RANGE ROVER EVOQUE КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

RANGE ROVER EVOQUE КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

ТЕХНОЛОГІЇ

Повністю обладнаний для життя у 21му столітті.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ СИСТЕМИ PIVI ТА PIVI PRO
ШВИДКИЙ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ
АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN™ SURROUND SOUND
ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Завдяки регулярним оновленням програмного забезпечення 6 версії систем вашого автомобіля завжди актуальні. Інформаційно-розважальну, телематичну систему та різні блоки управління можна оновлювати дистанційно. Це означає, що згодом автомобіль стає лише кращим.
ПАКЕТ ОПЦІЙ ONLINE

ПАКЕТ ОПЦІЙ ONLINE

Пакет опцій Online Pack 7 пропонує додаткові послуги, що підключаються через вбудовану SIM-карту, яка надає доступ до необмеженого потокового відтворення медіа 8 та прогнозу погоди.
СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОЇ ЗАРЯДКИ

СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОЇ ЗАРЯДКИ

Опціональна система бездротової зарядки мобільних пристроїв з підсилювачем телефонних сигналів9 дозволяє заряджати сумісні смартфони без дротів або зарядних станцій. У салоні ваш телефон буде використовувати антену автомобіля для покращеного сигналу та кращої чутності під час дзвінків.
СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ CABIN AIR PURIFICATION

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ CABIN AIR PURIFICATION

Опціональна система очищення повітря в салоні забезпечує ще більший комфорт для водія та пасажирів. Натисніть кнопку «Очищення», і спеціальний фільтр почне усувати наявні в повітрі дрібнодисперсні частинки PM2.5 та алергени, такі як пил та пилок.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Поєднання функціональних можливостей для повсякденних поїздок із впевненістю на бездоріжжі.

ПОВНИЙ ПРИВІД

Абсолютна впевненість на дорозі та бездоріжжі. На слизьких поверхнях, таких як трава або сніг, крутний момент оптимально розподіляється між колесами передньої і задньої осей. Це дозволяє досягти максимально можливого зчеплення.
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ З ГОРИ HILL DESCENT CONTROL

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ З ГОРИ HILL DESCENT CONTROL

Запатентована система Land Rover Hill Descent Control (HDC) входить до стандартної комплектації. Вона допомагає водію контролювати автомобіль під час спуску з важких схилів. Це відбувається завдяки збереженню постійної швидкості та застосуванню гальмування окремо для кожного колеса.
ФУНКЦІЯ СТАРТУ НА СЛИЗЬКІЙ ПОВЕРХНІ LOW TRACTION LAUNCH

ФУНКЦІЯ СТАРТУ НА СЛИЗЬКІЙ ПОВЕРХНІ LOW TRACTION LAUNCH

Забезпечуючи оптимальний контроль крутного моменту, коли ви рухаєтесь з місця,система Low Traction Launch підвищує функціональні можливості на слизьких поверхнях, таких як мокра трава, сніг та лід.
СИСТЕМА ПЛАВНОГО СТАРТУ НА СХИЛІ HILL LAUNCH ASSIST

СИСТЕМА ПЛАВНОГО СТАРТУ НА СХИЛІ HILL LAUNCH ASSIST

Автоматично вмикаючись під час заїзду на схил, система Hill Launch Assist гарантує, що ваш Range Rover Evoque не відкотиться назад. Це можливо завдяки збереженню гальмівного зусилля, що дає вам час для переходу від педалі гальма до газу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Незалежно від того, чи шукаєте ви впевненого досвіду водіння чи кращої економії пального, ми маємо варіанти силового агрегату, який підійде саме вам.

ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Гібридний Range Rover Evoque поєднує в собі 3-циліндровий 1,5-літровий бензиновий двигун з електричним двигуном, щоб забезпечити загальну вихідну потужність 309 к.с. Рухайтеся в режимі паралельного гібриду або в режимі електромобіля.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДНОГО ДВИГУНА

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ (ДО)

62КМ
(39 МИЛЬ)††

Показаний електричний запас ходу за процедурою WLTP TEL (низьке значення перевірки економічності).

ВИКИДИ CO2 (ВІД)

32Г/KM††

Насолоджуйтесь нульовими викидами в режимі елктромобіля.

ЧАС ЗАРЯДКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ (ВІД)

132ХВ*

До 100% заряду при використанні домашнього зарядного пристрою від джерела змінного струму потужністю 7 кВт.

ЧАС ЗАРЯДКИ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ (ВІД)

30ХВ*

Заряджайте до 80 % менш ніж за 30 хвилин за допомогою швидкої зарядки від джерела постійного струму 32 кВт.
СИЛОВІ АГРЕГАТИ

СИЛОВІ АГРЕГАТИ

Потужність та чисте задоволення від руху, економія пального і досконалість — для Range Rover Evoque пропонується лінійка двигунів, включаючи опцію гібридного автомобіля.
ТРАНСМІСІЯ

ТРАНСМІСІЯ

Вдосканалюйте можливості Range Rover Evoque за допомогою широкого асортименту варіантів трансмісії. Виберіть між 6-ступінчастою механічною або 8- і 9-ступінчастою автоматичною коробками передач.
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

Система адаптивного керування підвіскою Adaptive Dynamics, що активується за допомогою сенсорного екрана, забезпечує ще більший контроль над Range Rover Evoque, виняткову керованість та миттєвий відгук на дії водія.
СИСТЕМА ДИНАМІКИ ЗІ ЗМІННИМИ НАЛАШТУВАННЯМИ CONFIGURABLE DYNAMICS

СИСТЕМА ДИНАМІКИ ЗІ ЗМІННИМИ НАЛАШТУВАННЯМИ CONFIGURABLE DYNAMICS

Опціональна система динаміки зі змінними налаштуваннями дозволяє регулювати роботу дросельної заслінки, перемикання передач, параметри кермового управління та підвіски Range Rover Evoque відповідно до ваших вимог.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Створений, щоб отримувати максисмум від сучаного життя.

