1/4

ДИЗАЙН

1/4

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

1/4

ТЕХНОЛОГІЇ

1/4

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА

Ваш смартфон і автомобіль можуть надати велику кількість інформації та провести вас у світ розваг. З 10-дюймовим сенсорним екраном навігаційної системи Navigation Pro та опціональним системою подвійного зображення Dual View, шлях до місця призначення може відображатися в той самий час, як ваш пасажир на передньому сидінні дивиться DVD. Додатки InControl допомагають легко і зручно підключати смартфон до системи, дозволяючи керувати сумісними додатками за допомогою сенсорного екрана, а звукова система Meridian™ Sound System відтворює вашу музику.

ІННОВАЦІЇ
ІННОВАЦІЇ

Завдяки більш спортивним та економічним характеристикам, новий 4-циліндровий 2,0-літровий двигун бензиновий двигуном Si4 має потужність або 240 к.с., або 290 к.с., що забезпечує максимальну ефективність, продуктивність та економію палива завдяки системі підйому впускних клапанів із змінною геометрією у поєднанні зі зміною фаз газорозподілу. Варіанти дизеля також доступні, включаючи 150 к.с., 180 к.с. і новий 240 к.с.

ДОРОЖНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ДОРОЖНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Адаптивний круїз-контроль підтримує постійну швидкість на цих довгих подорожах, зберігаючи безпечну відстань до автомобіля попереду. Система адаптивного налаштування підвіски забезпечує оптимальний баланс між їздою і керованістю, а система розподілу крутного моменту забезпечує плавне керування на поворотах. Разом вони створюють зв’язаний, впевнений у собі привід.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ В УМОВАХ БЕЗДОРІЖЖЯ
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ В УМОВАХ БЕЗДОРІЖЖЯ

Функціональні можливості у кожній ДНК Land Rover дозволяє вам без напруги подолати найскладніші місцевості та дорожні умови. Від системи розпізнавання поверхонь Terrain Response до системи допомоги при спуску з гори Hill Descent Control, наш набір запатентованих технологій гарантує, що ви можете відчувати себе на бездоріжжі настільки ж впевнено, як і на дорозі.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Наші системи допомоги водію дозволяють зосередитись на дорозі завдяки моніторингу та допомогам у конкретних ситуаціях. Наприклад, система моніторингу сліпих зон попереджає вас про наближення транспортних засобів з обох боків, система розпізнавання дорожніх знаків ознайомлює з дорожньою реєстрацією тримає вас в повній мірі поінформованим, показуючи окремі знаки дорожнього руху в кластері приладів, що допомагає вам швидше реагувати на будь-які обмеження, а цілий ряд технологій паркування дозволить вам паркування без зайвих переживань.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ
КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Наші автомобілі оснащені останніми найсучаснішими системами підігріву та охолодження, які дозволять вам і вашим пасажирам почуватися абсолютно комфортно. Незалежно від того, що на вас кидає погода, ви зможете спокійно дістатися місця призначення і не відчуєте втоми.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

1/4
1/4

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

1/4
1/4

ВИПРОБУВАНИЙ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

ПІДВІСКА

Буде важко піддати Range Rover Evoque ще більшим навантаженням, ніж він вже пройшов у нас. Щоб гарантувати неперевершені динамічні можливості Range Rover Evoque на дорозі і на бездоріжжі, він випробовувався на найсучаснішому обладнанні і успішно витримав навантаження, аналогічне десятирічній експлуатації.

ШВИДКІСТЬ ВІТРУ

У наших кліматичних камерах ми можемо відтворити деякі з найбільш складних режимів вітру, які тільки може зустріти Range Rover Evoque. Не тільки вітри у 240 км/год. з хуртовинами, але й високу температура навколишнього середовища та низький тиск. Тільки випробування систем і механізмів на межі їх можливостей можуть служити гарантією їх надійності.

ЕКСТРЕМАЛЬНІ ТЕМПЕРАТУРИ

Ми тестуємо автомобілі в реальних умовах і кліматичних камерах при температурі від -40°C до +50°C. За результатами цих випробувань ми доводимо ключові функції і системи кожної моделі до наших найвищих стандартів. Тож навіть на найвіддаленішій горі або в пустелі, комфорт і зв'язок завжди будуть поруч.

БЕЗДОРІЖЖЯ

На вкритих льодом полігонах шведського Ар'єплуг, в невблаганних пісках пустелі в Дубаї - кожен наш автомобіль усюди демонструє свої легендарні позашляхові можливості. Прототип кожної моделі проходить випробування на найскладніших позашляхових маршрутах довжиною приблизно 8500 км.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4
1/4

ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

При створенні Range Rover Evoque був реалізований комплексний підхід до зменшення впливу на навколишнє середовище протягом усього терміну експлуатації автомобіля.

ВДОСКОНАЛЕНІ МАЛОВАГОВІ МАТЕРІАЛИ

З ключовими матеріалами, що зменшують вагу, всюди, у тому числі поперечній балці з магнієвого сплаву та алюмінієвого капоту, Evoque є найлегшим з усіх Range Rover, що колись були створені. Задля оптимізації витрати палива і поліпшення ходових якостей знижена вага навіть ламінованого лобового скла.

ТЕХНОЛОГІЯ STOP/START

Усі двигуни мають інтелектуальну технологію Stop/Start, що автоматично вимикає двигун і запускає його знову, як тільки педаль гальма звільняється, або педаль зчеплення повністю натиснута при механічних трансмісіях. Це скорочує витрату палива і рівень викидів CO2.

E-CAPABILITY

Завдяки нашим рішенням E-capability, викиди CO2 можуть скласти лише 109 г/км, якщо ви оберете Range Rover Evoque eD4 (2WD) купе, або до 125 г/км, обравши двигун TD4 (4WD) 150 к.с. з механічною коробкою, переконуючи вас, що ваш автомобіль є настільки ефективним, наскільки це можливо, але все-таки залишається справжнім Land Rover в серці.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070