НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НЕПЕРЕВЕРШЕНІ ІННОВАЦІЇ

Новий Range Rover Sport надихає своїм прикладом. Range Rover Sport - втілення спортивної розкоші, від ідеального руху по трасі та всесвітньо відомих позашляхових можливостей, до неперевершених інноваційних технологій.

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДИЗАЙНУ

Дизайн, орієнтований на досконалість, унікальна технологія скління та висока точність виконання. Передові технології дизайну підкреслюють чистоту ліній та підвищують аеродинамічні характеристики нового Range Rover Sport, а прихована горизонтальна середня лінія та дах, виконаний лазерним зварюванням, створюють сучасний та бездоганний зовнішній вигляд.

АКТИВНЕ ШУМОПОГЛИНАННЯ

АКТИВНЕ ШУМОПОГЛИНАННЯ

Система активного шумопоглинання нового покоління усуває небажані шуми, дозволяючи насолоджуватися поїздкою. Шум виявляється датчиками, вбудованими у кожну колісну арку. Цифрові процесори розраховують звук, необхідний для видалення небажаних шумів з допомогою динаміків у салоні і підголівниках.

СИСТЕМА MERIDIAN SIGNATURE

Налаштування якості звуку. Одна з найкращих автомобільних аудіосистем Meridian Signature забезпечує відтворення музики у високій якості завдяки 29 динамікам, сабвуферу та підсилювачу потужністю 1430 Вт, створюючи індивідуальне звукове середовище для кожного з чотирьох пасажирів.

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ У САЛОНІ

Система очищення повітря у салоні Pro забезпечує новий рівень якості повітря. Фільтрування PM2.5 та технологія nanoe™ X допомагають видаляти неприємні запахи, бактерії та алергени, включаючи вірус SARS-CoV-2*, а система контролю рівня CO2 покращує самопочуття водія та пасажирів. Системою можна керувати дистанційно, що дозволяє заповнювати салон чистим повітрям перед поїздкою.

СИСТЕМА ПІДРУЛЮВАННЯ

ВИСОКІ ШВИДКОСТІ

Система підрулювання забезпечує максимальний поворот задніх коліс на 7,3 градуси в тому ж напрямку, що передні колеса. Таким чином, підвищується стійкість нового Range Rover Sport на високих швидкостях.

ЦИФРОВІ СВІТЛОДІОДНІ ГОЛОВНІ ФАРИ

Цифрові світлодіодні головні фари з окантовкою денними ходовими вогнями забезпечують чудовий огляд у нічний час дальністю до 500 м. Кожна фара містить 1,3 мільйона цифрових мікродзеркал, завдяки чому промінь охоплює до 16 об'єктів, оптимізуючи освітлення та зведення до мінімуму ризик засліпити інших учасників дорожнього руху.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ОСОБЛИВОСТІ

ОСОБЛИВОСТІ

Перехід до іншого рівня.
МОДЕЛІ RANGE ROVER SPORT

МОДЕЛІ RANGE ROVER SPORT

Переглянути весь модельний ряд.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути факти та цифри

*Результати надані згідно з дослідженнями Texcell у 2020 році, проведеними для компанії Panasonic.