ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
УПЕВНЕНО ДОСЛІДЖУЙТЕ НОВІ ТЕРИТОРІЇ

Discovery 4 завжди почувається у своїй стихії, де б ви не подорожували – у місті чи за його межами у вихідні, наповнені пригодами.

ЩЕ ЕФЕКТНІШИЙ ТА РІШУЧІШИЙ ДИЗАЙН

У поєднанні з легендарним профілем і цілеспрямованою поставою вражаюча деталізація Discovery 4 додає автомобілеві сучаснішого та виразнішого вигляду.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ СЕМИ ДОРОСЛИХ

Завдяки розташуванню заднього ряду сидінь Discovery 4 дещо вище передніх кожен пасажир має можливість насолодитися відмінною оглядовістю. А цілий асортимент інформаційно-розважальних систем і технологій гарантує задоволення, розслабленість і комфорт.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПРИГОД

Discovery 4 поєднує все, що вам може знадобитися в автомобілі – здатність влаштувати сім пасажирів, включаючи водія, та їх багаж, а також буксирувати вантаж масою до 3500 кг.

1/4

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

НЕЙМОВІРНІ МОЖЛИВОСТІ

Лише натисненням перемикача система реагування на рельєф місцевості Terrain Response® змінює налаштування двигуна, трансмісії, акселератора та тягового зусилля, забезпечуючи оптимальну керованість. Де б ви не подорожували – асфальтованими шляхами, по траві, гравію або снігу, бруду та коліях, піску або камінню, автомобіль віртуозно здолає будь-які випробування.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ЗРУЧНЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Куди б ви не збиралися – у недовгу поїдку на вихідні або унікальну подорож, що запам‘ятовується на все життя, двостулкові двері багажного відділення та пневматична підвіска з налаштуванням по висоті полегшить завантаження автомобіля. Відкрийте нижню секцію, щоб уникнути необхідності високо піднімати багаж і полегшити розвантаження.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УДОСКОНАЛЕНА ДИНАМІКА ВОДІННЯ

Подорож з завантажених міських вулиць на природу має приносити справжнє задоволення. Саме тому Discovery 4 пропонує вдосконалені технології, що допомагають водієві відчувати повне єднання з дорогою та забезпечують задоволення від водіння й відмінну керованість. Наразі сама подорож приноситиме таке ж задоволення, що й перебування у місці призначення.

/

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН

Решітка радіатора, дзеркала та бампер додають ефектності виразній зовнішності Discovery 4, а характерний дизайн фар підкреслює сучасний вигляд автомобіля.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ

Завдяки легендарній високій посадці, характерній для автомобілів Land Rover, водій отримує неперевершений огляд дороги попереду та кращу оглядовість на поворотах. Це допомагає раніше помітити небезпеку та полегшує паркування. Всі засоби управління знаходяться під рукою, що сприяє зменшенню навантаження та втомленості.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Чи везете ви дитину до школи, чи долаєте найсуворіше бездоріжжя – злагоджена робота вдосконалених технологій безпеки Discovery 4 дозволяє незмінно підтримувати ідеальне тягове зусилля та стійкість. У разі необхідності ви отримаєте підтримку від системи допомоги при екстреному гальмуванні та впевненість завдяки переднім і боковим подушкам безпеки, а також надувним шторкам безпеки.

/

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ (У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ)

7,8л/100 км

З 3,0-літровим дизельним двигуном TDV6 з функцією автоматичної зупинки та запуску (у змішаному циклі).

ВАНТАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

2558літрів

Зі складеними задніми сидіннями. Куди б ви не збиралися – у недовгу поїдку на вихідні або унікальну подорож, що запам‘ятовується на все життя, Discovery пропонує величезний простір.

БУКСИРУВАННЯ

3500кг

Вражаючим буксирувальним характеристикам Discovery сприяє додаткова система стабілізації причепу, що забезпечує злагоджений рух автомобіля та вантажу.

ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

310мм

Висота пневматичної підвіски в умовах бездоріжжя та функцією підйому вручну.

АКСЕСУАРИ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ САЛОНУ

У будь-який час додайте аксесуари, схвалені компанією Land Rover, такі як дитяче крісло, захисні покриття, розважальні системи та технічні вдосконалення.

ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА БУКСИРУВАННЯ

Завдяки комплекту напрямних на даху ви можете обрати спеціальні засоби для зберігання спортивного обладнання та аксесуари, що дозволять у повній мірі скористатися багатофункціональністю від Land Rover.

ЗОВНІШНІ АКСЕСУАРИ

Підкресліть зовнішній вигляд свого автомобіля за допомогою ефектних деталей, додайте засоби захисту кузова від пошкоджень і додаткове обладнання для руху бездоріжжям.

КОЛІСНІ ДИСКИ ТА АКСЕСУАРИ

Створіть ще оригінальніший вигляд вашого Land Rover завдяки легкосплавним колісним дискам і підкресліть їх за допомогою стильних і фірмових аксесуарів.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070