та виїзд перед тим, як додати водну перешкоду.
6ClearSight Ground View залежить від системи 3D-камер кругового огляду. Зображення не відтворюються в режимі реального часу. Перевірте безпечність навколо автомобіля. Є предметом регулювання нормами місцевого законодавства.
7Функція залежить від норм місцевого законодавства. Якщо клієнти, які використовують окуляри з біфокальними або варифокальними лінзами, не можуть легко налаштувати фокус цифрового зображення дзеркала заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть повернутися до режиму дзеркала заднього виду в будь-який момент.
8Доступний на початку 2020 року.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070