ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

ДИЗАЙН

1/4
1/4
1/4

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

1/4
1/4
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

Забезпечуючи велику кількість інформації та розваг, інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo в автомобілі забезпечує найбільш інтуїтивно зрозумілі та просунуті інтегровані технології, які дозволяють максимально використати вашу подорож.

ІННОВАЦІЯ

Rover Sport з удосконаленими паливо-зберігаючими двигунами дає можливість потужної їзди. Вибирайте з набору передових бензинових та дизельних двигунів або новий гібридний електромобіль (PHEV), що є нашим інноваційним двигуном.

ЇЗДА НА ДОРОЗІ

Винятковий руль і кермо підтверджують, що Range Rover Sport є нашим найбільш динамічним позашляховиком. Завдяки набору ретельно розроблених технологій він забезпечує вражаючий двигун, незалежно від дороги та умов.

ЇЗДА У ПОЗАШЛЯХОВИХ УМОВАХ

Виняткові позашляхові можливості Range Rover Sport є результатом комбінації системи повного приводу (AWD) та унікальних інноваційних технологій адаптації до будь-якого дорожнього покриття.

ДОПОМІЖНІ ЗАСОБИ ВОДІЯ

Від жвавого міського руху до забезпечення додаткової безпеки для вас і ваших пасажирів, існує безліч стандартних і додаткових інноваційних технологій. Кожна з них була розроблена та спроектована для зручності, легкості та комфорту під час подорожі.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Range Rover Sport забезпечує комфорт водія та пасажирів на найвищому рівні. Спеціально розроблений, сучасний інтер'єр оснащений новими передніми сидіннями, що забезпечують підвищену підтримку та можуть бути замовлені з напіванілінової шкіри.

МАНЕВРЕНІСТЬ

1/4
1/4
1/4

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

1/4
1/4
1/4

ПОТУЖНІСТЬ

1/4
1/4
1/4

СТІЙКІСТЬ

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Силові агрегати Range Rover Sport включають технології з низьким викидом CO2, такі як, наприклад, передові провідні інтелектуальні системи Stop/Start. Система вимикає двигун у стані спокою і знову починає роботу, коли ви піднімаєте ногу з гальма, підвищуючи витрату палива на 5-7 відсотків. Додатковий режим ECO застосовує програмне забезпечення для більш ефективного та економічного використання автомобіля.

АЛЮМІНІЄВИЙ

Система алюмінієвого кузова Range Rover Sport створена з переробленого матеріалу, що забезпечує економію ваги, підвищує ефективність використання палива, знижує викиди та продуктивність.

ТЕРМІН СЛУЖБИ

Як екологічно відповідальна компанія, ми прагнемо виробляти автомобілі, які використовують більш стійкі матеріали, дають менше відходів і використовують менше природних ресурсів. Відповідно, Range Rover Sport було розроблено таким чином, що він складається на 85% з перероблених матеріалів і є на 95% відновлюваним. І ми інвестуємо в найсучасніші об'єкти, де можемо зробити наші автомобілі ще ефективнішими - використовуючи менше води та енергії, створюючи менше витрат і виділяючи менше вуглецю.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ

ISOFIX

ISOFIX точки на задніх сидіннях дозволяють легко встановити дитячі крісла. Вони також забезпечують міцний зв'язок між дитячим сидінням та автомобілем для підвищення безпеки.

ПОДУШКИ

Зручна система подушок водія та пасажирів Range Rover Sport забезпечує відмінний захист для всіх подорожуючих у автомобілі.

ПАСКИ БЕЗПЕКИ

Додатковий захист забезпечується натяжними пристроями для пасків безпеки, які у випадку удару зменшують рух уперед.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Характерною особливістю Range Rover Sport є стандартне всебічне зовнішнє світлодіодне освітлення. Світлодіодні ліхтарі призначені для продовження тривалості використання автомобіля та меншої витрати енергії.

SPORTS КОМАНДА ПОЛОЖЕННЯ ВОДІЯ

Команда про положення водія в Range Rover Sport's допомагає забезпечити більш упевнений, зацікавлений рух. Підвищена позиція сприяє кращій видимості, що підвищенню гарантує більшу безпеку.

ДОПОМОГА АВАРІЙНОГО ГАЛЬМА – EMERGENCY BRAKE ASSIST (EBA)

Допомога аварійного гальма розуміє, коли ви застосовуєте гальма швидко, але без необхідної сили для максимального зупинення руху. Відповідно це підвищує тиск гальма через насос ABS для гарантії зупинки.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070