ВИКИДИ CO2, г/км
ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

Смілива еволюція, жодна інша модель Range Rover не проходила таких перевтілень. Проте ви ніколи не помилитеся, адже це справжній Range Rover.

ГЕРРІ МАКГОВЕРН, ДИРЕКТОР З ДИЗАЙНУ ТА ГОЛОВНИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР
ДОДАЙТЕ ОСОБИСТІСНИХ РИС

Range Rover Evoque пропонує безліч можливостей для персоналізації вашого автомобіля. Оберіть варіанти на власний смак з широкого асортименту кольорів і додаткового обладнання.

СУЧАСНИЙ САЛОН, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО КОМФОРТУ

Оберіть шкіру з подвійною стрічкою, алюмінієве та дерев‘яне оздоблення для створення дійсно вишуканого салону. Замовте передні сидіння з функцією масажу та клімат-контролем, в той час як удосконалене підсвічування покращить настрій.

ВИРАЗНИЙ ДИЗАЙН

Завдяки сучасному дизайну та унікальному силуету автомобіль вигідно виділить вас серед інших на міських вулицях.

БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО ПРИВАБЛИВИЙ ВИГЛЯД

Range Rover Evoque здатний впевнено долати будь-який рельєф місцевості за найбільш несприятливих погодних умов, забезпечуючи паливну економічність завдяки технологіям екологічної ефективності у варіантах з приводом на одну вісь або повним приводом.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ТИТУЛОВАНИЙ ДИЗАЙН

Висхідна поясна лінія, мускулисті плечі та звужений дах сприяють потужному та атлетичному зовнішньому вигляду Range Rover Evoque. Унікальна деталізація залежить від вас. Обирайте з широкого асортименту легкосплавних колісних дисків, кольорів і варіантів оздоблення на свій смак.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ПРОДУМАНІ ШТРИХИ

Адаптивні світлодіодні фари, що встановлюються у розширених комплектаціях, поєднують в собі унікальний дизайн та високу практичність. Щоб освітити ваш шлях, ефектне підсвічування простору навколо автомобіля проектує на дорогу світовий контур Range Rover Evoque.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СТВОРІТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОСТІР

Якість матеріалів підкреслює ідеальну обробку поверхонь салону. Додайте йому особистісних рис завдяки улюбленим текстурам і комбінаціям кольорів шкіри з подвійною стрічкою, алюмінієвим або дерев‘яним оздобленням. Обирайте панорамний дах, що наповнить салон природнім світлом.

/

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ДИНАМІЧНЕ КЕРУВАННЯ

Range Rover Evoque створений для будь-яких міських доріг і будь-якої погоди. Система Adaptive Dynamics автоматично налаштовує підвіску для більш динамічного керування.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

УПЕВНЕНІСТЬ В УМОВАХ БЕЗДОРІЖЖЯ

Підтримуйте ідеальне зчеплення з дорожнім покриттям завдяки цілому ряду електронних систем стабілізації руху та регулювання тягового зусилля, що спрацьовують будь-де та за будь-яких умов. Обирайте режими роботи системи реагування на рельєф місцевості Terrain Response®, серед яких «Трава/гравій/сніг», «Бруд» і «Колії або пісок», у той час як система автоматичного контролю стійкості на спуску допоможе здолати пагорби. Автомобіль пропонує великий дорожній просвіт, а спеціальні датчики попередять вас про глибину броду.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ІНТУІТИВНЕ КЕРУВАННЯ

Система активного приводу постійно відслідковує ваш рух і поверхню дорожнього покриття, виявляючи можливості для активації повного приводу на швидкості вище 35 км/г. Якщо вимагають умови, система повторно включається протягом 300 мілісекунд, забезпечуючи збільшення тягового зусилля. Система реагування на стан ґрунту знову ж таки підтримує вас у ситуаціях на низький швидкості, коли зчеплення з дорожнім покриттям може бути послабленим.

/

ОГЛЯД ХАРАКТЕРИСТИК

ГАБАРИТНА ДОВЖИНА

437.1 мм

Ширина 2090 мм, висота 1635 мм. Складені дзеркала зменшують ширину автомобіля на 105 мм.

ВИСОТА САЛОНУ НАД ЗАДНІМИ СИДІННЯМИ

101

Від сидіння до даху (у версії з панорамним дахом). Простора задня частина кабіни означає, що комфортну подорож гарантовано для будь-якого пасажира.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

575 л

Сидіння в стандартному положенні, 5-дверна версія Evoque. У багажному відділенні Range Rover Evoque поміститься і ваш багаж, і спортивне спорядження.

ВИТРАТА ПАЛИВА (У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ)

4,3 л/100км

З двигуном eD4 у змішаному циклі. Лінійка бензинових і дизельних двигунів у поєднанні з технологіями алюмінієвих корпусів означає безліч кілометрів на літр.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Не всі продемонстровані пристрої доступні для кожної моделі Range Rover Evoque

САЛОН

Цілий ряд варіантів оздоблення та спеціальних деталей допоможе вам створити індивідуальний простір в автомобілі.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Обирайте кольори та додаткове обладнання на власний смак з нашого широкого асортименту.

ТЮНИНГ-ПАКЕТИ

Лінійка додаткового обладнання для ще більшої персоналізації.

ТЕХНОЛОГІЇ ТА БЕЗПЕКА

Комплект інтуїтивних технологій до ваших послуг.

РОЗВАГА

Упевнено досліджуючи нові території, не забувайте про розваги.

АКСЕСУАРИ

Оберіть обладнання, що дозволить отримувати максимум кожного дня.

FIND OUT HOW TO MAKE THE VEHICLE YOUR OWN

Choose options for your unique vehicle when you buy it, and add Land Rover accessories at any time to match your lifestyle and needs

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070