ВИКИДИ CO2, г/км
До 143
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 6,3

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ

КОЛЕСА

Кожен з варіантів колісних дисків надає власних характерних рис зовнішньому вигляду автомобіля. 17-дюймові колісні диски 'Style 1005'1 з 10 спицями та оздобленням Dark Grey Satin.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Коли рівень освітлення навколишнього середовища опускається нижче встановленого значення, потужні та виразні світлодіодні фари Range Rover Evoque вмикаються автоматично.

СИДІННЯ

Сидіння в Range Rover Evoque створені спеціально, щоб надати їм максимальної універсальності та зручності. Сидіння з ручним регулюванням по 8 параметрах оздоблені сучасним текстилем.

TOUCH PRO

Стандартна для Range Rover Evoque, система Touch Pro –інтуїтивно зрозуміла вбудована мультимедійна система. Використовуйте мультисенсорні жести для управління функціями на 10-дюймовому сенсорному екрані.

АУДІОСИСТЕМА LAND ROVER

Аудіосистема Land Rover потужністю 180 Вт забезпечує чітке відтворення звуку завдяки 6 динамікам.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Забезпечує покращену видисмість при русі заднім ходом. Статичні лінії на сенсорному екрані допомагають під час паркування.

КОЛЕСА

Range Rover Evoque S оснащений легкими 18-дюймовими колісними дисками ‘Style 5075’ з 5 подвійними спицями, оздобленням Sparkle Silver та культовим логотипом Land Rover в центрі.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Коли рівень освітлення навколишнього середовища опускається нижче встановленого значення, потужні та виразні світлодіодні фари Range Rover Evoque вмикаються автоматично.

СИДІННЯ

Сидіння з електричним регулюванням по 10 параметрах за стандартом оздоблені зернистою шкірою, а в якості опції - текстилем з евкаліптового волокна та тканини Ultrafabrics™. бВ удь-якому випадку ви будете почуватися зручно в стильному салоні

CONNECT PRO

Система Connect Pro складається з точки доступу 4G wifi, системи Pro Services та налаштувань Smart Settings та дозволяє вам залишатися на зв'язку із зовнішнім світом.

АУДІОСИСТЕМА LAND ROVER

Аудіосистема Land Rover потужністю 180 Вт забезпечує чітке відтворення звуку завдяки 6 динамікам

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Забезпечує покращену видисмість при русі заднім ходом. Статичні лінії на сенсорному екрані допомагають під час паркування.

КОЛЕСА

Range Rover Evoque SE оснащений 20-дюймовими дисками ‘Style 5076’ з 5 подвійними спицями та культовим логотипом Land Rover в центрі.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ PREMIUM

Світлодіодна фари Premium з денними ходовими вогнями (DRL) поєднують виразний дизайн та практичну функціональність. Також включають функцію адаптивного налаштування дальнього світла.

СИДІННЯ

Сидіння з електроприводом та регулюванням в 14 напрямках оздоблені зернистою шкірою або, в якості опції, текстилем з евкаліптового волокна чи тканини Ultrafabrics™. Функція запам'ятовування налаштувань зберігає до трьох улюблених положень сидінь.

TOUCH PRO DUO

Переглядайте інформацію на верхньому екрані (наприклад, дані навігаційної системи) та в той же час користуйтеся іншими численнимми функціями (наприклад, відтворенням медіа-файлів, на нижньому екрані).

АУДІОСИСТЕМА LAND ROVER

Аудіосистема Land Rover потужністю 180 Вт забезпечує чітке відтворення звуку завдяки 6 динамікам

ПАКЕТ ОПЦІЙ PARK

Паркуватися та робити маневри стало легше та безпечніше. Легко заїжджайте у вузькі місця та виїжджайте з них, навіть якщо шлях перешкоджають автомобілі або інші об'єкти.

КОЛЕСА

Range Rover Evoque HSE оснащений 20-дюймовими колісними дисками ‘Style 5076’ з привабливим дизайном з 5 подвійними спицями та оздобленням Diamond Turned.

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ФУНКЦІЄЮ CLEARSIGHT

Новинка для Land Rover. Внутрішнє дзеркало заднього виду з функцією ClearSight забезпечує безперешкодний огляд, незважаючи на предмети в багажнику

СИДІННЯ

Відчуйте справжню розкіш, адже Ссидіння Range Rover Evoque HSE мають багато функціональних можливостей та оздоблені м'якою на дотик шкірою Windsor або опціональним текстилем преміум-класу від студії Kvadrat та штучною замшею Dinamica®.

TOUCH PRO DUO

Переглядайте інформацію на верхньому екрані (наприклад, дані навігаційної системи) та в той же час користуйтеся іншими численними функціями (наприклад, відтворенням медіа-файлів, на нижньому екрані).

АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN AUDIO™

Аудіосистема Meridian потужністю 380 Вт має 10 динаміків та двоканальний сабвуфер. Вона відтворює чіткі, кристально чисті високі ноти та насичені глибокі баси завдяки продуманому розташуванню динаміків.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ PARK ТА DRIVE

Пакет опцій Park допомагає маневрувати у вузьких місцях. Пакет Drive включає Адаптивний круїз-контроль, Систему екстреного гальмування на високих швидкостях та Систему моніторингу сліпих зон.

СТВОРИТИ СВОЮ ВЕРСІЮ

Скористайтесь конфігуратором для створення вашого ідеального Range Rover Evoque.

АКСЕСУАРИ LAND ROVER GEAR

Колекція стильних, практичних аксесуарів дає можливість створити індивідуальний автомобіль.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ1 Залежить від ринку. 18-дюймові диски Style 5075 з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Sparkle Silver входять до стандартної комплектації для двигунів D240, P250 та P300.
2 Клієнти, які носять варіфокальні або біфокальні лінзи, можуть мати складнощі з адаптацією до цифрового режиму дзеркал. Проте, в будь-який час можна перейти на звичайний режим дзеркала.
3 Залежить від ринку. 18-дюймові диски Style 5074 з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Sparkle Silver входять до стандартної комплектації для двигунів D240, P250 та P300 *Доступне з червня 2019. Доступне лише за умови встановлення пакетів для відповідних специфікацій Range Rover Evoque, S, R-Dynamic та R-Dynamic S.

Деякі функції InControl та їх наявність залежать від країни продажу – зверніться до місцевого дилера Land Rover, щодо наявності та повних умов продажу у вашій країні. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Деякі функції потребують використання SIM-картки з відповідним тарифом, Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Додаток InControl потрібно завантажити з Apple/Play Store. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки. Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070