ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ПАКЕТИ ОПЦІЙ

1/4
1/4

ОПЦІЇ ДЛЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

1/4

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Наповніть салон Range Rover Evoque природним світлом – панорамний дах підсилює відчуття простору в позашляховику. Оберіть фіксований або розсувний1панорамний дах кольору кузова, або контрастний варіант -сріблястий чи чорний.

/
1/4
1/4
1/4

ОПЦІЇ ДЛЯ СТИЛІЗАЦІЇ ІНТЕР'ЄРУ

ДЕКОРАТИВНІ НАКЛАДКИ
ДЕКОРАТИВНІ НАКЛАДКИ

Додайте акцентів поверхням Range Rover Evoque за допомогою декоративних накладок Gradated Linear Aluminium в світлому або темному кольорі, або покриттям Natural Ash в кольорах Grey або Umber.

СИДІННЯ
СИДІННЯ

Для сидінь доступне ручне регулювання по 8 параметрах або електропривідне регулювання по 10, 14 або 16 параметрах. Передбачені функції запам'ятовування налаштувань, массажу, підігріву та охолодження.

ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ В ІНТЕР'ЄРІ
ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ В ІНТЕР'ЄРІ

Вибір кольорів для оздоблення сидінь включає кольори Ebony, Cloud, Eclipse та Deep Garnet. Підголівники можна оформити в кольорах Light Oyster або Ebony.

ПАКЕТ ОПЦІЙ COLD CLIMATE CONVENIENCE
ПАКЕТ ОПЦІЙ COLD CLIMATE CONVENIENCE

Забезпечує швидке розморожування лобового скла. До його складу входить лобове скло з підігрівом, розпилювачі омивача та кермо з підігрівом.

АКСЕСУАРИ LAND ROVER GEAR

1/4
АКСЕСУАРИ ДЛЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

Надайте вашому Range Rover Evoque індивідуальних рис, використовуючи цілий ряд аксесуарів для екстерєру, що значно покращать продуктивність - кришки дзеркал з вуглецевого волокна та бічні вентиляційні отвори, передні та задні захисні панелі з нержавіючої сталі та передні і задні бризковики.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ІНТЕР'ЄРУ

Від додаткових функціональних можливостей системи Click and Go до універсальних і практичних роздільників багажного відділення та накладок багажника с підсвіткою - вибирайте ідеальні аксесуари, які відповідають вашому стилю життя та улюбленим заняттям.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА БУКСИРУВАННЯ

Вишуканий дизайн аксесуарів підкреслить привабливість Range Rover Evoque. Широкий асортимент аксесуарів для спорту, перевезення та буксирування, спеціально розроблених для підвищення універсальності вантажного простору, включає тримачі для велосипеду та водноспортивного спорядження, рейлінги на даху, багажники на даху та буксирувальні пристрої.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Функції iPhone® Connect та модуль для під'єднання та заряджання дає змогу тримати телефон під час заряджання у полі зорі. Встановлюється на місце тримача чашки у центральній консолі. З легкістю контролюйте ваші плейлисти, подкасти та інші медіа файли за допомогою інформаційно-розважальної системи Range Rover Evoque.1 Доступний з червня 2019 року. Вибір опції розсувного панорамного даху зменшить простір над головою спереду та ззаду.
2 Доступна лише за умови встановлення системи Автоматичного налаштування променю.
3 iPhone® - торгова марка компанії Apple Inc., зареєстрована на території США та інших країн. Сумісна з iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE та 7. Не сумісна з моделями iPhone Plus або iPhone X.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070