ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ Не всі опції доступні для всіх моделей. Будь -ласка, зверніться до Вашого дилера Land Rover, щоб отримати детальну інформацію.

ПАКЕТ ОПЦІЙ

1/4
1/4
1/4
1/4
1/4

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ

1/4

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Пропонований для Range Rover як опція фіксований або зсувний панорамний дах наповнює салон природним світлом, візуально розширюючи простір і дозволяючи поглянути на світ по-новому. Доступні варіанти даху в тон кузова або контрастного кольору Narvik Black.

/
1/4
1/4
1/4

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

ОЗДОБЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ

Виберіть із цілої низки варіантів оздоблення інтер'єрів, включаючи деревину, метал і вуглецеві волокна. Оздоблення можуть бути унікальними для конкретних моделей.

КОЛЬОРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ

Щоб упевнитися, що цей автомобіль виглядає так само добре, як і їздить, низка кольорів доступна для вибору, включаючи нові сучасні варіанти, Ebony Vintage Tan та Ebony Eclipse.

МІСТКІСТЬ (КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ)

Враховуючи, що можливі 22 положення сидінь, ваше сидіння автомобіля доступне в низці матеріалів, у тому числі з напів-анілінової шкіри, і в сучасних нових кольорах. Для додаткової зручності сидіння можуть бути обладнані опційними функціями масажу, підігріву та вентиляції.

ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасна технологія Range Rover Sport гарантує безпеку для всіх пасажирів, наділена інтуїтивно зрозумілими та інформаційно-розважальними технологіями для кожної поїздки. Останні нововведення, продуктивність і ходові можливості дозволяють вам отримати максимальне задоволення від вашого транспортного засобу.

LAND ROVER GEAR – АКСЕСУАРИ

СИСТЕМА CLICK AND GO

Ця багатофункціональна система на спинках сидінь, пропонована як аксесуар, може встановлюватися між кріпленнями підголівників і оснащуватися додатковими пристроями для розміщення планшетів, сумок та одягу.

ВИСУВНІ БІЧНІ ПІДНІЖКИ

Ці практичні і стильні підніжки спрощують висадку і посадку і складаються під пороги, коли в них немає необхідності.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ НА ДАХУ

Численні аксесуари для транспортування багажу на даху, такі як пристрій для перевезення велосипедів, кріплення для водноспортивного спорядження і багажний бокс для спортивного інвентарю, дозволяють із зручністю перевозити найрізноманітніші вантажі.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Оптимізоване багажне відділення може бути доповнено низкою аксесуарів, наприклад, перегородкою, роздільником і гумовим килимком для захисту підлоги багажного відділення.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070