1/4

ДИЗАЙН

1/4
1/4
1/4

ТЕХНОЛОГІЇ

1/4
1/4
1/4

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

Range Rover Evoque обладнаний інформаційно-розважальною системою InControl Touch Pro в стандартній комплектації, що дозволяє отримувати велику кількість інформації та розваг. Система дозволяє вам та вашому автомобілю залишатися на зв'язку із зовнішнім світом.

ІННОВАЦІЇ
ІННОВАЦІЇ

Внутрішнє дзеркало заднього виду ClearSight5 та камера ClearSight Ground View6 - новинки для Land Rover. Вони забезпечують безперешкодний огляд дороги позаду вас, який неможливий при стандартному дзеркалі заднього виду. Ви почуваєтесь більш впевнено під час водіння на бездоріжжі або у складному міському трафіку.

РУХ НА ДОРОЗІ (ON-ROAD)
РУХ НА ДОРОЗІ (ON-ROAD)

Ідеальний баланс між бездоганними функціональними можливостями та вишуканістю руху на дорогах робить управління Range Rover Evoque справжньою насолодою. Завдяки набору технологій, який включає в себе системи Active Driveline7 та Adaptive Dynamics8, Range Rover Evoque має вражаючу керованість, незалежно від стану дороги чи умов водіння.

БЕЗДОРІЖЖЯ (OFF-ROAD)
БЕЗДОРІЖЖЯ (OFF-ROAD)

Оптимізація та покращені позашляхові можливості Range Rover Evoque забезпечують легкість керування в екстремальних умовах водіння завдяки системі адаптації до дорожніх умов Terrain Response 2 *, системі розпізнавання глибини броду Wade Sensing9 та системі допомоги при спуску з гори Hill Descent Control4.

ДОПОМОГА ВОДІЮ
ДОПОМОГА ВОДІЮ

Від інформації про трафік в місті до надання додаткових функцій безпеки - існує безліч інноваційних технологій, доступних як в стандартній комплектації, так і в якості окремих опцій або як частина пакету. Кожна функція була розроблена та спроектована для того, щоб посилити ваше задоволення від керування Range Rover Evoque.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ
КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Інтер'єр Range Rover Evoque доповнено новими сидіннями та асортиментом матеріалів для оздоблення, який включає зернисту шкіру, шкіру Windsor, суміш вовни преміум-якості від студії Kvadrat, штучну замшу Dinamica® та текстиль з евкаліптового волокна. Для сидінь доступні такі функції: електропривід, запам'ятовування налаштувань, підігрів, охолодження або масаж.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

1/4
1/4
1/4

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

1/4
1/4

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

1/4
1/4
1/4
1/4
1/4

БЕЗПЕКА

КРІПЛЕННЯ ISOFIX
КРІПЛЕННЯ ISOFIX

Розташовані на задньому сидінні Range Rover Evoque. Точки кріплення ISOFIX забезпечують надійну фіксацію дитячого крісла в автомобілі та підвищують рівень безпеки.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ
ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Комплексна система подушок безпеки Range Rover Evoque для водія, пасажирів та пішоходів гарантує надійних захист всіх, хто знаходиться в автомобілі.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ DYNAMIC STABILITY CONTROL
СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ DYNAMIC STABILITY CONTROL

Зменшує крутний момент двигуна і ініціює гальмування відповідних колес, щоб скорегувати напрямок руху автомобіля шляхом протидії заносу передніх чи задніх коліс.

СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ
СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ

Range Rover Evoque використовує новітні технології безпеки, включаючи електронний розподіл гальмівного зусилля, який автоматично змінює гальмівне зусилля на кожну вісь, щоб мінімізувати гальмівний шлях, зберігаючи при цьому стабільність та керованість автомобіля.

ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ EMERGENCY BRAKE ASSIST
ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ EMERGENCY BRAKE ASSIST

Система Emergency Brake Assist розуміє, коли ви натискаєте гальма швидко, але сила натиску недостатня для максимально ефективної зупинки. В цьому випадку система підвищує тиск гальма, щоб ви зупинилися вчасно. Сигнали попередження про небезпеку активуються автоматично під час екстреного гальмування.

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ НА ВИСОКИХ ШВИДКОСТЯХ HIGH-SPEED EMERGENCY BRAKING
СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ НА ВИСОКИХ ШВИДКОСТЯХ HIGH-SPEED EMERGENCY BRAKING

Система High-speed Emergency Braking12 визначає потенційну загрозу фронтального зіткнення з іншим автомобілем та надсилає попередження для водія про необхідність гальмування. При відсутності реакції з боку водія, Range Rover Evoque застосовує гальма, щоб зменшити силу можливого зіткнення.

ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

ТЕКСТИЛЬ ПРЕМІУМ-ЯКОСТІ

Ретельно відібрані матеріали для оздоблення сидінь включають варіанти з текстилю з евкаліптового волокна, текстилю преміум-класу від студії Kvadrat та штучної замші Dinamica® , яка виготовляється з перероблених поліефірних волокон та пластику.

М’ЯКИЙ ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ

MHEV13 - це м’яка гібридна система, яка акумулює та зберігає енергію, що зазвичай втрачається під час гальмування автомобіля, і розумно перерозподіляє її, щоб допомогти двигуну, коли необхідно докласти максимальну енергію. Включає в себе удосконалену систему Stop/Start, яка вимикає двигун, коли автомобіль гальмує до повної зупинки.

ЕКОЛОГІЧНИЙ ДИЗАЙН

Під час конструювання Range Rover Evoque проводилась повна оцінка життєвого циклу матеріалів.Завдяки цьому 85% використаних матеріалів підлягають переробці/повторному використанню, а ресурсна цінність складає 95%. При створенні Range Rover Evoque перероблені матеріали використовуються скрізь, де це можливо.1 Доступна лише за умови встановлення системи Adaptive Dynamics. Не доступна для двигунів D150.
2 Доступна лише за умови встановлення системи Автоматичного налаштування променю.
3 Специфікації, представлені як унікальні для Range Rover Evoque First Edition, можуть бути доступні окремо або в складі пакетів для автомобілів наступних модельних років.
4 Лише для автоматичної трансмісії.
5 Клієнти, які носять варіфокальні або біфокальні лінзи, можуть мати складнощі з адаптацією до цифрового режиму дзеркал. Проте, в будь-який час можна перейти на звичайний режим дзеркала.
6 Доступна як частина камери кругового огляду. Доступна лише разом з бічними дзеркалам з електроприводом, підігрівом, функцією автозатемнення та датчиками наближення.
7 Доступне лише для двигунів D240 та P300.
8 Не доступна для двигуна D150.
9 Лише для автоматичної трансмісії. Доступна лише за умови встановлення камери кругового огляду, бічних дзеркал з електроприводом, підігрівом, функцією автозатемнення та датчиками наближення, а також пакетів опцій Drive Park або Driver Assist Pack.
10 Доступна як частина системи Connect Pro.
11 Доступна лише за умови встановлення пакету опцій Power Socket Pack 2.
12 Лише для автоматичної трансмісії. Доступно в межах пакетів опцій Drive Pack та Driver Assist Pack.
13 Лише для автоматичної трансмісії. Залежить від ринку.

* Лише для автоматичної трансмісії. Meridian є зареєстрованою торговою маркою компанії Meridian Audio Ltd.

Деякі функції InControl та їх наявність залежать від країни продажу – зверніться до місцевого дилера Land Rover, щодо наявності та повних умов продажу у вашій країні. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Деякі функції потребують використання SIM-картки з відповідним тарифом, Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Додаток InControl потрібно завантажити з Apple/Play Store. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки. Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070