ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ Не всі додаткові функції доступні для всіх моделей автомобілів. Щоб отримати детальнішу інформацію, зверніться до дилера Land Rover.

ЕКСТЕР’ЄР

1/4

ЕКСТЕР’ЄР

ЕКСТЕР’ЄР

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ SVO ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Зробіть зовнішній вигляд свого Range Rover Sport більш виразним, обравши одну з фарб з палітри кольорів SVO преміум-класу.

/

ЕКСТЕР’ЄР

ЕКСТЕР’ЄР

ЗРОБІТЬ ЕКСТЕР’ЄР СВОГО АВТОМОБІЛЯ НЕПОВТОРНИМ

Пакет оздоблення Stealth надає зовнішньому вигляду автомобіля виразності, завдяки елементам оздоблення кольору Satin Black. Пакет оздоблення Bright доступний безкоштовно для Range Rover Sport Autobiography з пакетом Dynamic. До його складу входять елементи екстер’єру кольору Atlas Silver, наприклад напис на капоті та дверях багажного відділення, вентиляційні отвори на крилах з сітчастими елементами та розпірки, а також накладки для отвору причепного пристрою кольору Indus Silver.

На зображенні представлено автомобіль Autobiography з пакетом Dynamic кольору Fuji White з пакетом Stealth та додатковими 22-дюймовими дисками з п’ятьма подвійними спицями Style 508 з оздобленням Satin Black.

/
1/4

ЕКСТЕР’ЄР

ЕКСТЕР’ЄР

ВИРАЗНИЙ АВТОМОБІЛЬ, ВИРАЗНІ КОЛІСНІ ДИСКИ

Range Rover Sport — найбільш маневрений, динамічний та спритний автомобіль Land Rover. Його прекрасно доповнюють обрані вами колісні диски. Ексклюзивні колісні диски виготовляються з різних матеріалів та доступні з різними варіантами оздоблення. Ви можете замовити комплект 19-, 20-, 21- або 22-дюймових дисків, щоб створити автомобіль, який втілює вашу індивідуальність.

/

ПАКЕТ ДОДАТКОВИХ ФУНКЦІЙ

ПАКЕТ ДОДАТКОВИХ ФУНКЦІЙ

ПАКЕТ ДОДАТКОВИХ ФУНКЦІЙ

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА БЕЗДОРІЖЖІ

Пакет Off-Road покращує можливості автомобіля при русі на бездоріжжі. До його складу входять система Terrain Response 2, система підтримання швидкості на будь-яких покриттях, двоступенева роздавальна коробка та, при наявності відповідних двигунів, система Adaptive Dynamics.

/
1/4

ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасні технології, які присутні у автомобілях Range Rover Sport, забезпечують усім пасажирам безпечну та цікаву подорож. Окрім того, у автомобілі всі зможуть залишатися на зв’язку з зовнішнім світом. Найновіші розробки, показники потужності та можливості дозволяють вам розкрити та оцінити весь потенціал вашого автомобіля.

АКСЕСУАРИ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ЕКСТЕР’ЄРУ

Додайте своєму автомобілю індивідуальності за допомогою цілого ряду аксесуарів, таких як висувні бокові підніжки, бокові захисні дуги, передній та задній захист днища з нержавіючої сталі.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ

Ви можете додати оригінальні аксесуари Land Rover до свого автомобіля, будь то килимки преміум-класу чи персоналізовані накладки на пороги. Вони допоможуть вам створити свою особливу атмосферу в салоні.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ ТА БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПУ

Вибирайте спеціалізовані аксесуари для транспортування вантажу та буксирування причепу, серед яких багажник на дах та фаркопи, щоб зробити автомобіль втіленням вашого стилю життя та оптимізувати можливості Range Rover Sport.

КОЛІСНІ ДИСКИ ТА АКСЕСУАРИ ДЛЯ КОЛІС

Персоналізуйте зовнішність свого автомобіля з допомогою колісних дисків. Ми пропонуємо диски різних розмірів, стилів та з різними варіантами оздоблення. Ковпачки клапанів коліс преміум-класу лише удосконалять ваш автомобіль.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070