ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

РОЗПІЗНАВАННЯ ГОЛОСУ

Система розпізнавання голосу InControl розуміє голосові інструкції, щоб ви могли взаємодіяти з вашим автомобілем і додатками, подзвонити або вибрати музичний трек, не втрачаючи концентрації на дорозі.

ВІДПОЧИНОК НА ЗАДНЬОМУ СИДІННІ

Додаткова система відпочинку на задньому сидінні пропонує два 8-дюймові екрани, вбудовані в задній частині передніх підголівників або 10-дюймовий екран з високою роздільною здатністю в сидінні, зібрані за допомогою сенсорних екранів. Обидві системи оснащені двома цифровими бездротовими навушниками WhiteFire® і HDMI, мобільним високоякісним зв'язком та USB-з'єднаннями.

КЕРМО

Унікальні приховані перемикачі рульового колеса зменшують кількість елементів керування всередині салону та виконують безліч функцій. Функціями, що регулярно використовуються, наприклад, засоби масової інформації, можна повністю керувати з рульового колеса в поєднанні з інтерактивним дисплеєм водія.

1/4
1/4
1/4

ПРОДУКТИВНІСТЬ

АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ З ЕЛЕКТРОННИМ КЕРУВАННЯМ І СИСТЕМОЮ ДИНАМІЧНОГО РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ НА КОЛЕСО
АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ З ЕЛЕКТРОННИМ КЕРУВАННЯМ І СИСТЕМОЮ ДИНАМІЧНОГО РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ НА КОЛЕСО

Система динамічного розподілу крутного моменту на колесо забезпечує чудову реакцію і керованість навіть на крутих віражах. Диференціал з електронним управлінням і гальмівна система автомобіля безперервно розподіляють крутний момент двигуна між усіма колесами, забезпечуючи стійкість на поворотах.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО КОНТРОЛЮ СТІЙКОСТІ
СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО КОНТРОЛЮ СТІЙКОСТІ

Відстежує поведінку Range Rover Sport, за необхідності коригуючи його для підвищення стійкості. Система динамічного контролю стійкості знижує крутний момент двигуна і подає потрібне гальмівне зусилля, щоб скоригувати напрямок руху автомобіля.

СИСТЕМА ЗМЕНШЕННЯ ВИСОТИ ПІДВІСКИ НА ВИСОКИХ ШВИДКОСТЯХ
СИСТЕМА ЗМЕНШЕННЯ ВИСОТИ ПІДВІСКИ НА ВИСОКИХ ШВИДКОСТЯХ

Система зменшення висоти підвіски на високих швидкостях* використовує пневматичну підвіску з електронним управлінням. Щоб знизити аеродинамічний опір і витрати палива, вона опускає автомобіль на 15 мм, як тільки швидкість збільшується до 105 км / чгод. *Недоступно для автомобілів з пружинною підвіскою.

ПРОГРАМА DYNAMIC
ПРОГРАМА DYNAMIC

Автомобілі з системою адаптації до дорожніх умов Terrain Response 2, активним диференціалом з електронним управлінням і системою динамічного розподілу крутного моменту на колесо забезпечені додатковим налаштуванням - програмою Dynamic. Вона виконує регулювання підвіски, забезпечуючи ще більший контроль над автомобілем, виняткову керованість і прискорену реакцію на дії водія.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПОЛІПШЕНА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ З ПРИЧЕПОМ
ПОЛІПШЕНА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ З ПРИЧЕПОМ

Опційна поліпшена система допомоги під час руху заднім ходом з причепом дозволяє контролювати траєкторію за допомогою поворотного перемикача системи адаптації до дорожніх умов Terrain Response 2. Система контролюватиме рульове керування, щоб забезпечити необхідну траєкторію руху причепа.

СПЕЦІАЛЬНИЙ РЕЖИМ ДЛЯ СТАРТУ НА СЛИЗЬКІЙ ПОВЕРХНІ LOW TRACTION LAUNCH
СПЕЦІАЛЬНИЙ РЕЖИМ ДЛЯ СТАРТУ НА СЛИЗЬКІЙ ПОВЕРХНІ LOW TRACTION LAUNCH

Спеціальний режим для старту на слизькій поверхні Low Traction Launch розподіляє крутний момент і допомагає отримати оптимальне зчеплення на початку руху по слизьких поверхнях, таких як мокра трава, сніг і лід.

ДВОСТУПЕНЕВА РОЗДАВАЛЬНА КОРОБКА
ДВОСТУПЕНЕВА РОЗДАВАЛЬНА КОРОБКА

Додаткові знижені передачі можуть виявитися незамінними в складних умовах, як-от круті схили або підйоми, на бездоріжжі або в процесі буксирування. Двоступенева роздавальна коробка забезпечує точне регулювання швидкості і належний контроль.

