НОВИЙ RANGE ROVER SPORT SVR НАЙШВИДШИЙ LAND ROVER В ІСТОРІЇ

Орієнтовна ціна від
5 381 327 гривень*
ВИКИДИ CO2, г/км
Всього 294
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 12.8

Range Rover Sport SVR - спортивний позашляховик, що володіє найкращими технічними можливостями.

ДЖОН ЕДВАРДЗ (JOHN EDWARDS) ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР, ПІДРОЗДІЛУ SPECIAL VEHICLE OPERATIONS КОМПАНІЇ LAND ROVER

ПРОДУКТИВНІСТЬ

1/4

SVR ПРОДУКТИВНІСТЬ

Бензиновий двигун V8 об'ємом 5,0 л і потужністю 575 к. с. з нагнітачем розвиває крутний момент в 700 Hм і дозволяє розганятися з місця до 100 км/год. за 4,5 с. Чудову продуктивність підкреслюють вентиляційні отвори, вбудовані в капот з обробкою карбоном, і великі повітрозабірники на бампері, які збільшують подачу повітря до ключових компонентів, коли автомобіль працює з піковою ефективністю.

/

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ

СИДІННЯ PERFORMANCE SVR

Нові полегшені сидіння Performance SVR оздоблені шкірою Windsor забезпечують чудову підтримку тіла, мають безліч налаштувань, доповнюються функцією підігріву як стандартного устаткування і функцією вентиляції як опцією. Ці елегантні сидіння з тисненим логотипом SVR на підголівниках.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Сидіння Performance SVR доповнюються рульовим колесом з ексклюзивним дизайном і обробкою Satin Brushed Aluminium, Grand Black або Gloss Carbon Fibre. Логотипи SVR нагадують пасажирам, що вони перебувають у найшвидшому і найдинамічнішому на цей момент позашляховику.

ЕКСТЕР'ЄР

Екстер'єр SVR вирізняється унікальним капотом з композитних матеріалів з обробкою карбоном. Доступно декілька варіантів виконання: кольору кузова або з виразною обробкою GlossBlackCarbonFibre. Рельєфний вигляд SVR доповнює решітка радіатора з бейджем SVR і нові бічні вентиляційні решітки з обробкою Narvik Black. Завершують образ піксельні світлодіодні фари з фірмовими денними ходовими вогнями (ДХВ).

КОЛІСНІ ДИСКИ

До переліку стандартного устаткування комплектації SVR входять 21-дюймові легкосплавні колісні диски Style 5091 з 5 здвоєними спицями і обробкою Satin Polish. Також, ви можете вибрати опціональні 22-дюймові колісні диски Style 5083 з 5 здвоєними спицями і обробкою Gloss Black або Satin Polish.

АКТИВНА ВИХЛОПНА СИСТЕМА

Активна вихлопна система забезпечена дворівневим пристроєм з електронно-регульованими клапанами, що забезпечує впізнаваний і ефектний звук гарчання. А ексклюзивні для SVR чотири інтегровані вихлопні труби, що входять до переліку стандартного устаткування, надають автомобілю ще більшої виразності.

ШАСІ

Полегшені колісні диски підвищують продуктивність, а модифікована підвіска, амортизатори і рульове управління збільшують точність управління і роблять водіння більш динамічним.

ОГЛЯД ДВИГУНІВ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальний крутний момент
(Нм)
Максимальна швидкість
(км/год)
Змішаний циклл/100км Викиди CO2
(г/км)

V8 з компресором наддуву (5,0-літровий БЕНЗИНОВИЙ)
8-ступенева автоматична трансмісія

4.7 680 260 12.8 298


Усі значення є орієнтовними і потребують офіційного підтвердження

КОНФІГУРАТОР Оберіть поєднання, що найкраще відповідає вашому стилю.

LAND ROVER GEAR - АКСЕСУАРИ

Лінійка стильних і практичних аксесуарів, що дозволяють персоналізувати автомобіль.*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER SPORT SVR

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070