ВИКИДИ CO2, г/км
Не більш ніж 64
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 2,8

СТИСЛИЙ ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ

ПРИСКОРЕННЯ

6,7 секунди

Від 0 до 100 км/годину лише за 6,8 сек. Порівняно зі звичайним бензиновим двигуном, PHEV P400e демонструє ще більше потужності, коли вам це потрібно.

ЩЕ БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ

404к.с.

P400e PHEV видає потужність 404 к.с.

ЛИШЕ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

51км

Завдяки двигуну PHEV P400e ви можете пересуватися містом у повністю електричному режимі (EV) з запасом ходу до 51 км.

ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

64г/км CO2

Автомобіль демонструє реальну економію палива - всього лише 3,6 літра на 100 км і 64 г/км CO2, що робить його одним з найефективніших на сьогодні.

ЗАРЯДЖАННЯ

Для заряджання автомобіля за допомогою кабелю живлення потрібно лише 7,4 години. Використовуйте функцію Timed Charging, щоб обрати час зарядки PHEV, якщо ви хочете скористатися перевагами невисоких тарифів на електроенергію або просто зафіксуйте зручні для вас години.**

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ

Вбудований у систему Touch Pro Duo та інтерактивний дисплей водія функціонал дозволяє відстежувати наскільки ефективно ви керуєте автомобілем, і подає дані в режимі реального часу про те, як працює електродвигун на рівні зі звичайним двигуном внутрішнього згоряння.

ПОПЕРЕДНЄ КОНДИЦІОНУВАННЯ САЛОНУ

Ви можете попередньо прогріти або, лише для PHEV, охолодити салон, перш ніж сісти до автомобіля, без запуску двигуна, щоб ваші подорожі стали ще комфортнішими.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРОКЛАДАННЯ МАРШРУТУ

За допомогою системи InControl власники PHEV зможуть бачити точки заряджання, позначені на обраному маршруті. Система також обирає найбільш ефективні маршрути, що враховують як рельєф, так і характер місцевості. Уся інформація відображається на верхньому сенсорному екрані.

ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

У режимі EV двигун видає нульові викиди на дистанціях до 51 км. Під час довгих подорожей обидва двигуни працюють разом, щоб видавати справді вражаючі показники викидів CO2 – менш ніж 64 г/100 км. Це забезпечує більшу економію палива та зменшує вплив на навколишнє середовище.

ВДОСКОНАЛЕНЕ, БЕЗШУМНЕ КЕРУВАННЯ

PHEV практично безшумний у повністю електричному режимі (EV), гарантує плавний перехід з бензинового двигуна на електродвигун.

1/4
1/4
1/4
BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ*Функція долання броду доступна лише з увімкненим двигуном
**Час заряджання може змінюватися залежно від характеристик мережі електроживлення, джерела живлення та способу заряджання.
На моделях PHEV об’єм заднього багажного відділення знижено, будь ласка, зверніться до місцевого роздрібного продавця для детальнішої інформації.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070