ТЕХНОЛОГІЇ


ІННОВАЦІЇ

ДВИГУН INGENIUM
ДВИГУН INGENIUM

Наш двигун був розроблений та створений для забезпечення відмінних характеристик, великої економічності та незрівнянної ефективності. Він легше попередніх силових агрегатів на 20 кг і представлений у варіантах 150 к. с. і 180 к. с., з приводом на одну вісь або повним приводом і 6-ступеневою або 9-ступеневою автоматичною трансмісією. Внутрішнє тертя знижено на вражаючі 17 % у порівнянні з дизельними двигунами попередніх поколінь, а міжсервісні інтервали було збільшено з 16 000 до 21 000 на моделях з повним приводом.

ЛЕГКА ПІДВІСКА
ЛЕГКА ПІДВІСКА

У стійках підвіски, виготовленої з алюмінію і легкої сталі, застосовується передова технологія гідравлічного гасіння, що дозволяє знизити шум, викликаний навантаженням від ударів. Система забезпечує плавність ходу по нерівній поверхні і відсутність віддачі на рульовому колесі або шасі.

ПОТУЖНІСТЬ

СИСТЕМА ADAPTIVE DYNAMICS
СИСТЕМА ADAPTIVE DYNAMICS

Система Adaptive Dynamics забезпечує оптимальний баланс між плавністю ходу та керованістю. Цей баланс досягається шляхом моніторингу рухів автомобіля з частотою мінімум 1000 разів в секунду і регулюванню жорсткості амортизаторів відповідно до ваших дій або дорожніх умов. Регулювання відбувається практично миттєво для мінімізації крену кузова, забезпечення кращої керованості і комфортної плавної їзди. Система може навіть визначати умови на бездоріжжі і відповідним чином регулювати амортизацію.

СИСТЕМА ВЕКТОРИЗАЦІЇ КРУТНОГО МОМЕНТУ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ
СИСТЕМА ВЕКТОРИЗАЦІЇ КРУТНОГО МОМЕНТУ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Система покращує маневреність та стабільність транспортного засобу при проходженні поворотів. Вона постійно перевіряє та збалансовує розподіл крутного моменту між колесами для покращення зчеплення та керованості незалежно від дорожніх умов, будь-то звичайна дорога чи бездоріжжя. Система також може підвищити швидкість повороту і знизити недостатню поворотність автомобіля за рахунок гальмування внутрішнього заднього колеса і подачі додаткового крутного моменту на зовнішнє заднє колесо, збільшуючи таким чином стійкість.

РЕЖИМ ECO
РЕЖИМ ECO

Режимі ECO входить до стандартної комплектації. При активації цього режиму спрацьовують найбільш ефективні налаштування для таких функцій та систем автомобіля, як автоматична трансмісія, активна система повного привода (Active Driveline) та обігрів і кондиціювання, завдяки яким зменшуються витрати пального та викиди CO2. Дані щодо роботи автомобіля у режимі ECO виводяться на сенсорний екран. Це дозволяє обрати більш економічний спосіб їзди.

9-СТУПЕНЕВА АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ
9-СТУПЕНЕВА АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ

Легка 9-ступенева автоматична трансмісія забезпечує оптимальні показники витрати палива та викидів СО2, а також ще більший контроль над ситуацією при русі по слизькому покритті, або при буксируванні завдяки спеціально розробленій надзвичайно низькій першій передачі. Трансмісія вирізняється надзвичайною міцністю та чудово доповнює можливості автомобіля при русі по бездоріжжю, демонструючи при цьому високий рівень технічної досконалості та ефективності.

МОЖЛИВОСТІ

TERRAIN RESPONSE
TERRAIN RESPONSE

Система Terrain Response підносить можливості автомобіля на новий рівень. Вона оптимізує функціонування двигуна, трансмісії, диференціалів та шасі для максимальної керованості, комфорту та зчеплення на будь-якій поверхні. Просто оберіть найбільш підходящий для поточних умов режим: «Звичайний», «Трава/гравій/сніг», «Бруд/Колії» або «Пісок». Ви завжди будете відчувати себе впевнено за кермом автомобіля.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПРИСКОРЕННЯМ НА УХИЛІ
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПРИСКОРЕННЯМ НА УХИЛІ

Подібно до системи допомоги при рушанні вгору, ця система не дає автомобілю набирати швидкість занадто стрімко. Якщо автомобіль зупиняється та рушає на ухилі, система задіює гальма і плавно відпускає його на початку руху.

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ОБРАНОЇ ШВИДКОСТІ ПРИ РУСІ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ
СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ОБРАНОЇ ШВИДКОСТІ ПРИ РУСІ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ

Працюючи на низьких швидкостях — від 1,8 до 30 км/год, — система підтримки обраної швидкості при русі по бездоріжжю допомагає водію підтримувати стабільну швидкість в складних умовах та дозволяє йому зосередитися на керуванні та подоланні перешкод. Вона також допомагає автомобілю плавно рушити з місця на найслизькіших поверхнях, наприклад на льоду, снігу чи мокрій траві.

