Наш механік сказав, що за один день у Болівії амортизатори Discovery відпрацьовують більше, ніж за весь час експлуатації у Великобританії.

РІКАРД БЕКМЕН, ДИРЕКТОР ЗМАГАНЬ G4 2006 РОКУ ТА КЕРІВНИК РОЗВІДГРУПИ
ЗОБРАЖЕННЯ, ЩО ЗМУСИЛИ НАС ПОСМІХНУТИСЯ

Ви довели, що Discovery безпечно проклав вам шлях через бурі та глибокі броди, перевіз через гори та піщані дюни у найбільш недоступні куточки світу.

ЗЙОМКИ ВАШИХ ПОДОРОЖЕЙ

Унікальний автомобіль заслуговує на унікальний фільм. Тому ми запропонували вам відіслати на нашу адресу фотокадри, що демонструють міць, багатофункціональність і авантюрний дух вашого Discovery.

ДОВГИЙ ПУТЬ DISCOVERY

У 1989 році зійшов з конвеєра перший автомобіль Discovery. Мільйонний Discovery одразу відправився з Соліхаллу до Пекіна. Сьогодні Discovery готовий показати вам увесь світ.

ПОДИВІТЬСЯ, ДЕ ВИ ПОБУВАЛИ

Ми створили презентацію на честь лише маленької частини всіх пригод, якими ви з нами поділилися. Відправляйтеся навколо світу разом з Discovery та насолоджуйтеся подорожжю.

ІСТОРІЇ ПРИГОД
ІСТОРІЇ ПРИГОД

25 РОКІВ З DISCOVERY

Пітер і Айлін Крічтон присвятили останні 25 років подорожам по всьому світу у своєму автомобілі Discovery 3,5V8i під назвою «Рабія». Вони двічі здійснили кругосвітню подорож у Північній та Південній півкулі, а у 2012 році перетнули широти планети та пройшли від найбільш північної до найбільш південної точки, наскільки дозволили можливості позашляховика.

ІСТОРІЇ ПРИГОД
ІСТОРІЇ ПРИГОД

ОБІД З ЛЕВАМИ

Ендрю Браун працює в команді Land Rover, що досліджує Південну Африку за програмою «Land Rover Experience, South Africa», у міграційному таборі Аруша Серенгеті в Танзанії: «На іншій стороні було вісім левів, і декілька буйволів необачно наблизилися до прайду. Усвідомивши помилку, буйволи кинулися бігти, а один з них, якого переслідували шість левів, потрапив прямо у болото».

ІСТОРІЇ ПРИГОД
ІСТОРІЇ ПРИГОД

МИ ДУМАЛИ, ЩО ТО БУЛА ДОРОГА

Директор змагань G4 2006 року та керівник розвідгрупи Рікард Бекмен досліджував місцевість у Болівії: «Дорога пішла угору без будь-яких поворотів. Було очевидно, що саме тут прокладали кабель. У кінцевому підсумку для Discovery підйом не викликав жодних труднощів, але кров холонула, настільки круто він здіймався».

/

АВАНТЮРНІ ПРИГОДИ З LAND ROVER ЗА ПРОГРАМОЮ ADVENTURE TRAVEL

Надзвичайні подорожі у творчому представленні Abercrombie & Kent

DISCOVERY

Дізнайтеся про нові пропозиції щодо придбання Discovery у кредит

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070