ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ


Не всі додаткові функції доступні для всіх моделей автомобілів. Щоб отримати детальнішу інформацію, зверніться до дилерського центру Land Rover.

ЕКСТЕР’ЄР

1/4

ЕКСТЕР’ЄР

ЕКСТЕР’ЄР

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

Виберіть свої улюблені легкосплавні диски, які будуть чудово поєднуватися з аксесуарами для стилізації екстер’єру. Ми пропонуємо вам широкий вибір дисків різних розмірів від 17 до 20 дюймів, а також різноманітних варіантів оздоблення, у тому числі Diamond Turned, Gloss Black або Gloss Dark Grey.

/
1/4

ПАКЕТИ ДОДАТКОВИХ ФУНКЦІЙ

1/4

ПАКЕТИ ДОДАТКОВИХ ФУНКЦІЙ

ПАКЕТИ ДОДАТКОВИХ ФУНКЦІЙ

ПАКЕТ ОЗДОБЛЕННЯ DYNAMIC

Надає екстер’єру більш ефектний і впевнений вигляд, зберігаючи при цьому характерні для Discovery Sport дизайну риси. З пакетом оздоблення Dynamic передня та задня частини автомобіля стають більш виразними, а бічні молдинги підкреслюють його зовнішній вигляд. Хромовані наконечники вихлопних труб і червоний логотип SPORT довершують яскравий образ моделі.

Пакет оздоблення Dynamic буде доступний з осені 2016 року

/
1/4

ПАКЕТИ ДОДАТКОВИХ ФУНКЦІЙ

ПАКЕТИ ДОДАТКОВИХ ФУНКЦІЙ

ПАКЕТ BLACK DESIGN

Пакет оздоблення екстер’єру Black Design доступний у будь-якому з кольорів нашої палітри та з легкосплавними дисками з оздобленням Gloss Black діаметром 18, 19 та 20 дюймів. Інші елементи пакету — це решітка радіатора кольору Narvik Black, вентиляційні отвори та накладки на зовнішні дзеркала кольору Black. А ось напис «Discovery» кольору Black на капоті та дверцятах багажного відділення довершують образ автомобіля.

/

ТЕХНОЛОГІЇ

ІННОВАЦІЇ

Компанія Land Rover постійно працює над вдосконаленням технологій, які покликані максимально знизити рівень використання палива та шкідливих викидів. Тут можна зазначити автоматичну систему СТОП/СТАРТ, яка зупиняє двигун у тих випадках, коли це необхідно, а також гібридні двигуни, які вирізняють вражаючим крутним моментом у 700 Н·м, легку конструкцію кузовів автомобілів, а також різні типи трансмісії, які доступні для всієї лінійки транспортних засобів.

МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА ДОРОГАХ

Технології Land Rover, такі як адаптивний круїз-контроль для комфортних подорожей на великі відстані, система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics для досягнення оптимального балансу між плавністю ходу і керованістю автомобіля, а також система векторизації крутного моменту для впевненого проходження поворотів, забезпечують витонченість і стриманість рухів автомобіля.

МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА БЕЗДОРІЖЖІ

Автомобілі Land Rover оснащені передовими технологіями, що дозволяють долати найскладніші перешкоди на шляху. Такі передові технології, як унікальна система Terrain Response, яка дозволяє автомобілю підлаштовуватися під тип поверхні, система допомоги при спуску з гори (HDC), завдяки якій ви без зусиль подолаєте круті схили, дозволяють автомобілям Land Rover продовжувати дивувати весь світ своїми безмежними можливостями.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Система контролю «сліпих» зон попередить вас про наближення інших транспортних засобів до вашого автомобіля, технології допомоги при паркуванні полегшать процес паркування, а сигнали обмежувача швидкості допоможуть швидше реагувати на обмеження швидкості. Усі без винятку системи допомоги водію дозволять вам сконцентруватися на керуванні автомобілем.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Новітні технології підігріву та охолодження салону, які забезпечують комфорт водію та пасажирам автомобіля незалежно від погоди, системи управління елементами автомобіля за допомогою жестів, функції відкривання дверей без ключа дозволяють компанії Land Rover оточити вас винятковою турботою.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Інформаційно-розважальна система Land Rover — це не тільки можливість отримати потрібні відомості і не занудьгувати в дорозі, але і зв’язок з вашим смартфоном. Програми InControl Connect дозволяють дистанційно управляти функціями автомобіля, отримувати максимум задоволення від роботи зі зручними сенсорними екранами і забезпечують чудову якість звуку завдяки аудіосистемі MeridianTM.Не всі технології доступні для кожного транспортного засобу та на кожному ринку.

СТВОРІТЬ ВАШ ВЛАСНИЙ

Оберіть оптимальну комбінацію, що якнайкраще відповідає вашому стилю.

АКСЕСУАРИ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

Зробіть вигляд свого автомобіля ще ефектнішим з допомогою яскравих акцентів, встановіть захисні елементи, щоб уберегти його від пошкоджень, і додайте обладнання для їзди по бездоріжжю.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ІНТЕР'ЄРУ

Ви можете встановити сертифіковані аксесуари Land Rover в будь-який момент: від дитячих сидінь до захисних накладок, від розважальних програм до технологічних новинок.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ ТА БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПУ

Рейлінги на даху дозволяють використовувати спеціальне обладнання для транспортування спортивного спорядження та аксесуари, щоб максимально використовувати можливості буксирування автомобіля Land Rover.

КОЛІСНІ ДИСКИ ТА АКСЕСУАРИ ДЛЯ КОЛІС

Персоналізуйте зовнішній вигляд вашого Land Rover з допомогою легкосплавних дисків та стильних оригінальних аксесуарів.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070