RANGE ROVER SPORT SE СИДІННЯ З ОББИВКОЮ З ЗЕРНИСТОЇ ШКІРИ ТА СПОРТИВНИЙ САЛОН НЕ ЗАЛИШАТЬ БАЙДУЖИМ НІКОГО. ТАК І ХОЧЕТЬСЯ СІСТИ ЗА КЕРМО.

ВИКИДИ CO2, г/км
Не більше 164
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 6,2

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

ПЕРЕДНІ ПРОТИТУМАННІ ФАРИ

Range Rover Sport SE оздоблений передніми протитуманними фарами для чіткого бачення при тумані та покращення зовнішнього дизайну.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА INCONTROL TOUCH PRO

Апаратне та програмне забезпечення наступного покоління, яким оснащена система InControl Touch Pro, значно вдосконалює можливості зв’язку Range Rover Sport та не дозволить пасажирам авто нудьгувати. Система потішить вас 10-дюймовим сенсорним екраном, навігаційною системою Touch Pro та аудіосистемою Range Rover.

ДЕТАЛІЗОВАНІ ШТРИХИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ВАШ СТИЛЬ

Решітка радіатора з оздобленням Dark Atlas та логотип Range Rover з оздобленням Atlas у поєднанні з елементами інтер’єру з темного шліфованого алюмінію підкреслюють стиль автомобіля.

ІДЕАЛЬНО М’ЯКА ЗЕРНИСТА ШКІРА

Передні сидіння з можливістю регулювання у шести положеннях та сидіння водія з регулюванням по висоті доступні з оббивкою з зернистої шкіри кольору Ebony/Ebony або Espresso/Almond.

КОРОТКО ПРО ДВИГУНИ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальний крутний момент
(Нм)
Максимальна швидкість
(км/год)
Міський цикл л/100км Заміський цикл л/100км Змішаний циклл/100км Викиди CO2
(г/км)

LR-TDV6 АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 3,0-літровий дизельний двигун (258 к. с.) з інтелектуальною системою СТОП/СТАРТ

7.6 600 209 7.8 6.4 6.9 182

Бензиновий V6 Supercharged АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 3,0-літровий бензиновий двигун (340 к. с.), 8-ступенева автоматична трансмісія

7,1 450 210 14,9 8,4 10,8 258

ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасні технології, які присутні у автомобілях Range Rover Sport, забезпечують усім пасажирам безпечну та цікаву подорож. Окрім того, у автомобілі всі зможуть залишатися на зв’язку з зовнішнім світом. Найновіші розробки, показники потужності та можливості дозволяють вам розкрити та оцінити весь потенціал вашого автомобіля.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Пристосуйте свій Range Rover Sport до своїх потреб. Стильні додаткові функції та практичні аксесуари з переліку, який ми пропонуємо, вирізняються своєю міцністю та різноманітністю. Вони допомагають зробити ваш автомобіль несхожим на інші.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER SPORT SE

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070