ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНОЛОГІЇ


ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ

На цьому дисплеї відображаються такі ключові параметри, як швидкість, вказівки навігації та режим трансмісії, тому вам не доведеться відволікатися від дороги. Завдяки лазерам, які використовує дисплей, необхідна вам інформація завжди буде на екрані. Окрім того, ви зможете налаштувати дисплей відповідно до своїх побажань. Додаткова система розпізнавання дорожніх знаків також працює у поєднанні з проекційним дисплеєм. Система виявляє різноманітні швидкісні режими та відображає відповідні дорожні знаки на панелі приладів та на вітровому склі. Таким чином, ви завжди в курсі поточної ситуації.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА INCONTROL TOUCH PRO
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА INCONTROL TOUCH PRO

Апаратне та програмне забезпечення наступного покоління, яким оснащена система InControl Touch Pro, значно вдосконалює можливості зв’язку Range Rover Sport та не дозволить пасажирам авто нудьгувати. InControl Touch Pro — це найсучасніша мультимедійна система від компанії Land Rover. Ви можете управляти 10-дюймовим сенсорним дисплеєм з допомогою жестів обертання та перегортання. Окрім того, система презентує найсучасніші засоби для прослуховування аудіофайлів та перегляду відеозаписів. Ми також пропонуємо домашній екран, який ви можете налаштувати за власними вподобаннями. Окрім того, ви можете управляти системою за допомогою голосових команд.

INCONTROL CONNECT PRO
INCONTROL CONNECT PRO

Цей додатковий комплект технологій перенесе можливості зв’язку та зручність користування вашим автомобілем на новий рівень. InControl Apps подарують вам ще більше задоволення від перебування у салоні автомобіля завдяки сумісним з вашим смартфоном застосункам та 10-дюймовому сенсорному екрану. А служба Remote Premium дозволяє дистанційно відстежувати та управляти деякими функціями вашого транспортного засобу. Точка доступу Wi-Fi та сервіси InControl Pro Services дозволять вам підтримувати зв’язок із зовнішнім світом. Незалежно від того, чи ви відправляєтесь у ділову поїздку чи на відпочинок, наші сервіси зроблять вашу подорож приємнішою та простішою.

INCONTROL PROTECT
INCONTROL PROTECT

Ваш смартфон виступає у ролі «порталу», який під’єднується до вашого Land Rover з допомогою InControl Protect. Ви можете дистанційно перевіряти рівень пального, знайти свій Range Rover Sport на переповненій автостоянці, записувати маршрут своїх подорожей та навіть перевіряти, чи зачинили ви вікно, коли вийшли з машини. Оптимізована служба підтримки Land Rover (Optimised Land Rover Assistance) також входить до комплекту. Ця служба у разі виникнення поломки передасть дані діагностики та місцезнаходження вашого автомобіля до евакуаційно-ремонтної компанії. InControl Protect також передбачає SOS Emergency Call (телефонний дзвінок у випадку надзвичайної ситуації), яким можна скористатися у надзвичайних випадках, щоб повідомити аварійну службу про ваше місцезнаходження.

INCONTROL SECURE
INCONTROL SECURE

Якщо ваш автомобіль викрали, InControl Secure активується, якщо була запущена система InControl Protect. Вас повідомлять про викрадення автомобіля. Тим часом система почне відстежувати місцезнаходження автомобіля для того, щоб уповноважені правоохоронні органи змогли його вам повернути. Навіть якщо автомобіль викрали разом з ключами, ви можете повідомити про викрадення співробітників кол-центру, використовуючи застосунок InControl Remote.

ВІРТУАЛЬНА TFT ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ
ВІРТУАЛЬНА TFT ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Додаткова 12,3-дюймова віртуальна панель приладів працює на базі дисплея зі збільшеною роздільною здатністю та кольорової графіки. Завдяки цій панелі водій отримає найновішу інформацію про всі функції транспортного засобу та необхідні дані для кермування. Панель з елегантними віртуальними циферблатами, що нагадує хромовану панель приладів, можна налаштувати для відображення даних відповідно до поточних дорожніх умов.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ
РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ

Додаткова розважальна система для пасажирів на задніх сидіннях може бути оснащена 8- або 10-дюймовим дисплеєм на ваш вибір. Окрім того з нею у комплекті постачаються безпровідні цифрові навушники WhiteFire®, роз’єм HDMI, канал зв’язку Mobile High-Definition, USB-роз’єм та пульт дистанційного керування. 

WhiteFire® — це зареєстрована торгова марка Unwired Technology LLC, компанія Land Rover використовує її на основі ліцензії.

