ТЕХНОЛОГІЇ


МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА

СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУКУ MERIDIANTM SURROUND SOUND SYSTEM
СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУКУ MERIDIANTM SURROUND SOUND SYSTEM

Високотехнологічні звукові системи для Range Rover Evoque були розроблені інженерами Land Rover спільно з компанією Meridian, світовим лідером в області аудіотехнологій і цифрової обробки звуку. Опціональна система об’ємного звуку Meridian Surround Sound System 825 Вт включає в себе 16 динаміків і двоканальний сабвуфер, що пропонує в салоні кристально чисті висоти та багаті глибокі нотки басу. Ви чуєте свою музику так, як вважаєте за потрібне.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ MERIDIANTM
СИСТЕМИ TOUCH ТА TOUCH PRO
СИСТЕМИ TOUCH ТА TOUCH PRO

Система InControl - це наш набір передових технологій, що підтримує цифрові з'єднання і з’єднає вас легко і безпечно для вашого автомобіля, коли ви в іншому місці. Ці системи можуть бути вдосконалені за допомогою відповідних пакетів додатків для зв'язку: Connect та Connect Pro.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СИСТЕМУ INCONTROL
СИСТЕМА ПОДВІЙНОГО ЗОБРАЖЕННЯ DUAL VIEW
СИСТЕМА ПОДВІЙНОГО ЗОБРАЖЕННЯ DUAL VIEW

Система подвійного зображення Dual View дозволяє водієві і пасажирові одночасно переглядати різний контент на одному 10-дюймовому екрані. Наприклад, з боку водія на екрані буде видно карту системи навігації Satellite Navigation, а з боку пасажира переднього сидіння - DVD або ТБ. У комплект входить пара цифрових бездротових навушників WhiteFire®.

CИСТЕМИ СONNECT AND CONNECT PRO
CИСТЕМИ СONNECT AND CONNECT PRO

Ці додаткові пакети дають змогу устаткувати ваш транспортний засіб додатковими можливостями зв’язку. Додатки системи InControl розширять ваше враження від автомобіля за допомогою сумісних зі смартфоном програм, включаючи новий додаток Spotify, що привнесе більше 30 мільйонів пісень в ваше життя. Сенсорний екран дозволяє вам контролювати та взаємодіяти з вашим Range Rover Evoque. А з точкою Wi Fi та функціями Pro Services ви можете залишатися на зв'язку з зовнішнім світом, полегшуючи своє життя.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СИСТЕМУ INCONTROL
СИСТЕМА PROTECT
СИСТЕМА PROTECT

Ваш смартфон діє як портал для зв'язку з вашим Land Rover, використовуючи систему Protect. Ви можете дистанційно перевіряти рівень пального, знайти свій автомобіль на автостоянці, записати дані про свої подорожі або навіть перевірити, чи не залишили ви відкритим вікно. Також включена оптимізована система допомога від Land Rover, яка в разі малоймовірної поломки може передавати інформацію про діагностику та місцезнаходження в службу з евакуації автомобіля. У випадку серйозних аварій, екстрений виклик SOS сповістить служби екстреної допомоги про ваше місцезнаходження.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СИСТЕМУ INCONTROL
СИСТЕМА PRO SERVICES
СИСТЕМА PRO SERVICES

Система Pro Services, яка є частиною програмного пакету Connect Pro Pack, ще більше покращує можливості інформаційно-розважальних функцій, щоб збагатити ваші враження та завжди тримати вас на зв’язку зі світом. Система складається з точки доступу Wi-Fi та передачі даних, що дає змогу здійснювати оновлення в режимі реального часу, шукати зображення вулиці, куди ви прямуєте, в Інтернеті, а також збільшує продуктивність системи Touch Pro.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СИСТЕМУ INCONTROL

ІННОВАЦІЇ

ДВИГУНИ INGENIUM
ДВИГУНИ INGENIUM

Останні доповнення до нашого розширеного діапазону двигунів Ingenium - це 240-сильний дизельний двигун, бензиновий потужністю 240 к.с. і бензиновий двигун із потужністю 290 к.с. Вони додаються до варіантів потужністю 150 і 180 к.с. Залежно від силового агрегату, доступний вибір з 6-ступінчастої механічної і 9-ступінчастої автоматичної коробок передач. Сервісні інтервали подовжені до 21 000 миль на моделях з приводом на 4 колеса.

МАЛОВАГОВА ПІДВІСКА
МАЛОВАГОВА ПІДВІСКА

Побудована з алюмінію та маловагової сталі, удосконалена технологія гідравлічного відскоку, що використовується у стійках підвіски, зменшує шум, що потрапляє в салон після удару. Система також забезпечує згладжування хвилеподібних поверхонь для більш стабільної їзди.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ

Система адаптивного налаштування підвіски забезпечує оптимальний баланс плавності ходу і керованості. Це відбувається шляхом контролю за рухом транспортного засобу принаймні 1000 разів на секунду та регулювання параметрів заслінки, від м'яких до твердих, як то продиктоване вашими настройками або дорогою. Це відбувається практично миттєво, щоб мінімізувати розворот кузова, запропонувати більший контроль та забезпечити стриману, рівну їзду. Вона навіть відчуває позашляхові умови і відповідним чином оптимізує затухання.

СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ГАЛЬМУВАННЯ TORQUE VECTORING BY BRAKING
СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ГАЛЬМУВАННЯ TORQUE VECTORING BY BRAKING

Ця система підвищує спритність та стабільність автомобіля при поворотах. Система постійно контролює та збалансовує розподіл крутного моменту між усіма колесами, щоб поліпшити зчеплення та кермування на дорогах або поза ними. Система також може збільшити швидкість обертання та зменшити стернування, застосовуючи гальмо до внутрішнього заднього колеса, застосовуючи більше крутного моменту до зовнішнього колеса, тим самим сприяючи стабільності.

9-ШВИДКІСНА АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ
9-ШВИДКІСНА АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ

Легковагова, компактна 9-ступінчаста автоматична трансмісія забезпечує оптимальну економію палива та викидів CO2, а також більший контроль в умовах з низьким зчепленням.Або під час буксирування через спеціально спроектовану ультранизьку першу передачу.Трансмісія є надзвичайно надійною і чудово доповнює чудові позашляхові ходові характеристики автомобіля, забезпечуючи при цьому показові рівні досконалості та ефективності.

ТЕХНОЛОГІЯ ACTIVE DRIVELINE
ТЕХНОЛОГІЯ ACTIVE DRIVELINE

Опціональна на TD4 180 к.с. та у стандартній комплектації на двигунах Si4 та SD4, ця система може виявитися безцінною як на дорозі, так і в позашляхових умовах. У багатьох дорожніх ситуаціях вона може відключати привід від задніх коліс, тим самим підвищуючи економічність палива. Якщо поверхня змінюється або ви сильно прискорюєтеся, вона непомітно і без проблем відновлює зв'язок протягом 300 мілісекунд. Спеціальний дисплей на сенсорному екрані забезпечить водієві повний контроль.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ПРИВІД НА 4-КОЛЕСА (4WD)
ПРИВІД НА 4-КОЛЕСА (4WD)

У стандартній комплектації на всіх двигунах (за винятком eD4), привід на 4 колеса є невід’ємним для Range Rover Evoque. Завдяки своїм ізольованим переднім і заднім підрамникам, жорсткому монококовому кузову та таким технологіям, як інтелектуальна система 4WD, ви можете звернути з дороги з більшою впевненістю.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ

Функціонуючи на дуже низьких швидкостях, від 1,8 кілометра на годину до 30 кілометрів на годину, система контролю руху на всіх поверхнях All Terrain Progress Control (ATPC) допомагає водію підтримувати стійку швидкість у складних умовах, щоб ви могли сконцентруватися на керуванні та знаходити свій шлях, долаючи перешкоди. Це також дозволяє вам починати рух плавно і рівномірно навіть на зонах з низьким тертям, таких як лід, сніг або волога трава.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ПОВЕРХОНЬ TERRAIN RESPONSE
СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ПОВЕРХОНЬ TERRAIN RESPONSE

Система розпізнавання поверхонь Terrain Response виводить функціональні можливості на нові висоти. Це оптимізує двигун транспортного засобу, трансмісію, диференціали та систем ходової частини, щоб максимально підвищити керованість, комфорт та силу зчеплення незалежно від того, на якій місцевості знаходиться автомобіль. Просто оберіть режим, який відповідає умовам: Повсякденний режим, Трава/гравій/сніг, Бруд і колія і Пісок. Автомобіль завжди забезпечує впевнене, гарантоване керування.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ З ГОРИ
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ З ГОРИ

Система допомоги при спуску з гори (HDC) є стандартною для всіх 4WD автомобілях. Система дозволяє домогтися більш передбачуваного руху вниз по крутих схилах, підтримуючи постійну швидкість і задіюючи гальмівну систему окремо для кожного колеса. Щоб сповільнити транспортний засіб і підтримувати швидкість відносно вибраного діапазону передаточних чисел трансмісії та положення педалі акселератора система працює автоматично.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ
СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ

Відчувайте себе безпечніше, перетинаючи потік, брід або паводкову воду. Система розпізнавання глибини броду вимірює глибину води за допомогою датчиків на нижній частині зовнішніх дзеркала та забезпечує інформацію в реальному часі по відношенню до автомобіля. Ці дані та максимальна здатність подолати брід ретранслюються через сенсорний екран, забезпечуючи точні знання, які дозволяють вести себе належним чином.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ВИМИКАННЯМ ГАЛЬМА НА УХИЛІ
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ВИМИКАННЯМ ГАЛЬМА НА УХИЛІ

до системи допомога при початку руху на схилі Hill Start Assist, ця система допомагає запобігти надто швидкому руху автомобіля під час спуску з пагорбу. Якщо автомобіль зупиняється і починає рух на схилі, система утримує гальмо, перш ніж поступово відключати його, під час того, як ви рухаєтеся далі.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ

Наша система допомоги при паркуванні робить паралельне і перпендикулярне паркування прямолінійним за допомогою підкермовування автомобілем у відповідному просторі. Просто оберіть відповідну передачу й управління вашою швидкістю за допомогою педалей гальма та акселератора. Ця система також виведе вас з простору, полегшуючи маневри. Графічні підказки та сповіщення допоможуть вам досягти успіху.

