ВИКИДИ CO2, г/км
Не більше 298
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 12,8

Range Rover Sport SVR — це справді найпотужніший позашляховик у світі.

ДЖОН ЕДВАРДЗ (JOHN EDWARDS) ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР З ПИТАНЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

ПОТУЖНІСТЬ

1/4

ВРАЖАЮЧІ ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розгін з місця до 100 км/год лише за 4,7 секунди. Бензиновий двигун V8 потужністю 550 к. с. та з крутним моментом 680 Н·м з компресором наддуву. 8-ступенева трансмісія з надзвичайно точним перемиканням швидкостей подарує по-справжньому впевнене керування. Якщо ви хочете заволодіти надзвичайно потужним позашляховиком, який вправно рухається по звичайним дорогам та бездоріжжю, ви зробите правильний вибір, якщо оберете Range Rover Sport SVR. Ні одна модель Land Rover не почувається настільки ж впевнено на автошляхах.

/

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ДИЗАЙН

Все у Range Rover Sport SVR створено, щоб дивувати — починаючи з затемнених передніх фар, впевненої постави та виразної плечової лінії та закінчуючи чотирма вихлопними трубами з оздобленням Bright та спеціальним заднім спойлером.

АКТИВНА СПОРТИВНА ВИХЛОПНА СИСТЕМА

Активна спортивна вихлопна система з функцією увімкнення та вимкнення оснащена двоступінчатим активним вихлопом з клапаном з електронним управлінням. Вона видає гортанний звук, завдяки плавному відкриттю клапанів дросельної заслінки. Окрім того, клапани пропускають більший потік повітря через усі чотири вихлопні труби, збільшуючи швидкість двигуна.

ШАСІ

Налаштування шасі забезпечують надзвичайну керованість автомобіля, впевнене проходження поворотів та неперевершені враження від кермування. У поєднанні з системою активної стабілізації з унікальними налаштуваннями шасі гарантує плавне та швидке проходження поворотів. Такими можливостями не може похвалитися жоден автомобіль Land Rover, окрім Range Rover Sport SVR.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ

На спортивних сидіннях з електроприводом та можливістю налаштування у 16 положеннях, а також функцією запам’ятовування ви будете почуватися надзвичайно впевнено. Сидіння доступні у 4 кольорових гамах оббивки з м’якої шкіри Oxford. На верхній частині сидінь, які є втіленням спортивної вишуканості, розміщено тиснений логотип SVR.

КОРОТКО ПРО ДВИГУНИ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальний крутний момент
(Нм)
Максимальна швидкість
(км/год)
Міський цикл л/100км Заміський цикл л/100км Змішаний циклл/100км Викиди CO2
(г/км)

LR-V8 АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 5,0-літровий дизельний двигун (550 к. с.) з інтелектуальною системою СТОП/СТАРТ

4.7 680 260 18.3 9.8 12.8 298

ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасні технології, які присутні у автомобілях Range Rover Sport, забезпечують усім пасажирам безпечну та цікаву подорож. Окрім того, у автомобілі всі зможуть залишатися на зв’язку з зовнішнім світом. Найновіші розробки, показники потужності та можливості дозволяють вам розкрити та оцінити весь потенціал вашого автомобіля.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Пристосуйте свій Range Rover Sport до своїх потреб. Стильні додаткові функції та практичні аксесуари з переліку, який ми пропонуємо, вирізняються своєю міцністю та різноманітністю. Вони допомагають зробити ваш автомобіль несхожим на інші.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER SPORT SVR

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070