ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ЩЕ ЕФЕКТНІШИЙ

Зробіть ваш Range Rover Evoque дійсно своїм. Підкресліть лінію даху за допомогою вибору кольорів, що доповнюють відтінок кузова або контрастують з ним. Обирайте сріблясті або чорні легкосплавні колісні диски, що представлені у цілому ряді розмірів і варіантів обробки, а задній спойлер додасть елегантності вашому автомобілеві.

/

ВИРАЗІТЬ СВІЙ СТИЛЬ

Додайте індивідуальності своєму автомобілеві, обравши тюнинг-пакети на власний смак. Пакет у чорному стилі Black Design Pack посприяє ефектності салону, динамічний пакет Dynamic Plus Pack пропонує 4 варіанти оздоблення у спортивному стилі, а пакет для холодного клімату Cold Climate Pack має підігрів лобового скла, склоочисників, сидінь и керма, сприяючи комфорту та зручності в зимні періоди.

/

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КОМФОРТУ ТА ЗРУЧНОСТІ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КОМФОРТУ ТА ЗРУЧНОСТІ

ПРОДУМАНІ ДЕТАЛІ ДЛЯ ВСІХ УМОВ

Додаткове обладнання для нічного водіння та екстремальних погодних умов включає систему Wade Sensing™, що використовує датчики у бокових дзеркалах для попередження про глибину броду, дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням, яке усуває засліплення від автомобілів, що їдуть позаду, та клімат-контроль з таймером, що дає можливість заздалегідь підготувати температуру в кабіні автомобіля.

/

АКСЕСУАРИ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ САЛОНУ

У будь-який час додайте аксесуари, схвалені компанією Land Rover, такі як дитяче крісло, захисні покриття, розважальні системи та технічні вдосконалення.

ЗОВНІШНІ АКСЕСУАРИ

Підкресліть зовнішній вигляд свого автомобіля за допомогою ефектних деталей, додайте засоби захисту кузова від пошкоджень і додаткове обладнання для руху бездоріжжям.

ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА БУКСИРУВАННЯ

Завдяки комплекту напрямних на даху ви можете обрати спеціальні засоби для зберігання спортивного обладнання та аксесуари, що дозволять у повній мірі скористатися багатофункціональністю від Land Rover.

КОЛІСНІ ДИСКИ ТА АКСЕСУАРИ

Створіть ще оригінальніший вигляд вашого Land Rover завдяки легкосплавним колісним дискам і підкресліть їх за допомогою стильних і фірмових аксесуарів.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070