СИСТЕМА АКТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ ACTIVE DRIVELINE
СИСТЕМА АКТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ ACTIVE DRIVELINE

Додаткова система активного повного приводу Active Driveline, яка встановлюється на моделях з двигуном TD4 потужністю 180 к. с. та Si4, є незамінною під час руху автомобіля по дорозі та бездоріжжю. У багатьох ситуаціях при русі по трасі вона може відключити задній привод, зменшуючи таким чином витрату палива. Якщо тип поверхні змінюється або ви різко збільшуєте швидкість, вона плавно і непомітно підключає задній привод за 300 мілісекунд. Спеціальний дисплей сенсорного екрану забезпечує водію постійний контроль за ситуацією на дорозі.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ (HILL DESCENT CONTROL)
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ (HILL DESCENT CONTROL)

Запатентована компанією Land Rover система допомоги при спуску (HDC) входить до стандартної комплектації всіх повноприводних автомобілів Land Rover. Система (HDC) допомагає водію впевнено долати складні схили, підтримуючи постійну швидкість спуску через вибіркове гальмування кожним колесом окремо. Система автоматично уповільнює рух автомобіля і підтримує швидкість відповідно до увімкненої передачі і положення педалі акселератора.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ
СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ

Будьте у безпеці, переїжджаючи струмок, річку та повідну воду. Система розпізнавання глибини броду вимірює глибину води з допомогою сенсорів на нижній частині зовнішніх дзеркал. Такі дані система видає у режимі реального часу. Інформація та дані про максимальну дозволену глибину броду відображаються на сенсорному екрані. Таким чином, ви будете в курсі ситуації та зможете керувати автомобілем належним чином.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

АСИСТЕНТ ПІДТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ З КОНТРОЛЕМ СТАНУ ВОДІЯ
АСИСТЕНТ ПІДТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ З КОНТРОЛЕМ СТАНУ ВОДІЯ

Ця технологія задіюється у тих випадках, коли автомобіль з’їжджає зі своєї смуги руху та плавно повертає його у правильну траєкторію руху. Система контролю стану водія виявляє ознаки втоми водія та своєчасно повідомляє вас, що потрібно зупинитися та відпочити.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ТА ФУНКЦІЯ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС РУХУ В ЗАТОРАХ
АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ТА ФУНКЦІЯ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС РУХУ В ЗАТОРАХ

Якщо ви рухаєтесь по шосе або в умовах повільного транспортного потоку, система допоможе вам тримати безпечну дистанцію від автомобіля, що рухається попереду та що може сповільнити рух або зовсім зупинитися. Якщо автомобіль попереду пришвидшує рух, ваш Discovery Sport також починає рухатися швидше.

АВТОНОМНЕ ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
АВТОНОМНЕ ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо система виявляє можливість зіткнення, вона видає попередження про можливість фронтального зіткнення, на яке ви повинні відреагувати. Якщо ви не реагуєте, система автоматично задіє гальма, щоб зменшити наслідки можливого зіткнення.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН З СИСТЕМОЮ ВИЯВЛЕННЯ ТРАНСПОРТУ, ЩО НАБЛИЖАЄТЬСЯ
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН З СИСТЕМОЮ ВИЯВЛЕННЯ ТРАНСПОРТУ, ЩО НАБЛИЖАЄТЬСЯ

Ця система попереджає вас про автомобілі у сліпих зонах або про ті, які наближаються до них. Сигнал подається за допомогою невеликого індикатора на відповідному бічному дзеркалі. Система визначення транспорту позаду повідомляє про небезпеки, які з’являються з будь-якого боку вашого автомобіля. Вона видає звукові та візуальні сигнали. Таким чином, ви будете знати, що відбувається позаду вашого автомобіля навіть в умовах обмеженої видимості.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ

Наша система допомоги при паркуванні полегшує паркування паралельно або перпендикулярно до проїжджої частини, знаходячи підходяще місце для паркування та направляючи автомобіль. Вам потрібно обрати необхідну передачу та контролювати швидкість за допомогою педалі гальм та акселератора. Ця система також допоможе виїхати з місця паркування, полегшуючи маневрування. Вам допомагатимуть відповідні оповіщення та графіка.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Ця система забезпечує огляд простору навколо автомобіля на 360° на сенсорному екрані. Камери системи допомагають виконувати різноманітні маневри при паркуванні біля бордюру, а також при заїзді у потрібні місця та виїзді з них, або при буксируванні. Вона також передбачає функцію масштабування та панорамування зображення, щоб ви могли бачити предмети за межами вашого поля зору. Таким чином, ви зможете коригувати свої дії. Вся потрібна вам інформація буде відображена на сенсорному екрані.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

ПЕРЕДНІ СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ ТА ОХОЛОДЖЕННЯМ
ПЕРЕДНІ СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ ТА ОХОЛОДЖЕННЯМ

У будь-яку пору року, будь то літо чи зима, передні сидіння з функцією підігріву та охолодження гарантують, що кожен пасажир зможе обрати комфортну для нього температуру. Кондиціоноване повітря, яке нагнітається вентилятором, циркулює по повітропроводам у подушці сидіння, нагріваючи або охолоджуючи її поверхню. Регулювання можна здійснювати окремо для кожного сидіння.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ\
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ\

Проекційний дисплей відображає ключові параметри, такі як швидкість, режим трансмісії та вказівки навігаційної системи на вітровому склі, не заважаючи водію керувати автомобілем. Вперше у світі у цій системі застосовано технологію голографії, що забезпечує прекрасну насиченість кольорів, яскравість та контраст. Водій може вмикати та вимикати цю функцію на свій розсуд.