СИСТЕМА КАМЕР КРУГОВОГО ОГЛЯДУ SURROUND CAMERA SYSTEM

Для огляду на 360° система камер кругового огляду Surround Camera System використовує камери, розташовані навколо автомобіля. Це допомагає у паркуванні та ідеально підходить для більш складних водійських завдань, таких як буксирування швидкісних катерів або фургона для коней. Поряд з можливістю одночасного відображення декількох різних видів, ця технологія також може масштабуватися та панорамувати, забезпечуючи об'єкти та кути, як правило, нижче лінії зору.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН

Система моніторингу сліпих зон попереджає про транспортні засоби в, або коли вони швидко наближаються до неї, вашій сліпій зоні за допомогою невеликого попереджувального світлового сигналу у відповідному зовнішньому дзеркалі. Система розпізнавання транспортних засобів під час руху заднім ходом Reverse Traffic Detection попереджає вас про небезпеку, що наближається з будь-якої сторони вашого автомобіля, за допомогою звукових та візуальних попереджень, а тому ви знаєте, що позаду вас, навіть коли не бачити цього через перешкоду.

СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ З МОНІТОРИНГОМ СТАНУ ВОДІЯ

Система утримання смуги руху Lane Keep Assist детектує, коли ваш транспортний засіб мимоволі дрейфує з Вашої смуги та м'яко спрямовує Вас назад. Система моніторингу стану водія Driver Condition Monitor детектує, коли ви починаєте відчувати себе сонними - даючи вам раннє попередження, що вам потрібно зробити перерву.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Якщо ви пересуваєтесь по шосе або у повільному дорожньому потоці, ця система допоможе підтримувати безпечну відстань від автомобіля попереду, навіть якщо він гальмує чи зупиняється. Коли швидкості транспортних засобів знову зростають, так само зробить і ваш Range Rover Evoque.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ TRAFFIC SIGN RECOGNITION

Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition тримає вас поінформованим, зображаючи окремі знаки дорожнього руху на приладовій панелі, де їх легко побачити, а також за допомогою лазерної індикації на вітровому склі, коли така встановлена. Система виявляє знаки обмеження швидкості (включаючи змінні знаки перевищення швидкості) та знаки дорожнього руху з додатковою інформацією, такі як зменшена швидкість на вологих дорогах.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА
БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА

Система сенсорного безконтактного відкривання дверей дозволяє вправлятися з дверми багажного відділення (і відкривати і закривати їх) ззовні автомобіля без необхідності фізично торкатися до автомобіля або брелоку. При детектуванні електронного ключа, Ви можете управляти дверима багажного відділення простим рухом ноги в просторі під заднім бампером автомобіля, використовуючи датчики, розташовані по обидва боки дверей багажника.

СИСТЕМА HOMELINK®
СИСТЕМА HOMELINK®

Покращте своє життя за допомогою системи HomeLink®. Цей універсальний передавач може бути запрограмований для управління трьома контрольованими за допомогою бездротових домашніх або офісних систем, таких як двері гаража, ворота або освітлення. Загублені пульти вже не є проблемою.

НАЛАШТОВУВАНЕ ВНУТРІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ
НАЛАШТОВУВАНЕ ВНУТРІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ

Ця функція дозволить змінювати колір та рівень внутрішнього освітлення автомобіля, щоб ви могли змінити атмосферу відповідно до вашого настрою. Загалом доступно десять кольорів від Ice White до Racing Red.

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ
КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Ця система оснащена датчиком повітря, який контролює рівень вологості, смогу та наявність екстремальних погодних умов; вентиляційні отвори, розташовані вздовж всього транспортного засобу, дозволяють відповідним чином адаптувати внутрішню температуру. Яке в місце не обрали ваші пасажири, вони завжди можуть почувати себе комфортно.Не всі технології та функції доступні для кожного автомобіля або на кожному ринку. Деякі функції є опційними, і кожна специфікація автомобіля залежить від обраної моделі. Будь ласка, зверніться до найближчого продавця Land Rover для отримання додаткової інформації. *WhiteFire® є зареєстрованою торговою маркою Unwired Technology LLC і будь-яке використання цих марок компанією Land Rover є відповідним до ліцензії.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070