СИСТЕМА КОНТРОЛЬОВАНОГО РУХУ ПІД УХИЛ (HDC)
СИСТЕМА КОНТРОЛЬОВАНОГО РУХУ ПІД УХИЛ (HDC)

Запатентована Land Rover система контрольованого руху під ухил (HDC) є стандартним обладнанням. Вона допомагає водієві здійснювати плавний спуск автомобіля по крутих схилах. Система автоматично підтримує постійну швидкість, регулюючи гальмівне зусилля окремо на кожному колесі.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Система екстреного гальмування допомагає запобігати зіткненню з іншими транспортними засобами та пішоходами. При виявленні потенційної загрози лобового зіткнення виводиться системне попередження, і ви зможете швидко зорієнтуватися, щоб уникнути аварії. У разі відсутності реакції водія система робить екстрене гальмування для мінімізації наслідків зіткнення.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИЇЗД ЗА МЕЖІ СМУГИ РУХУ

Допомагає зробити тривалі поїздки безпечнішими. Система попередження про виїзд за межі смуги руху відстежує незапланований вихід автомобіля за межі смуги і повідомляє вам за допомогою візуального сигналу і вібрації рульового колеса.

ПЕРЕДНІ І ЗАДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Суттєво підвищують безпеку паркування в обмеженому просторі. При увімкненні задньої передачі активуються датчики, розташовані на задньому бампері. Зображення на сенсорному екрані і звукові сигнали сповіщають, наскільки ви наблизилися до перешкод у процесі паркування.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ТА ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ

Круїз-контроль і обмежувач швидкості підтримують поточну швидкість автомобіля, не вимагаючи безперервної роботи педаллю акселератора, що дозволяє зменшити втомлюваність водія. Обмежувач швидкості також дозволяє заздалегідь задати максимальну швидкість.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ

КЕРУВАННЯ

До опційного пакета Керування (Drive) входять різні функції, що гарантують безпеку і надання інформації, наприклад, система контролю ступеня втоми водія, система контролю «сліпих» зон і система розпізнавання дорожніх знаків з адаптивним обмеженням швидкості.

КЕРУВАННЯ ПРО

Пакет опцій Керування Про (Drive Pro) включає в себе функції пакета опцій Керування (Drive), а також систему утримання смуги руху, функцію допомоги в запобіганні дорожніх інцидентів при перелаштуванні в іншу смугу руху, адаптивний круїз-контроль з функцією допомоги під час руху в щільному потоці і систему екстреного гальмування під час руху на високих швидкостях.

ПАРКУВАННЯ

Включає в себе систему датчиків парковки по периметру автомобіля і систему виявлення автомобілів, що наближаються ззаду. Дозволить вам упевнено маневрувати навіть в умовах обмеженого простору. Функція контролю безпечного виходу з автомобіля попереджає пасажирів задніх сидінь про наближення транспортних засобів.

ПАРКУВАННЯ ПРО

Пакет опцій Паркування Про (Park Pro) включає в себе функції пакета опцій Park, а також систему допомоги під час паркування, яка значно полегшує паралельне і перпендикулярне паркування, виконуючи рульове управління, щоб розмістити автомобіль на доступному просторі.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

СИДІННЯ З ФУНКЦІЯМИ ПІДІГРІВУ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ

Опційні передні і задні сидіння з підігрівом і вентиляцією забезпечують оптимальний комфорт незалежно від температури навколишнього середовища.

МОЖЛИВОСТІ ЗВ'ЯЗКУ

Салон Range Rover Sport можливо обладнати двома опційними штепсельними гніздами і п'ятьма роз'ємами USB. Так кожен пасажир зможе заряджати необхідні йому в дорозі портативні пристрої.

РЕГУЛЬОВАНА ПІДСВІТКА ІНТЕР'ЄРУ

Опційна регульована підсвітка інтер'єру дозволяє змінювати колір і інтенсивність освітлення відповідно до вашого настрою. Перемикання між десятьма доступними кольорами здійснюється за допомогою сенсорного екрану.

СТОЯНКОВИЙ ОБІГРІВ ДВИГУНА З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ

Ця система допоможе прогріти або охолодити автомобіль, а її робота контролюється за допомогою пульта дистанційного керування і тижневого таймера. Ви завжди можете бути впевнені, що в салоні буде найкомфортніша для вас температура повітря.

СЕНСОРНЕ БЕЗКОНТАКТНЕ УПРАВЛІННЯ ДВЕРИМА БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Ця функція дозволяє відкрити або закрити двері багажного відділення, не торкаючись до них. З кожного боку автомобіля встановлені датчики, а управління виконується за допомогою електронних пристроїв. Щоб активувати функцію, достатньо зробити рух ногою поряд з одним із датчиків.

ДОТЯГУВАЧІ ДВЕРЕЙ

Всі двері Range Rover Sport можуть бути оснащені електричними доводчиками. Ці пристрої контролюють останні 6 мм ходу і акуратно закривають передні і задні двері.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070