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ
КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

У цій системі використовується датчик повітря, що відслідковує вологість, рівень смогу і екстремальні погодні умови; вентиляційні отвори, розташовані по всьому кузову, дозволяють відповідним чином регулювати температуру в салоні. Ваші пасажири будуть відчувати себе комфортно на будь-якому сидінні.

СИСТЕМА HOMELINK®
СИСТЕМА HOMELINK®

Організуйте своє життя за допомогою системи HomeLink®. Цей універсальний передавач програмується для керування — вдома і в офісі — трьома бездротовими системами, такими як гаражні двері, автоматичні ворота і освітлення. Втрата пульта управління — більше не проблема.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЦИФРОВА АУДІОСИСТЕМА MERIDIANTM SURROUND
ЦИФРОВА АУДІОСИСТЕМА MERIDIANTM SURROUND

Розробка передових аудіосистем для Discovery Sport проводилася компанією Land Rover спільно з компанією Meridian — світовим лідером в області аудіотехнологій і цифрової обробки звуку. Додаткова цифрова аудіосистема Meridian Surround потужністю 825 Вт оснащена 16 динаміка та двоканальним сабвуфером та забезпечує кристально чистий звук та насичені глибокі басові ноти. Цим чудовим звучанням зможуть насолоджуватися усі пасажири автомобіля. Ви зможете налаштувати відтворення музики на свій лад.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ MERIDIANTM
INCONTROL TOUCH ТА TOUCH PRO
INCONTROL TOUCH ТА TOUCH PRO

Система InControl Touch Pro — це набір передових технологій, який стане невід'ємною частиною вашого цифрового світу, забезпечуючи надійний зв'язок з вашим автомобілем, де б ви не були. Систему можна доповнити відповідними пакетами додаткових функцій: InControl Connect та Connect Pro.

INCONTROL CONNECT ТА CONNECT PRO
INCONTROL CONNECT ТА CONNECT PRO

Цей додатковий комплект технологій перенесе можливості зв’язку та зручність користування вашим автомобілем на новий рівень. InControl Apps подарують вам ще більше задоволення від перебування у салоні автомобіля завдяки сумісним з вашим смартфоном застосункам та 10-дюймовому сенсорному екрану. А служба Remote Premium дозволяє дистанційно відстежувати та управляти деякими функціями вашого транспортного засобу. Точка доступу Wi-Fi та сервіси InControl Pro Services дозволять вам підтримувати зв’язок із зовнішнім світом, незалежно від того, чи ви відправились у бізнес-подорож чи на відпочинок. Наші технології допоможуть полегшити ваше життя.

INCONTROL PROTECT
INCONTROL PROTECT

Ваш смартфон виступає у ролі «порталу», який під’єднується до вашого Land Rover з допомогою InControl Protect. Ви можете дистанційно перевіряти рівень пального, знайти свій транспортний засіб на переповненій автостоянці, записувати маршрут своїх подорожей та навіть перевіряти, чи зачинили ви вікно, коли вийшли з машини. Оптимізована служба підтримки Land Rover (Optimised Land Rover Assistance) також входить до комплекту. Ця служба у разі виникнення поломки передасть дані діагностики та місцезнаходження вашого автомобіля до евакуаційно-ремонтної компанії. InControl Protect також передбачає SOS Emergency Call (телефонний дзвінок у випадку надзвичайної ситуації), яким можна скористатися у надзвичайних випадках, щоб повідомити аварійну службу про ваше місцезнаходження.

INCONTROL SECURE
INCONTROL SECURE

Якщо хтось незаконно проникне у ваш автомобіль або намагатиметься викрасти його, InControl Secure активується після увімкнення InControl Protect. Вас повідомлять про викрадення автомобіля. Тим часом, система почне відстежувати місцезнаходження автомобіля для того, щоб уповноважені правоохоронні органи змогли його вам повернути. Навіть якщо автомобіль викрали разом з ключами, ви можете повідомити про викрадення співробітників колл-центру, використовуючи застосунок InControl Remote.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ
РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ

Для пасажирів на задніх сидіннях доступні 8-дюймові екрани, вбудовані у підголівники передніх сидінь. Пасажири також можуть скористатися цифровими навушниками WhiteFire®, одним USB-роз’ємом на другому ряді сидінь та окремим пультом дистанційного управління. Таким чином, вони зможуть переглядати фільми та телевізійні шоу, слухати музику або грати в ігри.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070