DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОМПАКТНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК ТЕПЕР ТАКОЖ ДОСТУПНИЙ ЯК ПЛАГІН-ГІБРИД.
ОГЛЯД 360° ЕКСТЕР’ЄРУ ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ПЛАГІН-ГІБРИДОМ

дизайн

ПОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ ЕКСТЕР’ЄРОМ

Discovery Sport — це смілива інтерпретація ДНК Discovery.
СТВОРИТИ СВІЙ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Discovery Sport — це чиста інтерпретація, що вдосконалює дизайн автомобіля. Міські джунглі або подорож долинами — Discovery Sport дозволить вам з шиком увійти у наступну пригоду.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC

Discovery Sport R‑Dynamic зухвалий і спортивний. Додатково до стандартних рис Discovery Sport R‑Dynamic, HSE включає 20" колеса Style 5089 і електричні сидіння з 14 положеннями та пам’яттю приводного механізму.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
DISCOVERY SPORT BLACK

DISCOVERY SPORT BLACK

Для тих, кому потрібно більше потужності. У Discovery Sport P290 Black Edition встановлений бензиновий двигун 2,0 літри та ексклюзивно у P290 Black Edition — система активної трансмісії для приголомшливого керування.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

5+2 СИДІНЬ

5+2 СИДІНЬ

157 літрів


Галузевий стандарт вологого вантажу вміщує 157 літрів, даруючи комфортний простір вам та шістьом вашим друзям. Це дорівнює 115 літрів сухого вантажу, виміряного за допомогою твердих блоків.

Обсяг вологого вантажу - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору. Обсяг сухого вантажу вимірюється у твердих блоках (200 x 50 x 100мм) та показує обсяг практичного простору в автомобілі.

ВНУТРІШНЄ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ CLEARSIGHT

ВНУТРІШНЄ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ CLEARSIGHT

Першокласний багажний простір – корисна річ, коли ви подорожуєте з сім’єю. Але як побачити крізь пасажирів та їх багаж дорогу позаду? Дзеркало ClearSight забезпечує безперешкодну видимість незважаючи на пасажирів на задньому сидінні чи вантаж в багажнику.
АКТИВНИЙ ОБРАЗ ЖИТТЯ

АКТИВНИЙ ОБРАЗ ЖИТТЯ

Насолоджуйтесь активним відпочинком, залишивши ключі в салоні автомобіля, адже ви можете відкривати й зачиняти ваш Discovery Sport за допомогою опційного браслета Activity Key, який має міцний, повністю водонепроникний корпус.
МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Наш широкий асортимент технологій включає матричні світлодіодні фари, які мають адаптивне регулювання, щоб забезпечити максимальну оглядовість, не засліплюючи водіїв автомобілів, що їдуть на зустріч.
ДОПОМОГА ВОДІЮ

ДОПОМОГА ВОДІЮ

Виберіть функції з асортименту, призначеного для того, щоб зробити керування та паркування ще простішими та безпечнішими. Ми пропонуємо багато інноваційних технологій, і ви знайдете серед них ті функції, що покращують ваші враження від водіння і одночасно забезпечують більшу безпеку.

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Стандартні характеристики інформаційно-розважальної системи (Pivi) включають:

- Сенсорний екран 10"
- Інтерфейс з новим дизайном
- Apple CarPlay® 2
- Android AutoTM 3

Оновіть інформаційно-розважальну систему до Pivi Pro5, і вас супроводжуватиме остання версія автомобільного штучного інтелекту, який забезпечує такі властивості, як навігаційна система, що самонавчається, для повного зв’язку під час подорожі.
PIVI ТА PIVI PRO
МИТТЄВА ІНФОРМАЦІЯ
СИСТЕМА ОБ’ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ MERIDIAN
ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Завдяки оновленням програмного забезпечення ваш автомобіль і далі залишатиметься на сучасному рівні 7. Інформаційно-розважальна система автомобіля та різні модулі управління можуть оновлюватися дистанційно, щоб забезпечити оптимальні робочі характеристики. Це означає, що ваш автомобіть стає все кращим.
ОНЛАЙН-ПАКЕТ

ОНЛАЙН-ПАКЕТ

Пакет Online Pack8 пропонує розширені послуги зв’язку через вбудовану сім-карту, що забезпечує доступ до:

- необмеженої передачі мультимедійних потоків
- прогнозів погоди
- онлайн-синхронізації календаря
БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Опційний бездротовий зарядний пристрій з підсилювачем телефонного сигналу дозволяє вам заряджати сумісні смартфони без необхідності під’єднувати телефон до зарядної станції дротами.
ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ У САЛОНІ З ФІЛЬТРОМ PM2.5

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ У САЛОНІ З ФІЛЬТРОМ PM2.5

Опційний іонізатор повітря NanoeTM покращує самопочуття водія та пасажирів. Натисніть на кнопку ОЧИСТИТИ (PURIFY), і спеціальний фільтр вловлюватиме тонкі часточки з зовнішнього повітря розміром PM2.5 та повітряні алергени, наприклад, пил та пилок.

