ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

1/4

ДИЗАЙН

1/4
1/4
1/4

ТЕХНОЛОГІЇ

1/4
ІННОВАЦІЇ

Компанія Land Rover постійно працює над вдосконаленням технологій, які покликані максимально знизити рівень використання палива та шкідливих викидів. Тут можна зазначити автоматичну систему СТОП/СТАРТ, яка зупиняє двигун у тих випадках, коли це необхідно, а також гібридні двигуни, які вирізняються вражаючим крутним моментом у 700 Н·м, легку конструкцію кузовів автомобілів, а також різні типи трансмісії, які доступні для всієї лінійки транспортних засобів.

МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА БЕЗДОРІЖЖІ

Автомобілі Land Rover оснащені передовими технологіями, що дозволяють долати найскладніші перешкоди на шляху. Такі передові технології, як унікальна система Terrain Response, яка дозволяє автомобілю підлаштовуватися під тип поверхні, система допомоги при спуску з гори (HDC), завдяки якій ви без зусиль подолаєте круті схили, дозволяють автомобілям Land Rover продовжувати дивувати весь світ своїми безмежними можливостями.

МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА ДОРОГАХ

Технології Land Rover, такі як адаптивний круїз-контроль для комфортних подорожей на великі відстані, система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics для досягнення оптимального балансу між плавністю ходу і керованістю автомобіля, а також система векторизації крутного моменту для впевненого проходження поворотів, забезпечують витонченість і стриманість рухів автомобіля.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Система контролю «сліпих» зон попередить вас про наближення інших транспортних засобів до вашого автомобіля, технології допомоги при паркуванні полегшать процес паркування, а сигнали обмежувача швидкості допоможуть швидше реагувати на обмеження швидкості. Усі без винятку системи допомоги водію дозволять вам сконцентруватися на керуванні автомобілем.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Новітні технології підігріву та охолодження салону, які забезпечують комфорт водію та пасажирам автомобіля незалежно від погоди, системи управління елементами автомобіля за допомогою жестів, функції відкривання дверей без ключа дозволяють компанії Land Rover оточити вас винятковою турботою.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Інформаційно-розважальна система Land Rover — це не тільки можливість отримати потрібні відомості і не занудьгувати в дорозі, але і зв’язок з вашим смартфоном. Програми InControl Connect дозволяють дистанційно управляти функціями автомобіля, отримувати максимум задоволення від роботи зі зручними сенсорними екранами і забезпечують чудову якість звуку завдяки аудіосистемі MeridianTM.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

1/4
1/4
1/4

МОЖЛИВОСТІ

1/4
1/4

ВИПРОБУВАННЯ НА МЕЖІ

НАПІВБЕЗЛУННА КАМЕРА

У напівбезлунній камері, яка блокує абсолютно всі зовнішні шуми, нам вдалося найбільш точно оцінити весь діапазон частот і вібрацій, вироблених працюючим Discovery Sport, для того щоб переконатися в чистоті його звучання на будь-яких швидкостях та на будь-яких поверхнях.

ШВИДКІСТЬ ВІТРУ

В наших камерах для кліматичних випробувань ми відтворюємо максимальні потоки повітря, з якими може зіткнутися Discovery Sport. Це може бути не просто буря зі швидкістю вітру до 240 км/год, але і висока температура навколишнього середовища з низькою циркуляцією повітря. Тільки самі ретельні випробування всіх систем в екстремальних умовах допомагають нам забезпечити справжню надійність наших автомобілів.

СПЕКА ТА ХОЛОД

І в умовах реальної експлуатації, і в наших камерах для кліматичних випробувань ми тестуємо наші автомобілі при температурах від -40°C до 50°C, а потім перевіряємо ключові функції та системи на відповідність нашим суворим стандартам. І тому навіть в найбільш віддалених куточках нашого світу ви завжди можете розраховувати на неперевершену надійність автомобіля та комфорт у ньому.

БЕЗДОРІЖЖЯ

Ми проводимо випробовування своїх транспортних засобів на крижаних дорогах Ар’єплуга у Швеції та на нещадних пісках Дубая, щоб гарантувати незрівнянні можливості всіх наших автомобілів під час руху по бездоріжжю. Так ми розробляємо та тестуємо свої прототипи, які проїжджають в таких екстремальних умовах близько 8 500 км.

ПОТУЖНІСТЬ

1/4
1/4
1/4

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070