АУДІОСИСТЕМА MERIDIATM REFERENCE
АУДІОСИСТЕМА MERIDIATM REFERENCE

Додаткова аудіосистема MeridiaTM Reference потужністю 1700 В оснащена 22 динаміками, сабвуфером, 22 каналами та технологією Trifield* 3D. Остання забезпечує неймовірно реалістичне тривимірне звучання, яким зможе насолодитися кожен пасажир. Високі частоти та багате звучання басів подарують неймовірні відчуття від прослуховування музичних композицій.

  Meridian — це зареєстрована торгова марка компанії Meridian Audio Ltd.  *Trifield та пристрій «three fields» — це зареєстрована торгова марка Trifield Productions Ltd.

1/4

ПОТУЖНІСТЬ

СИСТЕМА ADAPTIVE DYNAMICS
СИСТЕМА ADAPTIVE DYNAMICS

Ця система забезпечує ідеальний баланс руху та контролю, постійно змінюючи налаштування амортизаторів. Вона сканує переміщення автомобіля до 500 разів за секунду, реагуючи на дії водія та зміни у рельєфі покриття, щоб забезпечити спокійну та врівноважену їзду.

ЗАБРОНЮЙТЕ ТЕСТ-ДРАЙВ
ВЕКТОРИЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ
ВЕКТОРИЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Система покращує маневреність та стабільність транспортного засобу при проходженні поворотів. Вона постійно перевіряє та збалансовує розподіл крутного моменту між колесами для покращення зчеплення та керованості незалежно від дорожніх умов, будь то звичайна дорога чи бездоріжжя. Вона також допомагає точно входити в поворот та знизити ступінь недостатньої поворотності.

ЗАБРОНЮЙТЕ ТЕСТ-ДРАЙВ
ДИНАМІЧНИЙ РЕЖИМ
ДИНАМІЧНИЙ РЕЖИМ

Якщо увімкнувши систему Terrain Response 2, ви обрали динамічний режим, налаштування підвіски буде змінено, щоб ви отримали ще більший контроль над автомобілем. Таким чином, він буде більш плавно проходити повороти та швидше реагувати на ваші дії. У вас з’явиться відчуття, що ви керуєте спортивним автомобілем.

ЗАБРОНЮЙТЕ ТЕСТ-ДРАЙВ
АКТИВНА СТАБІЛІЗАЦІЯ (DYNAMIC RESPONSE)
АКТИВНА СТАБІЛІЗАЦІЯ (DYNAMIC RESPONSE)

Ця система працює на базі новітньої двоканальної технології незалежного регулювання передньої та задньої підвіски, що дозволяє оптимізувати маневреність на низьких швидкостях та стійкість на високих.

ЗАБРОНЮЙТЕ ТЕСТ-ДРАЙВ

МОЖЛИВОСТІ

ДВОСТУПЕНЕВА РОЗДАВАЛЬНА КОРОБКА

Двоступенева роздавальна коробка дозволяє обрати звичайний або знижений діапазон передач для виняткової маневреності автомобіля на звичайних дорогах та бездоріжжі. Знижений діапазон передач забезпечує впевнений спуск на підступних дорогах, а звичайний діапазон передач ідеально підійде для руху на відкритих автошляхах.

TERRAIN RESPONSE 2

Додаткова система Terrain Response 2 відслідковує рельєф дороги та автоматично обирає режим кермування, який підлаштовує налаштування шасі та силового агрегату під дорожні умови.

ПІДВІСКА

Range Rover Sport оснащено пневматичною підвіскою з електронним керуванням, яка забезпечує надзвичайно комфортне кермування. Окрім того, вона регулює дорожній просвіт по висоті (два режими), щоб забезпечити стійкість за будь-яких умов. 

*Для автомобілів, оснащених двигуном SD4, потрібна пружинна підвіска.

СИСТЕМА СТАРТУ НА СЛИЗЬКІЙ ПОВЕРХНІ

Ця система допомагає автомобілю плавно рушити з місця на найслизькіших поверхнях, наприклад на льоду чи мокрій траві.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ (DYNAMIC STABILITY CONTROL)

Система динамічної стабілізації виявляє недостатню поворотність автомобіля та налаштовує гальма та двигун, забезпечуючи правильне входження в поворот.

