RANGE ROVER SPORT S ЦЕ ТІЛЬКИ ОДНА З МОДЕЛЕЙ, ЯКІ МИ ПРОПОНУЄМО. АЛЕ ВОНА ІДЕАЛЬНА.

Моделі продемонстровано з додатковими дисками.

ВИКИДИ CO2, г/км
Не більше 164
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 6,2

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

TERRAIN RESPONSE

Унікальна система реагування на рельєф місцевості Terrain Response з чотирма режимами дозволяє водію самостійно обирати режим руху, який відповідає дорожнім умовам.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА INCONTROL TOUCH PRO

Апаратне та програмне забезпечення наступного покоління, яким оснащена система InControl Touch Pro, значно вдосконалює можливості зв’язку Range Rover Sport та не дозволить пасажирам авто нудьгувати. Система потішить вас 10-дюймовим сенсорним екраном, навігаційною системою Touch Pro та аудіосистемою Range Rover.

ДЕТАЛІЗОВАНІ ШТРИХИ

Решітка радіатора з оздобленням Dark Atlas та логотип Range Rover з оздобленням Atlas у поєднанні з елементами інтер’єру з темного шліфованого алюмінію підкреслюють стиль автомобіля.

ПРАКТИЧНІ ТА СТИЛЬНІ СИДІННЯ З ОББИВКОЮ З PVC АБО ТКАНИНИ

Сидіння доступні з оббивкою з PVC або тканини кольору Ebony. Передні сидіння порадують функцією електропривода та можливістю налаштування до 6 положень. Сидіння водія також можна регулювати до висоті.

КОРОТКО ПРО ДВИГУНИ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальний крутний момент
(Нм)
Максимальна швидкість
(км/год)
Міський цикл л/100км Заміський цикл л/100км Змішаний циклл/100км Викиди CO2
(г/км)

LR-TDV6 АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 3,0-літровий дизельний двигун (258 к. с.) з інтелектуальною системою СТОП/СТАРТ

7.6 600 209 7.8 6.4 6.9 182

Бензиновий V6 Supercharged АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 3,0-літровий бензиновий двигун (340 к. с.), 8-ступенева автоматична трансмісія

7,2 450 210 14,9 8,4 10,8 258

ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасні технології, які присутні у автомобілях Range Rover Sport, забезпечують усім пасажирам безпечну та цікаву подорож. Окрім того, у автомобілі всі зможуть залишатися на зв’язку з зовнішнім світом. Найновіші розробки, показники потужності та можливості дозволяють вам розкрити та оцінити весь потенціал вашого автомобіля.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Пристосуйте свій Range Rover Sport до своїх потреб. Стильні додаткові функції та практичні аксесуари з переліку, який ми пропонуємо, вирізняються своєю міцністю та різноманітністю. Вони допомагають зробити ваш автомобіль несхожим на інші.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER SPORT S

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Test

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070