ВИКИДИ CO2, г/км
До 150
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 6,8

ДИЗАЙН

1/4

ДИЗАЙН ІНТЕРЄРУ

Range Rover Evoque First Edition із радістю запрошує до себе вас та ваших пасажирів. Деталі інтер'єру включають фірмові накладки на пороги та декоративні накладки First Edition, кермо, оздоблене шкірою двох кольорів, та шкіряні сидіння Cloud/Ebony.

/

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ

КОЛЕСА
КОЛЕСА

Range Rover Evoque First Edition оснащений 20-дюймовими дисками ‘Style 5079’ з 5 подвійними спицями з оздобленням Gloss Dark Grey та покриттям Diamond Turned, а також культовим логотипом Land Rover в центрі.

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ
МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Матричні світлодіодні фари з денними ходовими вогнями та функцією адаптивного налаштування променю забезпечують відмінне освітлення та гарантують чудовий огляд дороги.

СИДІННЯ
СИДІННЯ

Сидіння з електроприводом, регулюванням по 14 параметрах та підігрівом оздоблені зернистою шкірою двох кольорів. Функція запам'ятовування налаштувань зберігає до трьох улюблених положень сидінь.

TOUCH PRO DUO
TOUCH PRO DUO

Переглядайте інформацію на верхньому екрані (наприклад дані навігаційної системи) та в той же час користуйтеся іншими численними функціям, (наприклад, відтворенням медіа-файлів, на нижньому екрані).

ПАНОРАМНИЙ ДАХ
ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Фіксований панорамний дах покращує відчуття простору всередині автомобіля та наповнює Range Rover Evoque природним світлом.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ PARK ТА DRIVE
ПАКЕТИ ОПЦІЙ PARK ТА DRIVE

Пакет опцій Park допомагає маневрувати у вузьких місцях. Пакет Drive включає Адаптивний круїз-контроль, Систему екстреного гальмування на високих швидкостях та Систему моніторингу сліпих зон.

СТВОРИТИ СВОЮ ВЕРСІЮ

Скористайтесь конфігуратором для створення вашого ідеального Range Rover Evoque.

АКСЕСУАРИ LAND ROVER GEAR

Колекція стильних, практичних аксесуарів дає можливість створити індивідуальний автомобіль.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ1 Залежить від ринку. 18-дюймові диски Style 5075 з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Sparkle Silver входять до стандартної комплектації для двигунів D240, P250 та P300.
2 Клієнти, які носять варіфокальні або біфокальні лінзи, можуть мати складнощі з адаптацією до цифрового режиму дзеркал. Проте, в будь-який час можна перейти на звичайний режим дзеркала.
3 Залежить від ринку. 18-дюймові диски Style 5074 з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Sparkle Silver входять до стандартної комплектації для двигунів D240, P250 та P300 *Доступне з червня 2019. Доступне лише за умови встановлення пакетів специфікацій Range Rover Evoque, S, R-Dynamic та R-Dynamic S.

Деякі функції InControl та їх наявність залежать від країни продажу – зверніться до місцевого дилера Land Rover, щодо наявності та повних умов продажу у вашій країні. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Деякі функції потребують використання SIM-картки з відповідним тарифом, Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Додаток InControl потрібно завантажити з Apple/Play Store. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки. Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070