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ОБРАНОЇ ШВИДКОСТІ ПРИ РУСІ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ

Ви можете встановити швидкість в діапазоні від 2 км/год до 30 км/год та підтримувати її, не натискаючи на педаль акселератора. Таким чином ви зможете сконцентруватися на подоланні перешкод, які можуть виникнути на вашому шляху.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ З КУТОМ ОГЛЯДУ 360 ГРАДУСІВ

Якщо ви розвертаєтесь у тісному місці, сенсори, які розміщені по периметру автомобіля, автоматично вмикаються. При паркуванні на сенсорному екрані відображається зображення простору попереду автомобіля, а голосові підказки вказують, наскільки близько до перешкод знаходиться ваш автомобіль.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІЄЮ АВТОМАТИЧНОГО ПІДТРИМАННЯ ДИСТАНЦІЇ У ЩІЛЬНОМУ ПОТОЦІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо ви рухаєтесь по шосе або в умовах повільного транспортного потоку, система допоможе вам тримати безпечну дистанцію від автомобіля, що рухається попереду та може сповільнити рух або зовсім зупинитися. Якщо автомобіль попереду пришвидшує рух, ваш Range Rover Sport також починає рухатися швидше.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН З СИСТЕМОЮ ВИЯВЛЕННЯ ТРАНСПОРТУ, ЩО НАБЛИЖАЄТЬСЯ

Ця додаткова функція попереджає вас про автомобілі у сліпих зонах або про ті, які швидко наближаються до вашого автомобіля. Попередження з’являється у вигляді лампочки на відповідному зовнішньому дзеркалі. Система визначення транспорту ззаду повідомляє про небезпеки, які з’являються з будь-якого боку вашого автомобіля.

АВТОНОМНЕ ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо при русі на помірних швидкостях система виявляє можливість зіткнення, вона видає попередження про можливість фронтального зіткнення, на яке ви повинні відреагувати. Якщо ви не реагуєте, система автоматично задіє гальма, щоб зменшити наслідки можливого зіткнення.

АСИСТЕНТ ПІДТРИМАННЯ СМУГИ РУЗУ З КОНТРОЛЕМ СТАНУ ВОДІЯ

Ця технологія задіюється у тих випадках, коли автомобіль з’їжджає зі своєї смуги руху, та плавно повертає його у правильну траєкторію руху. Система контролю стану водія виявляє ознаки втоми водія та повідомляє, що потрібно зупинитися та відпочити.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ

Ця система полегшує паркування паралельно або перпендикулярно до проїжджої частини, автоматично знаходячи відповідне місце для паркування. Вам потрібно обрати необхідну передачу та контролювати швидкість за допомогою педалі гальм та акселератора.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Щоб полегшити процес паркування на тісному майданчику, на сенсорному екрані відображаються лінії, які відповідають зовнішнім параметрам автомобіля, а також напрямок, у якому слід рухатися, у відповідності до зображення з камери заднього виду.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Завдяки цій системі на сенсорному екрані відображається огляд простору навколо автомобіля на 360°. Система допомагає виконувати різноманітні маневри при паркуванні біля бордюра, а також при заїзді у тісні місця та виїзді з них або при русі на перекрестях.

ПЕРЕДОВА СИСТЕМА БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПА

Ця технологія дозволяє контролювати напрямок руху причепа при русі заднім ходом. Використовуючи поворотний важіль системи Terrain Response 2, передова система буксирування причепа контролює керованість транспортного засобу, щоб направити причеп у правильну траєкторію руху. На сенсорному екрані відображається інформація про нинішню та бажану траєкторію руху.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ТА ФУНКЦІЄЮ УПРАВЛІННЯ ЖЕСТАМИ
ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ТА ФУНКЦІЄЮ УПРАВЛІННЯ ЖЕСТАМИ

Двері багажного відділення з електроприводом та функцією управління жестами, що дозволяє водію відчиняти та зачиняти двері, не торкаючись автомобіля. Двері з електроприводом оснащені двома сенсорами з обох боків. Щоб активувати функцію, просто проведіть ногою під одним із сенсорів.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ ПРИ ПОСАДЦІ
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ ПРИ ПОСАДЦІ

Автоматичний контроль рівня для спрощення посадки знижує рівень автомобіля на 50 мм для полегшення посадки у припаркований автомобіль та висадки з нього. Доступна лише з пневматичною підвіскою з електронним керуванням.

М’ЯКЕ ЗАКРИТТЯ ДВЕРЕЙ
М’ЯКЕ ЗАКРИТТЯ ДВЕРЕЙ

Для підвищення рівня комфорту функція м’якого закриття дверей передбачає оснащення усіх дверей спеціальними доводжувачами. Це дозволяє контролювати останні 6 мм руху передніх та задніх дверей, що забезпечує їхнє м'яке закриття.

ДИСТАНЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СТОЯНКОВИМ ОБІГРІВАЧЕМ З ФУНКЦІЄЮ ТАЙМЕРА
ДИСТАНЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СТОЯНКОВИМ ОБІГРІВАЧЕМ З ФУНКЦІЄЮ ТАЙМЕРА

Ця інноваційна система дозволяє підвищити або знизити температуру в салоні автомобіля з допомогою пульта дистанційного керування. Окрім того, система дозволяє налаштувати таймер на всі 7 днів тижня. Ви можете бути впевнені, що атмосфера у салоні буде відповідати вашим вимогам, ще до початку вашої подорожі.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070