DISCOVERY SPORT
СПЕЦИФІКАЦІЇ

DISCOVERY SPORT
P200 AWD AUTOMATIC MHEV
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

P200 AWD AUTOMATIC MHEV

ПРОДУКТИВНІСТЬ
ВИТРАТА ПАЛЬНОГО
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ
МАСА
БУКСИРУВАННЯ
ТРАНСПОРТУВАННЯ НА ДАХУ
ГАБАРИТИ
ВИСОТА САЛОНУ НАД СИДІННЯМИ
ПРОСТІР ДЛЯ НІГ
ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ - СТАНДАРТ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ -ПОЗАШЛЯХОВА ГЕОМЕТРІЯ
ДІАМЕТР РОЗВОРОТУ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

ОБЕРІТЬ ВАШ DISCOVERY SPORT

Відкрийте для себе ідеальну комбінацію потужності, стилю та практичності.

*Наведені цифри — це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Дані про об’єм викидів CO2 та економію пального можуть відрізнятися залежно від кріплення коліс та встановленого опційного обладнання.

NEDC2 — це цифри, обчислені із застосуванням урядової формули з даних WLTP, еквівалентні тим, якими вони мали б бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим.

Переглянути дані WLTP.

WLTP — це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних об’єму викидів CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та з суворішим режимом руху.

** Якщо автомобіль оснащений колесами 18”, максимальна швидкість становитиме 221 км/год (137 миль/год).

Включає водія вагою 75 кг, всі залиті рідини та 90 % пального.

†† Включає всі залиті рідини та 90 % пального.

Сухий: об’єм вимірюється за допомогою твердих блоків, що відповідають вимогам Німецької асоціації автомобільної промисловості (VDA) (200 мм x 50 мм x 100 мм). Вологий: об’єм вимірюється методом моделювання багажного відділення, заповненого рідиною.

‡‡ Якщо у комбінації з електричним двигуном.

Цифри дійсні, коли сидіння повністю зсунуті вперед і не нахилені.

Несна здатність даху знижена до 60 кг, коли встановлені літні шини.

[1] Всі цифри є цільовими для виробника і потребують остаточного підтвердження до початку виробництва. Зверніть увагу, що об’єм викидів CO2 та економія пального можуть варіюватися залежно від встановлених коліс, і найнижчі цифри можуть бути недосяжними із стандартними колесами.

Дані про вагу стосуються автомобілів із стандартною специфікацією. Опційні деталі збільшують вагу.

Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат), або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.