DISCOVERY SPORT

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Універсальний і зручний – цей автомобіль робить життя трохи легшим і приємнішим.

5+2 СИДІНЬ

157літрів


Місця вистачить вам і шістьом вашим друзям — за галузевим стандартом обсяг вологого вантажу може досягати 157 літрів*. При цьому обсяг сухого вантажу, виміряного за допомогою твердих блоків, становитиме 115 літрів*.
Перемістіть слайдер, щоб переглянути всі об'єми багажного простору.

*Обсяг вологого вантажу - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору. Обсяг сухого вантажу вимірюється у твердих блоках (200 x 50 x 100мм) та показує обсяг практичного простору в автомобілі.

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

З найбільшим у класі багажним відділенням ви візьмете з собою все, що потрібне для подорожі, а дзеркало заднього виду з технологією ClearSight1 з покращеною оглядовістю дозволяє контролювати те, що відбувається позаду вас, навіть якщо огляд утруднений.
МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Матричні світлодіодні фари – одне з наших технологічних рішень – забезпечені функцією адаптивного регулювання,щоб забезпечити максимальну оглядовість, не засліплюючи водіїв автомобілів, що їдуть на зустріч.
БЕЗПЕКА

БЕЗПЕКА

Низка функцій допомоги водієві та комплексна система з восьми подушок безпеки для водія та пасажирів допомагають захистити вашу родину.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте функції, покликані зробити процес управління та паркування простішими та безпечнішими. Доступно безліч інноваційних технологій, кожна з яких допоможе зробити процес керування ще приємнішим і безпечнішим.

ТЕХНОЛОГІЇ

Швидкі та інтуїтивно зрозумілі технології, розроблені для забезпечення задоволення від водіння.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА PIVI PRO
ШВИДКИЙ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ
АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN SURROUND SOUND
ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Завдяки регулярним оновленням програмного забезпечення 7 версії систем вашого автомобіля завжди актуальні. Інформаційно-розважальну, телематичну систему та різні блоки управління можна оновлювати дистанційно. Це означає, що згодом автомобіль стає лише кращим.
ПАКЕТ ОПЦІЙ ONLINE

ПАКЕТ ОПЦІЙ ONLINE

Пакет опцій Online Pack з тарифним планом 8 пропонує додаткові послуги, що підключаються через вбудовану SIM-карту, яка надає доступ до:

- Необмеженого потокового відтворення медіа8
- Прогнозів погоди
СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОЇ ЗАРЯДКИ

СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОЇ ЗАРЯДКИ

Опціональна система бездротової зарядки мобільних пристроїв з підсилювачем телефонних сигналів9 дозволяє заряджати сумісні смартфони без дротів або зарядних станцій. У салоні ваш телефон буде використовувати антену автомобіля для покращеного сигналу та кращої чутності під час дзвінків.
СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ У САЛОНІ З ФІЛЬТРОМ ЧАСТИНОК PM2.5

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ У САЛОНІ З ФІЛЬТРОМ ЧАСТИНОК PM2.5

Опціональна технологія іонізації NanoeTM забезпечує ще більший комфорт для водія та пасажирів. Натисніть кнопку «Очищення», і спеціальний фільтр почне усувати наявні в повітрі дрібнодисперсні частинки PM2.5 та алергени, такі як пил та пилок.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Компактний кросовер, настільки ж функціональний, наскільки й можна очікувати від автомобіля Land Rover.

ПОВНИЙ ПРИВІД

Абсолютна впевненість на дорозі та бездоріжжі. На слизьких поверхнях, таких як трава або сніг, крутний момент оптимально розподіляється між колесами передньої і задньої осей. Це дозволяє досягти максимально можливого зчеплення.
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ З ГОРИ HILL DESCENT CONTROL

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ З ГОРИ HILL DESCENT CONTROL

Hill Descent Control зменшує стрес на складних схилах, підтримуючи постійну швидкість та застосовуючи гальма окремо для кожного колеса.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Система All Terrain Progress Control допомагає встановлювати та підтримувати постійну швидкість у складних умовах бездоріжжя.
ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ БУКСИРУВАННІ ADVANCE TOW ASSIST

ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ БУКСИРУВАННІ ADVANCE TOW ASSIST

Можливість буксирування до 2500 кг та вдосконалена система допомоги при буксируванні Advanced Tow Assist полегшують транспортування будь-яких вантажів, від причепів до кінних боксів. Також можна встановити додатковий знімний буксирувальний пристрій або висувний буксир з електроприводом.
СИСТЕМА CLEARSIGHT GROUND VIEW

СИСТЕМА CLEARSIGHT GROUND VIEW

Ідеальна для бездоріжжя і під час руху по пересіченій місцевості. Система ClearSight Ground View11, доступна у складі системи 3D-камер кругового огляду, надає вам додаткову перевагу - можливість дивитися "крізь" капот Discovery Sport. Доступні кілька ракурсів огляду, включаючи днище автомобіля та колеса під час руху.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Насолоджуйтесь плавною продуктивністю із вдосконаленою динамікою керування. Наш асортимент ефективних двигунів задовольнить будь-які потреби.

ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Ідеальний для міських поїздок та сімейних пригод, гібридний Discovery Sport забезпечує рух повністю від акумулятора з нульовими викидами та може заряджатися за допомогою пристрою швидкої зарядки від джерела постійного струму.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДНОГО ДВИГУНА

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ (ДО)

60КМ
(37 МИЛЬ)††

Показаний електричний запас ходу за процедурою WLTP TEL (низьке значення перевірки економічності).

ВИКИДИ CO2 (ВІД)​

34Г/KM††

Насолоджуйтесь нульовими викидами в режимі електромобіля.

ЧАС ЗАРЯДКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ (ВІД)

132ХВ*

До 100% заряду при використанні домашнього зарядного пристрою від джерела змінного струму потужністю 7 кВт.

ЧАС ЗАРЯДКИ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ (ВІД)

30ХВ*

Заряджайте до 80 % менш ніж за 30 хвилин за допомогою швидкої зарядки від джерела постійного струму 32 кВт.
СИЛОВІ АГРЕГАТИ

СИЛОВІ АГРЕГАТИ

Потужність та чисте задоволення від руху, економія пального і досконалість — для Discovery Sport пропонується лінійка двигунів, включаючи опцію гібридного автомобіля.
СИСТЕМА ДИНАМІКИ ЗІ ЗМІННИМИ НАЛАШТУВАННЯМИ CONFIGURABLE DYNAMICS

СИСТЕМА ДИНАМІКИ ЗІ ЗМІННИМИ НАЛАШТУВАННЯМИ CONFIGURABLE DYNAMICS

Ряд параметрів, наприклад налаштування підвіски та кермового управління, можна окремо регулювати відповідно до своїх уподобань за допомогою сенсорного екрана Discovery Sport.
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

Система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics при вибраному динамічному режимі забезпечує ще більш жорсткий контроль над кузовом, виняткову керованість та миттєвий відгук на дії водія.
ТРАНСМІСІЯ

ТРАНСМІСІЯ

Наш асортимент варіантів трансмісії пропонує плавне перемикання передач і додає вам задоволення від водіння. Доступні 6-ступінчаста механічна або 9-ступінчаста автоматична коробки передач,

СТВОРИТИ СВІЙ

Універсальний і компактний кросовер Land Rover, ваш стиль.

Discovery Sport

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ DISCOVERY SPORT

Широкий асортимент кольорів, дисків та комплектів аксесуарів дозволяє із легкістю створити ідеальний Land Rover Discovery Sport.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

МОДЕЛІ DISCOVERY SPORT

МОДЕЛІ DISCOVERY SPORT

Переглянути весь модельний ряд.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути факти та цифри.
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій Discovery Sport.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Демонстрація ДНК Discovery Sport.

††Переглянути показники WLTP.
Наведені значення розраховані на підставі офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС для автомобіля з повним зарядом батареї. Призначені виключно для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. На показники викидів CO2, економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть впливати такі фактори як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, параметри встановлених коліс та аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу є актуальними для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.

Значення відповідає конфігурації, в якій сидіння повністю зміщені вперед та їх спинки розташовані вертикально.
*
Час заряджання буде залежати від багатьох факторів, включаючи, але не обмежуючись: вік, стан, температуру та наявний заряд акумулятора; використовуваний об'єкт і тривалість зарядки.

1Регулюється місцевими нормами. Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду.

2Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover.
3YВаш автомобіль готовий до використання Apple CarPlay. Послуги, які пропонує Apple CarPlay, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4Ваш автомобіль готовий до використання Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті www.android.com/auto/.
5Програма Land Rover Remote передбачає наявність функцій, які потребують передплати. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити, звернувшись до офіційного дилера Land Rover. Програму Land Rover Remote необхідно завантажити з магазину Apple App Store або Google Play Store.
6На деяких ринках потрібна наявність скла з УФ-фільтром. Вказівки навігаційної системи на лобовому склі з'являються лише за наявності в автомобілі системи Pivi Pro.

7Для оновлення потрібна передача даних.
8Можуть застосовуватись правила чесного використання. Включають підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

9Залежить від ринку. Тільки сумісні смартфони.
10Завжди перевіряйте маршрут та виїзд, перш ніж долати брод.
11Доступність системи ClearSight Ground View залежить від наявності 3D-камер кругового огляду. Зображення транслюється не в режимі реального часу. Для забезпечення безпеки необхідно стежити за навколишнім середовищем. Використання системи регламентується вимогами місцевого законодавства.

Додаткові функції та їхня доступність можуть відрізнятися в залежності від технічних характеристик автомобіля (моделі та силового агрегату) або вимагати наявності інших функцій. Для отримання інформації щодо наявності всіх можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до місцевого дилера Land Rover або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте наявність та повні умови для місцевого ринку у вашого дилера Land Rover. Деякі функції вимагатимуть встановлення SIM-картки з відповідним тарифом та пов’язані з підпискою, яку необхідно продовжувати після закінчення первинного терміну, наданого дилером. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.

Усі функції автомобіля повинні використовуватися водіями лише тоді, коли це безпечно для них самих. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.
Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть застосовуватись умови Apple Inc для кінцевого користувача.
Android Auto є торговою маркою Google LLC.
Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.
NanoeTM є торговою маркою Panasonic Corporation.