DISCOVERY РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ДИЗАЙН, НЕЙМОВІРНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І НЕПЕРЕВЕРШЕНІ МОЖЛИВОСТІ LAND ROVER.

ДИЗАЙН

1/4
1/4
1/4

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

1/4

ТЕХНОЛОГІЯ

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА

Найновіші мультимедійні технології були включені для забезпечення найвищого рівня розваг, зв’язку та інформації. З вибором звукових систем Meridian™ та такими інноваціями, як система Touch Pro та опціональна мультимедійна система для пасажирів на задніх сидіннях, увесь світ у ваших руках.

ІННОВАЦІЇ
ІННОВАЦІЇ

Discovery має високі ходові характеристики завдяки найкращим у своїй лінійці енергоефективним бензиновим і дизельним двигунам. Наш передовий 2,0-літровий двигун Ingenium є першим 4-циліндровим дизелем, який було застосовано в повнорозмірному автомобілі Land Rover.

ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ДОРОЗІ
ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ДОРОЗІ

Discovery побудовано із застосуванням останніх інновацій. Його було спроектовано так, щоб забезпечити відчуття впевненості, комфорту і захоплення їздою, що змусить кілометри доріг пролітати непоміченими. Системи динамічного контролю стабільності Dynamic Stability Control та електронного рульового управління Electronic Power Assisted Steering (EPAS) забезпечують широкі можливості на дорозі й поліпшують якість їзди.

ПОЗАШЛЯХОВІ МОЖЛИВОСТІ
ПОЗАШЛЯХОВІ МОЖЛИВОСТІ

Всюдихідний потенціал автомобіля, здатність переїжджати вбрід водні перепони з опцією детекції броду Wade Sensing та інші функції, такі як система реагування на рельєф місцевості Terrain Response 2, гарантують, що Discovery побудовано із застосуванням останніх інновацій. Discovery завжди готовий вирушити в далеку подорож і прийняти будь-який виклик.

ЗАСОБИ ПІДТРИМКИ ВОДІЯ
ЗАСОБИ ПІДТРИМКИ ВОДІЯ

Discovery побудовано із застосуванням останніх інновацій. Він має велику кількість допоміжних засобів для підвищення рівня безпеки для вас і ваших пасажирів. Ці функції допоможуть вам з легкістю контролювати більшу частину дорожньо-транспортних ситуацій на дорогах та автомагістралях навіть уночі.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ
КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

З сімома повнорозмірними сидіннями у три ряди, системою регулювання їхнього положення та форми, опціями функцій підігріву, охолодження та масажу, – як би ви не облаштовували свій простір у Discovery, у вас завжди буде місце для відпочинку.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

1/4Зображення, що представляють специфікації HSE Luxury

МОЖЛИВОСТІ

ПРОДУКТИВНІСТЬ

СТАЛИЙ РОЗВИТОК

1/4

БЕЗПЕКА

5* РЕЙТИНГУ EURO NCAP
5* РЕЙТИНГУ EURO NCAP

Discovery отримав максимальні п'ять зірок рейтингу безпеки від Euro NCAP - Європейської програми оцінки безпеки нових автомобілів. У всіх варіантах комплектації, включаючи модель 5+2, усі сидячі місця обладнано таким чином, щоб забезпечити високий рівень захисту всіх пасажирів.

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX

Доступність до 5 точок ISOFIX дозволяє легко встановлювати дитячі крісла. Крім того, вони забезпечують міцне з'єднання між дитячим сидінням та автомобілем для кращої безпеки.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ
ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Функціональна система Discovery з шести подушок безпеки для водія та пасажирів надійно захищає всіх, хто перебуває в автомобілі.

ПОЛОЖЕННЯ ВОДІЯ COMMAND DRIVING POSITION
ПОЛОЖЕННЯ ВОДІЯ COMMAND DRIVING POSITION

Положення водія Discovery Command Driving Position сприяє більш впевненому й уважному керуванню автомобілем. У піднятому положенні ви отримаєте неперевершений огляд, що додає відчуття безпеки та надійності (захищеності).

СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ
СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ

У Discovery використовуються надсучасні технології безпеки, включаючи антибуксувальну систему (ETC), яка оптимізує зчеплення, та систему розподілення гальмівного зусилля, яка автоматично змінює гальмівне зусилля на кожній осі, щоб зменшити гальмівний шлях.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ЕКСТРЕНОМУ ГАЛЬМУВАННІ
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ЕКСТРЕНОМУ ГАЛЬМУВАННІ

Система допомоги при екстреному гальмуванні Emergency Brake Assist розпізнає момент швидкого гальмування і не вимагає додаткових зусиль для максимально швидкої зупинки. Вона підвищує гальмівний тиск при гальмуванні за допомогою насоса антиблокувальної гальмівної системи Anti-Lock Breaking System (ABS), сприяючи вчасній зупинці.†iPad та iPhone є зареєстрованими торговими марками Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах.
††Сумісність з функцією буксирування може впливати на причепи, оснащені світлодіодними ліхтарями. Будь ласка, проконсультуйтеся у продавця Land Rover для отримання додаткової інформації. Доступно тільки з системою Terrain Response 2.
±Порівняння між V6 Discovery та Td4 Ingenium Discovery.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070