RANGE ROVER EVOQUE

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ
RANGE ROVER EVOQUE

ПАКЕТИ ОПЦІЙ

Пропонуємо низку варіантів для ще більшої персоналізації вашого Range Rover Evoque.

ПАКЕТ ЗОВНІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ BLACK
ПАКЕТ ЗОВНІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ R-DYNAMIC BLACK

ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

Виберіть ідеальний колір фарби, стиль даху та колеса на свій смак.

18-дюймові колісні диски Style 5074

КОЛЕСА

Доповніть захоплюючий дизайн Range Rover Evoque ідеальними колесами. Вибирайте диски діаметром від 17 до 21 дюймів у різноманітних кольорах і обробках, включаючи Satin Dark Grey, Gloss Black та Diamond Turned з контрасним оздобленням Dark Grey або Silver.

ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ

Покращуйте свій простір, вибираючи ідеальні матеріали, кольори, варіанти даху та багато іншого.

РОЗСУВНИЙ ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Розсувний панорамний дах1 Range Rover Evoque наповнює салон природним світлом. Салон стає ще світлішим і візуально просторим. Виберіть контрастний дах у кольорі кузова, Corinthian Bronze2 або Black.
КОЛЬОРОВІ РІШЕННЯ

КОЛЬОРОВІ РІШЕННЯ

Вибирайте між контрастними або подібними кольорами для обшивки ваших сидінь, зокрема в кольорах Ebony або Light Oyster Morzine, та замшевою обшивкою стелі в кольорі Ebony.
ПАКЕТИ ОПЦІЙ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ

Ще більше персоналізуйте просторий салон за допомогою додаткових пакетів для оформлення інтер'єру, таких як Premium Upgrade. Розкішні акценти включають килимки преміум-класу, обшивку стелі із замші кольору Ebony, підсвітку салону преміум-класу, яскраві металеві педалі та металеві накладки на пороги з підсвічуванням.
СИДІННЯ

СИДІННЯ

Доступний широкий асортимент екологічних і дихаючих матеріалів: обшивка сидінь зернистою шкірою, тканиною преміум-класу Kvadrat із додаванням вовни зі вставками із замші Dinamica®, текстилю із волокон евкаліпту із тканиною UltrafabricsTM. Гладкі деталі, такі як шви на передній панелі, лише додають вишуканості.​

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ТА БЕЗПЕКИ

Наш спектр функцій допомоги при водінні та паркуванні розроблений для того, щоб кожна подорож була однаково безпечною і приємною.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте необхідні опції з цілого ряду функцій, розроблених, щоб зробити водіння та паркування простішими та безпечнішими. Завдяки багатьом доступним інноваційним технологіям ви переконаєтесь, що всі функції створені для покращення вашого досвіду водіння та забезпечення ще більшої безпеки.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Отримуйте максимум від життя. Завдяки Evoque ви можете повністю персоналізувати автомобіль відповідно до свого способу життя.

АКСЕСУАРИ LAND ROVER

Стильний, міцний і практичний: надайте ще більшої індивідуальності вашому Range Rover Evoque за допомогою асортименту аксесуарів для екстер'єру та інтер'єру.
ПЕРЕГЛЯНУТИ АКСЕСУАРИ

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Відкрийте для себе Range Rover Evoque - зокрема його вбудовані технології, функціональні можливості та технічні характеристики.
МОДЕЛІ RANGE ROVER EVOQUE

МОДЕЛІ RANGE ROVER EVOQUE

Тут ви можете ознайомитися з усіма доступними комплектаціями та вивчити широкий вибір чудових варіантів оформлення інтер'єру та екстер'єру, допоміжних функцій та технологій.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Досліджуйте найдрібніші деталі. Дізнайтеся більше про продуктивність двигунів, габаритні розміри та витрату пального.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Працюючи над нашими автомобілями, ми приділяємо деталям найпильнішу увагу. Range Rover Evoque перевершує себе.

1При виборі опціонального зсувного панорамного даху зменшиться об'єм вільного простору над передніми та задніми сидіннями.
2Доступно лише для лімітованої серії Bronze Collection.

Додаткові функції та їхня доступність можуть відрізнятися в залежності від технічних характеристик автомобіля (моделі та силового агрегату), або вимагати наявності інших функцій. Для отримання інформації щодо повної наявності можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до місцевого дилера Land Rover або скористайтесь онлайн-конфігуратором.​

Усі функції автомобіля повинні використовуватись водіями лише тоді, коли це безпечно для них. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Окремі функції вимагатимуть встановлення SIM-картки з відповідним тарифом та пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються за допомогою технології InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa та всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Функціональність Alexa залежить від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.