ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ


Не всі опції будуть доступні на всіх моделях. Будь ласка, зверніться до найближчого салону Land Rover, щоб довідатися більше.

ДОДАТКОВІ ПАКЕТИ

1/4

ОПЦІЇ ЕКТЕР’ЄРУ

1/4

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Опціональний розсувний панорамний дах з електроприводом або фіксований поліпшує відчуття простору в салоні автомобіля і наповнює усі його три ряди сидінь природним світлом. Загартоване скло має темний відтінок, щоб підтримувати комфортну температуру всередині кабіни.

†У стандартній комплектації на HSE Luxury

/
1/4

ОПЦІЇ ІНТЕР’ЄРУ

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЄР
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЄР

Усі сім повнорозмірних сидінь Discovery, що пропонуються як опції, уособлюють комфорт і універсальність. Моделі HSE та HSE Luxury також мають опцію інтелектуальних складаних сидінь Intelligent Seat Fold, яка дозволяє налаштувати другий і третій ряд за допомогою перемикачів, що розташовані у вантажному відділенні, на основному сенсорному екрані або навіть віддалено через ваш смартфон за допомогою додатка InControl Remote. За допомогою цього додатка ви можете також спланувати інтер'єр вашого вантажного простору ще компактніше.

ВИТОНЧЕНИЙ ПРОСТІР
ВИТОНЧЕНИЙ ПРОСТІР

Увага до кожної дрібниці. Найкращі матеріали. Шкіряні сидіння із зернистої шкіри або шкіри Віндзор, а також оздоблення, що пропонується як опція, включно з алюмінієвою фурнітурою Brushed Linear Aluminium, оздоблення зі шпону дерева в кольорі Natural Shadow Oak, Natural Charcoal Oak та High Gloss Charcoal Oak. Хай який варіант ви виберете, поза сумнівом, ви зробите свій автомобіль ще більш виразним та індивідуальним.

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ
КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Для того, щоб за будь-якої погоди в салоні була ідеальна температура, Discovery оснащено високоефективною системою клімат-контролю, що доступна в конфігурації на дві, три або чотири зони. У результаті проведення неймовірно суворих випробувань систему було протестовано в реальних умовах за температурного діапазону від -40 до 50°С.

1/4

LAND ROVER GEAR - АКСЕСУАРИ

СКЛАДАНІ СХІДЦІ

Акуратно складені під дверними порогами, ці східці автоматично розкладаються, коли двері відчиняються, і автоматично складаються, коли двері зачиняються. Ви також можете активувати їх за допомогою кнопки на брелоку. Ці східці чутливі до перешкод і не розкладатимуться в умовах бездоріжжя.

СИСТЕМА IPHONE® CONNECT ТА ДОК-СТАНЦІЯ CHARGE DOCK

Дає можливість бачити ваш iPhone під час зарядки. При підключенні ваш носій доступний і керований завдяки мультимедійній системі автомобіля. Система iPhone Connect і док-станція Charge Dock використовують простір підстаканника на центральній консолі і сумісні з iPhone 5 та більш пізніми моделями.

СИСТЕМА CLICK AND GO

Система Click and Go є багатоцільовою системою аксесуарів для сидінь другого ряду. Вона фіксується між кріпленнями підголівника, до неї можна додавати інші елементи, що будуть утримувати планшети, сумки, верхній одяг. Систему можна легко зняти, якщо вона не потрібна.

ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР

Перегородка багажного відсіку допомагає оптимізувати положення другого ряду сидінь, демонструючи функціональність нахилу. Вона також може бути встановлена для поділу багажного простору на дві секції, тоді як гумовий килимок захищає підлогу відсіку від бруду й вологи.

ЗАРЯДЖАННЯ ТЕЛЕФОНУ

Система iPhone®± connect, док-станція charge dock та підстаканник із функцією заряджання мобільного телефону±± використовують простір підстаканника на центральній консолі для видимості телефону під час зарядки. Док-станція сумісна з моделями iPhone®, з використанням роз’єма Apple Lightning.

ДАХОВИЙ БАГАЖНИК

Ексклюзивно створений із сріблястого алюмінію з чорними контрастними елементами, цей фірмовий багажник Land Rover із вантажною здатністю 61 кг постачається в комплекті з інтегрованими боковими консолями для більшої безпеки. Для цього практичного аксесуару необхідні дахові рейки і ригелі.††Потужність буксирування залежить від країни продажу. Переконайтеся, що ви не порушуєте вимог чинного законодавства вашої країни.
±iPhone® є торговою маркою Apple Inc, зареєстрованою в США та інших країнах.
±±Телефонні пристрої, що сумісні з базою, повинні мати ширину менш ніж 73 мм.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070