AUTOBIOGRAPHY

Елегантне доповнення до лінійки Range Rover Evoque

ОСОБЛИВОСТІ

ДОВЕРШЕНА СТИЛІЗАЦІЯ ЕКСТЕР’ЄРУ

Підкреслюючи лінії дизайну, деталізація екстер’єру Range Rover Evoque Autobiography включає в себе унікальну решітку радіатора Autobiograpy кольору Santorini Black із обрамленням решітки та обрамлення протитуманних фар кольору Satin Dorchester Grey.

ВИРАЗНІ ТА БІЛЬШІ КОЛІСНІ ДИСКИ

20-дюймові ковані диски преміум-класу із діамантовим точенням та контрастним оздобленням Light Silver для підкреслення сили та продуктивності.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ЗВУЧАННЯМ З АУДІОСИСТЕМОЮ MERIDIAN™

Вишукана аудіосистема Meridian™ Surround System з 17 динаміками на цифровому рівні коригує будь-які недоліки, завдяки чому ви зможете насолодитися ідеальним звучанням на будь-якому сидінні. (Meridian – це зареєстрована торгова марка компанії Meridian Audio Ltd.)

ВІДЧУТТЯ СВІТЛА ТА ПРОСТОРУ

Панорамний дах створює неперевершений настрій, наповнюючи салон світлом і посилюючи відчуття простору та єднання з навколишнім світом.

ВИТОНЧЕНЕ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ

Налаштовуване освітлення із вибором 5 кольорів світла та різної інтенсивності додає салону виразності для того, щоб ви завжди перебували в оточенні, яке вам подобається.

КОМФОРТ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

У салоні кожен пасажир почуватиметься комфортно завдяки клімат-контролю передніх і задніх сидінь у базовій комплектації, а також двозонному клімат-контролю, що дає можливість індивідуального налаштування температури.

ЗДІЙСНЮЙТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ІЗ ВПЕВНЕНІСТЮ

Система повного приводу та 2.2-літровий дизельний двигун із 9-ступінчатою трансмісією були створені для більш економічного та тихого керування.

ЗАХОПЛЮЮЧЕ ВОДІННЯ З УДОСКОНАЛЕНОЮ КОРОБКОЮ ПЕРЕДАЧ

Завдяки легкому та плавному перемиканню передач 9-швидкісна трансмісія підвищує рівень комфорту та маневреності, а також оптимізує паливну економічність.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Не всі продемонстровані пристрої доступні для кожної моделі Range Rover Evoque

САЛОН

Цілий ряд варіантів оздоблення та спеціальних деталей допоможе вам створити індивідуальний простір в автомобілі.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Обирайте кольори та додаткове обладнання на власний смак з нашого широкого асортименту.

ТЮНИНГ-ПАКЕТИ

Лінійка додаткового обладнання для ще більшої персоналізації.

ТЕХНОЛОГІЇ

Комплект інтуїтивних технологій до ваших послуг.

РОЗВАГА

Упевнено досліджуючи нові території, не забувайте про розваги.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Оберіть рівень комфорту відповідно до вашого способу життя завдяки широкому вибору пристроїв для зручності, обігріву та охолодження.

ДІЗНАЙТЕСЯ ЯК ПЕРСОНАЛІЗУВАТИ ВАШЕ АВТО

Обирайте додаткове обладнання для вашого унікального автомобіля під час купівлі, та додавайте аксесуари Land Rover у будь-який час, у відповідності до вашого стилю життя та потреб.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070