потужність

ПОВНИЙ ПРИВІД

ПОВНИЙ ПРИВІД

Забезпечує впевнений рух по дорозі та бездоріжжю. На слизьких поверхнях, наприклад, траві або снігу, можна збалансувати крутний момент між передньою та задньою віссю для максимального збільшення тяги.
TERRAIN RESPONSE 2

TERRAIN RESPONSE 2

Враховуйте особливості місцевості шляхом оптимізації Discovery Sport — вибору одного з чотирьох режимів руху. TERRAIN RESPONSE 2 виконує моніторинг умов руху і піднімає на новий рівень цю систему, що отримала спеціальні нагороди, систематично вибираючи для вас найбільш придатний режим руху.
ПРОХОДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ ВОДНІ ПЕРЕШКОДИ

ПРОХОДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ ВОДНІ ПЕРЕШКОДИ

Не втрачайте впевненості та спонтанності, навіть під час руху по воді. Система розпізнавання води може допомогти вам безпечно проходити водні перешкоди, бо Discovery Sport попереджає вас по максимальну глибину води, щоб ви оцінили здатність вашого автомобіля подолати перешкоду.
БУКСИРУВАННЯ

БУКСИРУВАННЯ

Discovery Sport може тягнути 2500 кг. Може встановлюватися також опційна знімна буксирна тяга або буксирна тяга, що розгортається електричним механізмом. Ви можете посилити універсальність автомобіля вибором аксесуарів для тяги та буксирування з наявного асортименту.
CLEARSIGHT GROUND VIEW

CLEARSIGHT GROUND VIEW

Система ідеальна для руху бездоріжжям та пересіченою місцевістю. Система ClearSight Ground View9 оснащена круговою 3D-камерою, і з нею під час руху ви можете успішно дивитися «скрізь» капот Discovery Sport, відображати кілька зовнішніх ракурсів, у тому числі нижню сторону автомобіля та колеса.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

Ідеальний для міських умов та сімейних пригод, плагін-гібридний Discovery Sport забезпечує рух повністю від акумулятора, без викидів, і може заряджатися від швидкого зарядного пристрою DC Rapid Charging.
СИЛОВІ АГРЕГАТИ

СИЛОВІ АГРЕГАТИ

Потужність та чисте задоволення від руху, економія пального і досконалість — для Discovery Sport пропонується лінійка двигунів, включаючи опцію гібридного електромобіля.
КОНФІГУРОВАНА ДИНАМІКА

КОНФІГУРОВАНА ДИНАМІКА

Вибрані характеристики, наприклад, підвіска та кермування, можна індивідуально конфігурувати через сенсорний екран Discovery Sport, щоб персоналізувати специфікацію.
АКТИВНА ТРАНСМІСІЯ

АКТИВНА ТРАНСМІСІЯ

Пропонується виключно для Discovery Sport P290 Black Edition. Активна трансмісія забезпечує навіть більший рівень тяги, стабільності та рівноваги на бездоріжжі. Під час руху по дорозі система покращує долання поворотів.
СТВОРИТИ СВІЙ

СТВОРИТИ СВІЙ

Універсальний компактний позашляховик. Скористайтеся конфігуратором для створення вашого ідеального Land Rover Discovery Sport.
СТВОРИТИ СВІЙ

ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА

ОБЕРІТЬ ВАШ DISCOVERY SPORT

ОБЕРІТЬ ВАШ DISCOVERY SPORT

Тут можна знайти повний асортимент моделей, з широким вибором доступних видатних рис дизайну, допоміжних робочих функцій та технологій.
ВИБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Вимогливість до деталей завжди була принциповою для наших транспортних засобів. Ви не можете не помітити Discovery Sport.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
СПЕЦИФІКАЦІЇ

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Протестуйте найменші деталі. Дізнайтеся більше про характеристики двигуна, розміри та витрату пального.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СПЕЦИФІКАЦІЇ
АКСЕСУАРИ LAND ROVER

АКСЕСУАРИ LAND ROVER

Стильний, витривалий і практичний: ви можете далі персоніфікувати ваш Discovery Sport з використанням широкого асортименту аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру.
ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ

†Наведені цифри — це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Дані про об’єм викидів CO2 та економію пального можуть відрізнятися залежно від кріплення коліс та встановленого опційного обладнання. NEDC2 — це цифри, обчислені із застосуванням урядової формули з даних WLTP, еквівалентні тим, якими вони мали б бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим.

Переглянути дані WLTP

WLTP — це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та із суворішим режимом руху.

*Цифри дійсні, коли сидіння повністю зсунуті вперед і не нахилені.

1Залежно від місцевого законодавства. Якщо водій носить біфокальні або варіфокальні окуляри і не може легко відрегулювати фокус на цифровому зображенні дзеркала заднього огляду ClearSight, він в будь-який момент може повернутися до режиму дзеркала заднього огляду.

2Ваш автомобіль підготований до Apple CarPlay. Сервіси, що пропонуються Apple CarPlay, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Ваш автомобіль підготований для Android Auto. Сервіси, що пропонуються Android Auto, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.android.com/auto/.

4Land Rover Remote містить передплачені сервіси, які можна подовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover. Потрібно буде завантажити додаток Land Rover Remote з Apple App Store/Google Play Store.

5 Послуга під’єднаної навігації вимагатиме подовження підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

6На деяких ринках необхідне тоноване протисонячне скло. Напрямки навігації на вітровому склі з’являються лише тоді, коли у автомобілі встановлено Pivi Pro.

7Оновлення вимагає з’єднання для передачі даних.

8Можуть бути застосовними правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

9Система ClearSight Ground View вимагає встановлення кругової 3D-камери. Зображення передається не в реальному часі. Перевірка оточення для безпеки. Регулюється місцевими законами.

Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат), або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть бути застосовними умови Apple Inc для кінцевого користувача.
Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC.

Meridian — це зареєстрована торгова марка компанії Meridian Audio Ltd. Trifield та трьохпольовий пристрій є торговою маркою компанії Trifield Productions Ltd.

NanoeTM є торговою маркою компанії Panasonic Corporation.