5 СИДІНЬ

591 літрів


Галузевий стандарт вологого вантажу дозволяє вмістити до 591 літрів, або 472 літри сухого вантажу. Отже, ви можете легко вирушити на відпочинок із чотирма друзями.

Перемістіть слайдер, щоб переглянути всі об'єми багажного простору.

Обсяг вологого вантажу - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору. Обсяг сухого вантажу вимірюється у твердих блоках (200 x 50 x 100мм) та показує обсяг практичного простору в автомобілі.

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

Це дзеркало, вперше доступне в автомобілях Land Rover, поряд з багатьма іншими інноваційними рішеннями робить управління Range Rover Evoque неймовірно приємним. Ця опція забезпечує безперешкодний огляд ділянки дороги позаду вас навіть за наявності пасажирів на задньому сидінні або речей у багажному відділенні11.
МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Матричні світлодіодні фари з фірмовими денними ходовими вогнями – одне з наших інноваційних рішень – доповнені функцією адаптивного регулювання. Задіюючи максимальну кількість секцій у режимі дальнього світла, фари забезпечують ідеальну видимість. При цьому функція вимикає промені, спрямовані на учасників дорожнього руху, що знаходяться попереду, запобігаючи засліпленню водіїв і підвищуючи безпеку.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте функції, покликані зробити процес управління та паркування простішими та безпечнішими. Доступно безліч інноваційних технологій, кожна з яких допоможе зробити процес керування ще приємнішим і безпечнішим.
БЕЗПЕКА

БЕЗПЕКА

Щоб ще більше підвищити рівень безпеки, до переліку стандартного обладнання включені точки кріплення ISOFIX для дитячих крісел, по дві з кожної сторони задніх сидінь, та шість подушок безпеки (для водія, переднього пасажира, бічні шторки та подушки для захисту грудної клітки).

СТВОРІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ

Створіть ідеальний Range Rover Evoque відповідно до ваших потреб і способу життя.

Range Rover Evoque S

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ ВАШ RANGE ROVER EVOQUE

Створіть свій ідеальний Range Rover Evoque за допомогою нашого конфігуратора.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

МОДЕЛІ RANGE ROVER EVOQUE

МОДЕЛІ RANGE ROVER EVOQUE

Тут ви можете ознайомитися з усіма доступними комплектаціями та вивчити широкий вибір чудових варіантів оформлення інтер'єру та екстер'єру, допоміжних функцій та технологій.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Досліджуйте найдрібніші деталі. Дізнайтеся більше про продуктивність двигунів, габаритні розміри та витрату пального.
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Стильний, міцний і практичний: надайте ще більшої індивідуальності вашому Range Rover Evoque за допомогою асортименту аксесуарів для екстер'єру та інтер'єру.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Працюючи над нашими автомобілями, ми приділяємо деталям найпильнішу увагу. Range Rover Evoque перевершує себе.

*Час заряджання буде залежати від багатьох факторів, включаючи, але не обмежуючись: вік, стан, температуру та наявний заряд акумулятора; використовуваний об'єкт і тривалість зарядки.

††Наведені значення розраховані на підставі офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС для автомобіля з повним зарядом батареї. Призначені виключно для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. На показники викидів CO2, економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть впливати такі фактори як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, параметри встановлених коліс та аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу є актуальними для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.
​ ​
1Ваш автомобіль готовий до використання Apple CarPlay. Послуги, які пропонує Apple CarPlay, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2Ваш автомобіль готовий до використання Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті www.android.com/auto/.
3Програма Land Rover Remote передбачає наявність функцій, які потребують передплати. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити, звернувшись до офіційного дилера Land Rover. Програму Land Rover Remote необхідно завантажити з магазину Apple App Store або Google Play Store.
4Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover.
5​Вказівки навігаційної системи на лобовому склі з'являються лише за наявності в автомобілі системи Pivi Pro.
6Для оновлення потрібна передача даних.

7Можуть застосовуватись правила чесного використання. Включають підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

8Можуть застосовуватись правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця швидкість і функціональність трафіка можуть знижуватися на залишкові дні місяця. Для отримання детальної інформації про "Політику добросовісного використання", пов’язану з цією функцією, зверніться до "Умов InControl Pivi Pro" на веб-сайті landrover.com/pivi-pro-terms. Час відтворення залежить від постачальника потокової передачі та визначення відеовмісту. HD-відео значно збільшить обсяг використання даних.
9Тільки сумісні смартфони.
10 Доступність системи ClearSight Ground View залежить від наявності 3D-камер кругового огляду. Зображення транслюється не в режимі реального часу. Для забезпечення безпеки необхідно стежити за навколишнім середовищем. Використання системи регламентується вимогами місцевого законодавства.
11Регулюється місцевими нормами. Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду.

Додаткові функції та їхня доступність можуть відрізнятися в залежності від технічних характеристик автомобіля (моделі та силового агрегату) або вимагати наявності інших функцій. Для отримання інформації щодо наявності всіх можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до місцевого дилера Land Rover або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Усі функції автомобіля повинні використовуватися водіями лише тоді, коли це безпечно для них самих. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте наявність та повні умови для місцевого ринку у вашого дилера Land Rover. Деякі функції вимагатимуть встановлення SIM-картки з відповідним тарифом та пов’язані з підпискою, яку необхідно продовжувати після закінчення первинного терміну, наданого дилером. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa та всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Окремі функції Alexa залежать від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть застосовуватись умови Apple Inc для кінцевого користувача.

Android Auto є торговою маркою Google LLC.

Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.